Kara Sevdam 28 Bölüm Özeti – 22 Ocak Pazar

Kara sevdam 28

Kara Sevdam 28.bölüm Özeti Chirag Ranveer’i Öldürdü Mü? Korkunç Kaza!

Kara Sevdam 28 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 28.bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Ocak Paazar günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 28.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 27.Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 28.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 28.bölüm özetinde Falguni ve Nitin, Ishani ve Ranvir’in peşindedir. İkilinin evliliklerini anlamaya çalışırlar. Chirag ise Ranvir’e arabayla çarpar. Kara Sevdam 28.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam hint
Kara Sevdam hint

Kara Sevdam dizisinde Ranveer sarhoş olmuş, İshaani onu yatağına yatırmıştı. İkili için her şey güzel giderken Chirag geceye kabus gibi çökmüştü. Ranveer’in katil olduğunu söyleyen Chirag, İshaani’nin kafasını karıştırmıştı.

Sariyi ters giymiş! Bölüm Ranveer’in garip hareketleriyle başlar. Sürekli İshaani’nin önünü kesip onu saklıyordur. Kısa süre sonra gerçek ortaya çıkar. İshaani sarisini ters giymiştir. Ranveer onun daha fazla rezil olmasını engellemek için çabalamıştır. İshaani bu durumu öğrenince çok utanır. Toplantı başlamadan önce kıyafetini değiştirmek ister.

Ancak bunu başaramaz. Toplantı için misafir çoktan gelmiştir. İshaani’nin sarisini saklama çabaları toplantıda da devam eder. Oldukça eğlenceli anlar yaşatır. Tüm bu aksiliğe rağmen toplantı oldukça başarılı geçer. Misafir iş anlaşmasını onayladığını açıklar. Ranveer adamı ve eşini konağa yemeğe davet eder.

İshaani elleriyle yedirdi! İshaani konakta bir gerçeği öğrenir. Ranveer’in parti gecesi içtiğini sanıyordur. Ancak gerçek başkadır. Evdeki alışanlardan bunu duyar. Ranveer’in içeceğine bir şeyler karıştırıldığı için sarhoş olmuştur.

Yemekler güzelce yapılır. Nitin’de eve gelmiştir. İŞ için uğradığını söyler. İshaani’ye ayrıca yardım da eder. İkili beraber tatlı yaparlar. Ardından misafirler konağa gelir. Oldukça güzel bir yemek yerler. Mutlu olurlar. Bu yemekte İshaani Ranveer’e elleriyle yemek yedirir. İkili yine romantik anlar yaşarlar. Bu romantizm tatlı faslında da devam eder. İshaani bir şekilde Ranveer’den özür dilemeyi de düşünür. Ancak bunu yapamaz. Daha doğrusu bir türlü söyleyemez. Sürekli utanıp durur.

Özür dileyemedi! İshaani için özür dileyememek üzücü bir durumdur. Nitin ile dertleşerek ona bu durumu aktarır. Ayrıca tatlılara yanlış baharatı döktüğünü de fark eder. Ranveer’in neden tüm tatlıyı yemek istediğini anlamış olur. Ranveer yine İshani için hareket etmiştir.

Bu arada Nitin bir baba şefkati ile İshaani’nin yanında olur. Bu durum İshaani’yi başta memnun etse de ileri gitmesini istemez. Onun için babasız olmak büyük bir yaradır. Ve bir başkası o yarayı asla dolduramaz. Nitekim Nitin’de böyle bir boşluğu doldurmak istemediğini ama her istediğinde bir dert ortağı olarak yanında olacağını anlatır.

Romantik tatil! Nitin ve İshaani arasındaki durumdan hoşlanmayan tek kişi Falguni olur. Falguni Nitin’in İshaani’nin hayatına karışmasından memnun değildir. Nitin’in tam tersi Falguni İshaani’nin ilişkisinin iyi gittiğini düşünür. Hatta Nitin ile zıtlaşarak bunu kanıtlayacağını da söyler. Bu amaçla Ranveer ve İshaani’yi tatile göndermek ister.

Kara Sevdam 28.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 22 Ocak Pazar

Falguni’nin bu hediyesi İshaani’yi aşka getirir. İshaani Ranveer’e yakınlaşarak bu tatili istediğini söyler. Ranveer için bu oldukça heyecan verici bir andır. Ancak çok geçmeden Ranveer bunun tam tersi şekilde davranır. Annesi gördüğü için iyi davrandığını açıklar. Ranveer şaşkınlık geçirir.

Falguni için ise bu tablo tatmin edicidir. Nitin’in yanında biterek dediğini ispatladığını gösterir. Ancak Nitin böyle düşünmez. Onun için Ranveer ve İshaani arasında halledilmesi gereken sorunlar vardır.

Asıl düşman dışarıda! Nitin aslında haklıdır. Ancak onun düşüncesinde de yanlışlar vardır. Bunlardan en önemlisi ortalıkta bir sorun olduğu ancak sorunun dışarıda yer aldığıdır. Bu tehlike Chirag’dan başkası değildir. Üstelik Disha’da ile iş birliği yaparak dört koldan çiftimize saldıracaklardır.

Her şeyden habersiz Ranveer ve İshaani ise tatil için yola çıkmışlardır. İkili için yol çok uzar. Ve aksiliklerde peş peşe gelir. Aniden karşılarına çıkan kamyon kazaya sebebiyet verir. İshaani kendine gelir gelmez Ranveer’e bakar. Ranveer hafızasını kaybetmiş gibi davranır. Ancak bu bir oyundur. İshaani’yi kızdırdıktan sonra oyununu bitirir.

Evlilik oyunu! İkili sonrasında yollarına devam ederler. Otele yerleşirler. Falguni ve Nitin’de ikilinin peşindedir. Amaçları bu evliliğin sorunlu olup olmadığını öğrenmektir. Ranveer’in yanlış odaya girmesi ve İshaani’nin onu koruması olumlu bir tablo çizer. Ancak ikili yalnız kalıp atışınca bu durum kafaları karıştırır. Nitin evliliğin gerçek olmadığını Falguni’ye söyler.

Falguni ve Nitin bu konuyu düşünürken dışarda oldukça güzel bir kar havası başlar. Ranveer dışarı çıkar ve İshaani’yi de yanına çağırır. Ancak Ranveer’ı dışarda korkunç bir son bekler. Chirag hızla gelerek Ranveer’e çarpar. Onu dışarıda arayan İshaani’nin henüz bundan haberi yoktur. Tek duyduğu kazaya doğru koşan insanlardır.

Kara Sevdam İzle! Kara Sevdam Bölüm İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir