Kara Sevdam 31 Bölüm Özeti – 30 Ocak Pazartesi Ranveer Kalbinden Vuruldu!

Kara Sevdam 31

Ranveer Kalbinden Vuruldu! Ölüyor…

Kara Sevdam 31 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 31.bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ocak Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 31.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 31.Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 31.bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 30 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan 31. Bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin son bölümünde İshaani Chirag’ın sahtekar laflarından etkilenmişti. Hatta Chirag, Disha ile iş birliği yaparak Ranveer’i tuzağa bile çekmiş ancak başarılı olamamıştı. Kara Sevdam 31.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam hint
Kara Sevdam hint

Kara Sevdam dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin son bölümünde İshaani yağmurlu bir havada birine çarpmış ancak bu durumu fark etmemişti. Chirag ustaca olayı saklamıştı. Polisler arabanın izini sürüp Ranveer’e ulaşır. Ranveer suçu hemen üstlenerek İshaani’nin zarar görmemesini ister.

Aç telefonu! Ranveer polis ile işbirliği yaparken bir an önce kazada yaralanan kızın iyileşmesini diler. Kız bir ara kendine gelerek olayları anlatmak ister. Ancak Chirag’ın adını veremeden komaya girer. Bu esnada Ranveer ise İshaani’yi aramakla uğraşır. Onu bulup olayı öğrenmelidir. İshaani hem telefonunu açmaz hem de Chirag ile yolculuğa devam eder.

Ranveer sonunda İshaani’ye ulaşmayı başarır. Ancak İshaani adam akıllı konuşmadan telefonu kapatır. Bu arada polisler Ranveer’i tutuklamak için gelirler. Tabi olay kısa sürede yayılır. Ev halkı İshaani’nin nerede olduğunu araştırır. Bu arada Amba Ranveer’in İshaani yüzünden tutuklandığını duyar. İshaani’ye lanetler okur. Ki İshaani hakikaten tam bir bela olmaya başladı!

Kara Sevdam 31.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 30 Ocak Pazartesi

Akılsız kız! Bu esnada Chirag ve İshaani bir eve gelirler. Chirag gerçeği söyleme karşılığında evin tapularını istemiştir. Akılsız kız tapuları getirmiştir. Ancak önce gerçeği öğrenmek ister. Bu esnada Ranveer ise kodestedir. Aile onun yanına gelir. Amba neden suçu üstlendiğini sorar. İshaani’yi neden koruduğunu, hatalı kimse onun cezasını çekmesini ister.

Ranveer İshaani’yie güvendiğini anlatır. Birinin ona tuzak kurduğunu düşünür. Ranveer bu düşüncesinde haklıdır. Chirag eve götürdüğü İshaani’ye yakınlaşmaya çalışır. O esnada ikilinin fotoğrafları çekilir. İshaani Chirag’ı itse de fotoğraflar olayı farklı göstermek için yeterlidir.

Aşağılık adam! İshaani sonunda gerçekleri anlar. Chirag onu kandırmıştır. Ranveer suçsuzdur. Tüm bunlar Chirag’ın oyunudur. Chirag’dan kaçmak ister ancak Chirag belgeleri almadan onu bırakmayacaktır. Üstüne kötü niyeti olan Chirag İshaani’ye sahip olmaya da çalışır. Neyse ki İshaani zorda olsa Chirag’ın elinden kaçmayı başarır.

Arabaya atlayan ishaani evin yolunu tutar. Bu esnada Chirag ise gizli fotoğraflara bakar. Bu fotoğrafları Ranveer’e göstermek için sabırsızlanır. Ranveer ise kefalet ile kodesten çıkar. Ancak kızın akrabaları çok öfkelidir. Ranveer’i öldürmeyi düşünürler. Ranveer ise kızın hayatta kalması için tüm imkanları seferber ettirir.

Gerçekler ortada! Ranveer konağa varırken İshaani’de yoldadır. Chirag Ranveer’i arayarak ona olanları anlatır. İshaani ile Ranveer’in hiç beraber olmadığını. Ama kendisinin İshaani’ye sahip olduğunu söyler. Gizlice çekilmiş fotoğrafları gönderir. Ranveer şoke olmuştur. İshaani’nin tüm bunları nasıl yaptığını düşünür.

Bu esnada İshaani gelir. Boynundaki izleri Ranveer görür. Chirag ile beraber olduğunu düşünür. Ranveer oldukça üzgündür. İshaani Ranveer ile önemli bir konu konuşmak istediğini söyler. Tam bu esnada yüzü gizli biri silahı ateşler. Ranveer tam kalbinden vurulmuştur. İshaani’nin yüzü kana bulanır. Ortam sessizliğe bürünürken Ranveer havuza düşer.

Kara Sevdam İzle! Kara Sevdam Bölüm İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir