Kara Sevdam 27 Bölüm Özeti – 21 Ocak Cumartesi – Ranvir Sarhoş oldu! Yatakta Üst Üste Kaldılar!

Kara Sevdam 27

Kara Sevdam 27.Bölüm Özeti

Kara Sevdam 27 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 27.bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ocak Cumartesi günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 27.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 27.Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 27.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 27.bölüm özetinde Disha’nın Ranvir’i partide rezil etme planı başarısız kalır. Sarhoş olan Ranvir ve Ishani aynı yatağa girer. Kara Sevdam 27.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam hint
Kara Sevdam hint

Bölüm Ranvir ’in İshani’ye takılmasıyla başlar. Ranvir karısına Sani diye hitap eder. Ona özelde bu şekilde sesleniyordur. İkili arasındaki bu tatlı şakalaşma ortama güzel bir hava katar. Ranvir olayı daha da ileri götürerek dövme yaptırma fikrini bile ortaya atar.

Diğer yandan düğün saati belirlenecektir. İshani düğün saatinden önce Disha ve Manas’ın konulmalarını ister. Ancak Disha bekleneni yapmaz. Gerçekleri Manas’tan saklamaya devam eder. Böylelikle düğün tarihi aşamasına geçilmiş olur. Ranvir bu güzel gelişme üzerine parti organize eder. Ancak sinsi Disha, Ranvir ’i küçümser. Eski şoförlerinin yapacağı partiden memnun kalmayacağını düşünür.

Eğlenceli hediye! İşler yoluna girerken Ranvir, İshani için hediye alır. Ancak hizmetçi paketleri karıştırıp İshani’ye ağırlık dumbel götürür. İshani bu duruma kızar ve Ranvir ’i yanlış anlar. İkilinin bu yanlış anlaşılması komik anlar yaşatır. Sonrasında Ranvir gerçek hediyeyi İshani’ye verir.

Ertesi gün parti için hazırlıklar başlar. Ranvir oldukça güzel bir parti hazırlamıştır. Bu konuda Disha’ya da destek verir. Ancak kız kötü niyetli olmaya devam eder. Ranvir ’i rol yapmakla suçlayıp durur.

Bu arada Ranvir bir iş görüşmesi yapar. Şirketteki işler için Nitin adında birini işe almıştır. Bu adam oldukça düzgün birine benzese de İshani’ye bakışları oldukça tuhaftır. İshani odadan çıktıktan sonra ağlaması da bu garip durumu artırır.

Kara Sevdam 27.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 21 Ocak Cumartesi

Ranvir’i aşağıladılar! Nitin’in durumu gizemini korurken diğer yandan Ranvir ise oldukça tatsız bir durum yaşar. Kapıya gelen misafirler Ranvir ’i hala İshani’nin şoförü sanıyorlardır. Kızlar Ranveer’e epey bir hakaret ederler. Neden takim giydiğini, bu takımı çalıp çalmadığını bile sorarlar. Ranvir sessiz kalarak bu durumu idare eder.

Nitin ve İshani karşılaşması tekrarlanır. İshani takılıp Nitin’in önünde yere düşer. Nitin onu kutsamak için elini uzatır ama son anda vazgeçer. Tüm bu anları Falguni görmüştür. Nitin’in yanına gelerek neden geri döndüğünü sorar. İshani’nin gerçekleri bilmemesini ister. Nitin buraya iş için geldiğini ve sessiz kalacağını anlatır.

Sarhoş oldular! Diğer yandan İshani ise Ranvir’i bir türlü bulamaz. Ona en sonunda otoparkta valelik yaparken görür. Misafir kızların Ranvir ile dalga geçtiğini öğrenince öfkeden deliye döner. Ranvir’i alarak partinin ortasına götürür. Herkese onu tanıtır. Zengin bir milyoner olduğunu açıklar. Alay eden kıza da haddini bildirir.

Bu duruma yine Disha bozulur. Arkadaşının rezil olması hoşuna gitmemiştir. Disha rahat durmayarak yine ortalığı karıştıracak bir plana imza atar. Disha’nın planı içeceklere ilaç katmaktır. Ranvir ilacın etkisiyle kendinden geçer. Komik sözler söyler. Sarhoşça partide takılır. Özgüveni adeta tavan yapmıştır.

Romantik dans! Nitekim sonunda gözünü İshani’ye kestirir. Onu alarak romantik bir dansa imza atar. İshani, Ranvir ’in aşk dolu bakışlarından etkilenir. Ancak onun bu sarhoş haline daha fazla dayanamaz. Ranvir ’i alıp odaya çıkarır ve duşta bir güzel serinletir. Ranvir kendine gelmeye başlar. Ancak çok mutludur. Çünkü İshani onu herkesin içinde savunmuştur.

İshani, Ranvir’i alarak yatağa götürür. İkili yatakta da romantik anlar yaşarlar. Ranvir uyuya kalıp sızarken İshani üstüne düşer. Kolyesi takılır. İkili oldukça romantik anlar yaşarlar. Tüm bu durumu Chirag bozar. Kılık değiştirerek odaya girer. İshani burada ne aradığını sorar. Chirag tüm zehrini salar. İshani’ye Ranvir ’i kötüler. İshani’nin babasının katili olmakla suçlar. İshani bu iddialara itiraz eder ve onu kovar. Ancak Chirag zehrini bir kez salmıştır.

Kara Sevdam İzle! Kara Sevdam Bölüm İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir