Kara Sevdam 37 Bölüm Özeti – 28 Şubat Salı

kara sevdam 37

Ranvir Elleriyle Ishani’yi Besledi!

Kara Sevdam 37 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 37. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 37. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 37. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 37. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 28 Şubat Salı günü yayınlanacak olan 37. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani ve Ranvir sonunda aralarındaki buzu eritti derken sahneye yeniden Chirag belası çıkıyor! Kara Sevdam 37.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 33
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam 37.bölümde Amba oğlunun Ishani’den uzaklaşması için Ritika ile konuşmuş onunla ilgilenmesini istemişti. Laksmi, Ritika’nın akşam Sharman’la akşam yemeğine çıkacağını hatırlatır. Amba bunun önemli olmadığını yeter ki Ritika ve Ranvir’in aynı ortamda bulunmasının etkili olacağını düşünür.

Ranvir, Ritika ile toplantısı olacağını düşünüyordur. Ranvir’in arkasından Ishani’de gelir. Ritika bu geceyi çiftlerin buluşması olarak adlandırır. Ranvir, Ishani’nin geldiğini görünce vakit kaybı olarak değerlendirip uzaklaşmaya başlar. Onu durduran Ritika olur.

Ishani, Ranvir’e ne kadar yakın davranırsa davransın Ranvir’in umurunda değildir. Ritika yemeği Sharman’a elleriyle yedirir. Bu duruma özenen Ishani’de aynısını yapmaya çalışır. Ranvir çatalı masaya fırlatınca Ritika, Sharman’ı da alıp başka masaya geçeceğini söyleyerek ayrılır.

Ranvir de randevunun iptal olduğunu söyleyerek gitmek ister. Ishani onu rahat bırakmaz. Ranvir gitmemek için tek bir sebep sunmasını ister. Ishani sebep olarak karısının istediğini söyler. Ranvir artık kendisinin yaşam sebebi olmadığını ifade eder. Ishani ise bu sözden sonra kendisi masadan kalkıp ayrılır.

Ishani’yi durduran Ritika olur. Hemen pes etmemesini gecenin uzun olduğunu söyleyerek aklındaki planını anlatır. Ishani’yi arkadaşlarına yönlendirir. Ranvir masada içerken Ishani ve Sidharta adında genç sahneye çıkıp dans ederler. Ranvir kıskanıp adamların içeceğine ilaç katar ve adamları sahneden indirir. Birden yalnız kalan Ishani’de sahneden iner.

Ranvir ve Ishani ayak üstü yeniden atışmaya başlar. Ranvir, Ishani’yi karısı olarak görmediğini söyler ve oradan ayrılır.

Ranvir’i yolda polis çevirir ve bagajını açtırır. Bagajda Ishani çıkar. Ishani’ye kim olduğu sorulsa da cevap vermez. Ranvir, bunun Ishani’nin oyunu olduğunu sonuç olarak karakolluk olmamak için karısı olduğunu söyler. Ishani gülümsemeye başlar ve karısı olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eder.

Ertesi gün yeni bir tören günü. Ishani susam yağını Ranvir’e sürmeye çalışır. Ranvir tepsiyi elinin tersiyle itince yerler yağdan geçilmez. Yüzüne yağ sürdürmek istemeyen Ranvir’in şimdi her yeri yağa bulanır. Üstelik Ranvir ve Ishani yerde kaymaktan üst üste düşerler.

Kara Sevdam 37.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 28 Şubat Salı

Amba planları yolunda gitmeyince Chirag’la anlaşma yapar. Ailesinin önünde Ishani ile olan ilişkisini kanıtlamasını ister.

Törenin ikinci aşamasına geçilir. Uçurtma uçurulacaktır. Uçurtma uçurmayı sevmeyen Ishani, Ranvir sevdiği için yanından ayrılmaz. Ranvir dalıp Ishani’yi seyrederken Ishani ipi tutmaya çalışır ve ip elini keser.

Gururundan Ishani’ye yardım etmeyen Ranvir pişman olur. Ishani’nin durumunu merak eder. Ishani’nin kendisi yüzünden yaralandığını anlar. Ishani de bu fırsatı kaçırmamak için biraz nazlanmaya başlar. Tek eliyle yemeğini yiyemez. Ranvir koşup elleriyle besler. Sonunda Ranvir ve Ishani arasındaki buzlar eridi derken Chirag davul çalarak içeriye girer.

Chirag, Ishani’ye methiyeler dizip ilk ve tek sevgilisinin yanına geldiğini söyler. Ishani’yle gizli gizli konuştuklarından hala birbirilerini çok sevdiklerine kadar yalan yanlış konuşur. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Amba, Ranvir’i zehirlemeye başlar. Bakalım gelecek bölüm neler olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın