Kara Sevdam 30 Bölüm Özeti – 29 Ocak Pazar

Kara Sevdam 30

Babasının Katili Ranveer Mi? İşte Tüm Gerçekler!!!

Kara Sevdam 30 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 30.bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Ocak Pazar günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 30.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 30.Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 30.bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 29 Ocak Pazar günü yayınlanacak olan 30. Bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin son bölümünde İshaani Chirag’ın sahtekar laflarından etkilenmişti. Hatta Chirag, Disha ile iş birliği yaparak Ranveer’i tuzağa bile çekmiş ancak başarılı olamamıştı.Kara Sevdam 30.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam hint
Kara Sevdam hint

Romantik bakışlar! Ertesi gün bölüm Falguni’nin eski bir resme bakması ile başlar. Bu kişi Falguni’nin kaybettiği eşidir. Falguni tüm yaşanan geçmişi düşünür. Ranveer ve İshaani evliliği için mutludur. Ranveer’in iyi yüreği ve yaptıkları kızı için en doğru eş olduğunun kanıtıdır.

Tüm bu dramatik anlardan sonra konakta eğlence vardır. İshaani ve Ranveer’in romantik bakışları parti boyu sürer. İshaani eline ikilinin adını taşıyan bir kına yaptırır. Bu arada Ranveer ise ona hediye sunacaktır. İshaani büyük bir hediye ister. Onun isteği geceleri bile onu aydınlatacak bir ay ışığıdır. Ranveer ona ay ışığını alacağını söyler.

Sarimi çıkar! Bu romantik ve güzel anlar katlanarak devam eder. Oldukça susayan İshaani su içmek ister. Ancak su yerine alkol içmiştir. Kısa sürede sarhoş olur. Ranveer onun bu durumunu fark eder ve odasına götürür. Alkolün etkisiyle İshaani açık sözlü olmaya başlar. Ranvver’e garip sorular sorar.

Ranveer ise onu uyutmaya çalışır. İshaani sarisini çıkarmasını ister. Uyumak için sari çıkmalıdır. Ranveer bu garip istek karşısında tökezler. Ne yapacağını bilemez. İshaani ise ona baskı yapmaya devam eder. Ranveer sariyi yavaşça çıkarırken ortam oldukça romantikleşir!

Baba katili! Ancak İshaani’nin duygu değişimleri bununla kalmaz. Bir anda Ranveer’e bağırmaya başlar. Onu babasının katili olmakla suçlar. Ranveer’in kendisine dokunmamasını haykırır. Bu garip ataktan sonra İshaani tekrar kendine gelir. Ranveer onu yatağa yatırarak uyutur.

Ranveer ardından odadan çıkar. Ve soluğu fabrikada alır. İlk şi yalan söyleyen bekçiyi kovmak olur. Bu arada Disha Ranveer’in çıkışının Chirag’a haber verir. İkili yine ortalığı karıştırmak için harekete geçerler. Chirag’ın direktifi doğrultusunda Disha İshaani’yi uyandırır ve bir yalanla onu doğrudan binaya gönderir. İshaani Ranveer’i aramaya koyulur.

Kara Sevdam 30.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 29 Ocak Pazar

Ateş böcekleri! Bu arama esnasında İshaani elektrik tellerine kadar yaklaşır. Tıpkı babası gibi o da akıma kapılmak üzeredir. Ranveer son anda yetişip onu çeker. Ranveer İshaani’ye kızar. Babası gibi aynı sonu yaşayacağını düşünür. Ranveer’in ağzından kaçan bu sözler İshaani’in dikkati çeker. Bu olanları nasıl bildiğini sorar. Ranveer onu bu konuda geçiştirir.

İshaani’ye sözünü verdiği hediyeyi takdim eder. Bu içi ateş böceği dolu bir kavanozdur. Ateş böceklerinin ışıltısı gerçekten muhteşemdir. İshaani bu hediyeden çok etkilenir. İkili konağa geri döner.

Gerçekleri öğrendi! İkili eve döndüğünde ritüeller için hazırlanırlar. Ranveer tüm gece ayakta oldukları için İshaani’den oruç tutmamasını ister. İshaani’nin ise kafasında soru işaretleri vardır. Bunlar Ranveer’in gerçekten katil olup olmadığı ile ilgilidir. Artık bu konuyu uzatmamaya karar verir. Doğrudan Ranveer’e sormalıdır. İshaani odaya çıkarken oldukça korkunç bir telefon konuşmasına denk gelir.

Bu konuşma Ranveer’in kanıtları yok etmesi ile ilgilidir. İshaani duydukları karşısında şoke olur. Ranveer’in katil olduğu konusunda artık emindir. Ancak bu durum büyük bir şoka sokar. Ancak bunlar yeterli değildir. İshaani’nin daha çok kanıta ihtiyacı vardır. Ve ona bu kanıtları sunması için Chirag’ın evinin yolunu tutar.

Chirag mutlu! İshaani’nin Chirag’a gidişi kısa sürede öğrenilir. Amba bu gerçeği Ranveer’e söyler. İshaani ise Chirag’ın yeni sahtekârlıklarına kanmaya devam eder. Ev halkı cinayet olayından haberdar olmadığı için İshaani’nin bu gidişini bir yasak aşk olarak görürler.

Chirag ise kötülüklerine devam eder. Evde zorla alıkoyduğu kızı araba ile ezer. Bu araba İshaani’ye aittir. İshaani yağmurda yaşadığı küçük kaza nedeniyle bayılmış ve olanları görmemiştir. Ancak insanlar tüm olayı görüp İshaani’nin plakasını polise bildirmiştir.

Gerçekler ortaya çıktı! Tüm bunlar olurken Nitin ve Ranveer’in konuşmasıyla gerçek açığa çıkar. İshaani’nin babası tamamen bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Bu duruma Nitin şahit olmuştur. Ölen babanın isteği üzerine ise Nitin yani İshaani’nin gerçek babasının ortaya çıkması ve mutlu bir aile olmasını sağlama görevi Ranveer’e kalmıştır. Ancak ikili saçma bir şekilde kaza ile olan bu ölümü üstlenmek ister. Ranveer suçu üstlenip Nitin ve İshaani’yi birleştirmeyi aile olmalarını düşler. Nitin ise suçu üstlenip Ranveer’in üzerindeki şüpheyi yok etmeyi.

Ancak işler bu kadarla da kalmaz. Polis kaza ihbarı nedeniyle Ranveer’i sorgular. Aracının kaza yaptığını anlatır. Onu kullanan kim olduğunu sorar. Ranveer suçu hemen üstlenir. Arabayı kendi kullandığını söyleyerek İshaani’yi yine korumaya alır.

Kara Sevdam İzle! Kara Sevdam Bölüm İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir