Kara Sevdam 29 Bölüm Özeti – 28 Ocak Cumartesi

Kara Sevdam 29

Babamın Katili Ranvir!

Kara Sevdam 29 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 29.bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ocak Cumartesi günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 29.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 29.Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 29.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 29 .bölüm özetinde İshani, Ranvir’in peşinden hastaneye gider. Bakalım Isani hastanede nelerle karşılaşacak? Kara Sevdam 29.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam hint
Kara Sevdam hint

Kara Sevdam dizisinde Ranvir karlı bir havada dışarı çıkmıştı. İshani’de onu aramak için aşağı inmiş ancak bulamamıştı. Tam bu esnada Chirag manyağı arabayla hızla gelmişti. Burada Ranvir’e arabanın hızla geldiği görülür. Nitekim sonrasında büyük bir kargaşa yaşanır. Bu kargaşa da İshani her yerde Ranvir ’i arıyordur.

Ranvir öldü mü? İshani tüm aramalarına rağmen Ranvir’e ulaşamaz. Olay yerinde onun telefonunu görünce başından kaynar sular dökülür. Kazada yaralanan kişi Ranvir’den başkası olamaz. İshani apar topar hastaneye gider. Doktorlar ona izin vermez. Hastanın ağır yaralı olduğunu ve ameliyata alındığını anlatırlar.

Gözyaşları içinde İshani aşağı iner ve beklemeye koyulur. Çok kısa süre sonra bir kol omzuna dokunur. Bu kişi Ranvir’dir. İshani onu gördüğü için mutludur. Olayın gerçek yüzü ise Ranvir yerine araç hemen yakınında bulunan adama çarpmıştır. Ranvir adamı acilen hastaneye getirmiş bu esnada da telefonu düşmüştür.

Şeytan kol geziyor! Bu esnada Chirag belası da hastanede kol gezer. Hemşirenin kafa karıştırıcı sözleri ve tüm yaşananlar İshani’yi farklı düşüncelere daldırır. İshani ölen babasını anımsar. Chirag’ın attığı iftiranın gerçekliği aklına gelir. Babasının ölümünde Ranvir’in suçlu olup olmadığını düşünür.

Şeytan ise zehrini vermeye devam eder. İshani’yi karşısına alan Chirag onu yalanlarıyla kandırmaya devam eder. Ranvir’in bilerek İshani’nin babasının ölümünde suçu olduğunu.. Zenginleşip şirketleri böyle kazandığını. Ve buna benzer yalanları sıralayıp durur. Ranvir gelmeden de ortalıktan kaybolur. İshani safı giderek daha çok yalanlara inanır. Her şeyden habersiz olan Ranvir ise İshani’nin yanına gelerek eve dönebileceklerini söyler. Hastaneye getirdiği adamın durumu iyileşmiştir.

Kara Sevdam 29.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 28 Ocak Cumartesi

Katil Kim? İkili otele geldiklerinde Ranvir kötü gözüken İshani’yi yatağa yatırır ve dinlenmesini ister. İshani ise sorular sormaya devam eder. Babasını ölümünü sorar. Ranvir’in o anlarında babası ile beraber olduğunun altını çizer. Ranvir İshani’yi uyutsa da kurt bir kere Ranvi’in içine düşmüştür.

Ertesi gün ikili konağa gelir. İshani’nin aklında tek şey vardır. Babasının başına neler gelmiştir? Ölümünden asıl sorumlu kimdir? Bu konuda Ranvir’e yine sorular sorar. Ranvir, İshani’ye anlam veremez. İshani konuyu annesi Falguni ile de görüşür. Ne olursa olsun babasının başına neler geldiğini bulacağını kendine söyler. Deliller ve yaşananlar Ranvir’i suçlu gösterse de İshani’nin kalbi bunu bir türlü kabul etmez.

Chirag’ın oyunu! Ranvir ise İshani’nin şüphelerini kaldıracak bir sürpriz yapar. İshani’nin gitmek istediği şirket binasına onu götürecektir. O binada yapacağı işi de İshani’ye adayacaktır. İshani babası ile ilgili garip olayların yaşandığı bu binaya gidecekleri için mutludur. Ranvir’in burada bir şeyler sakladığını düşünmüştür. Ancak Ranvir’in bu denli rahat davranması onun içini rahatlatır.

İkili binaya geldiklerinde ise Chirag yeni sinsi planını devreye sokar. Güvenlik görevlisine yalan söyletmiştir. Bu sözler İshani’nin kafasını karıştırır. Ancak Ranvir bu adamı fazla dikkate almadan hızlanır ve binaya arkadan giriş yaparlar. Burada poja yapılır. Ranvir binanın haklarını Falguni’nin üzerine yaptırmıştır. Bu durum İshani’yi çok mutlu eder.

Arka planda Disha ve Chirag ise planlarına devam ederler. İkilinin amacı İshani’nin aklını karıştırmaktır. Ancak bu durumu ikili tam anlamıyla başaramazlar. Chirag’ın hedefi Ranvir’in katil olduğu imajını yaratmaktır. Bakalım gelecek bölüm Chirag neler yapacak. İshani’nin aklını karıştırıp Ranvir’in kuyusunu kazmayı başarabilecek mi?

Kara Sevdam İzle! Kara Sevdam Bölüm İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir