Kara Sevdam 10 Bölüm Özeti – 30 Kasım Çarşamba – Büyükanne Ranvir’i Kaçırttı!

Kara Sevdam 10

Chirag’ın Oyunları Bitmiyor!

Kara Sevdam 10 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 10.bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 10.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 10 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 10.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 10.bölüm özetinde Ranvir gerçekleri açıklamaya bir adım yaklaşmışken Chirag’ın oyunuyla yine tepetaklak oluyor. Üstelik son oyunuyla Ishani ve Ranvir’in arası bozuluyor. Büyükanne ise Ranvir’i kaçırır. Kara Sevdam 10.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 10.bölümde Ishaani penceresinden yağmuru izler. Falguni oraya gelir ve onun mutlu olduğunu görünce gülümser. Ishani camdan Ravir’in ıslandığını görüp onu izler. Falguni Chirag’tan bahsederken Ishani de Ranvir’i izleyip onunla ilgili konuşur.

Ishani Ranvir’e vermesi için kuzenine ceket verir. Daversh yanlış anlayıp ceketi Chirag’a vereceğini düşünür.

Ranvir sabah Garumi ile buluşmak için Disha’yla bulur. Son olanlardan sonra ona hala kızgındır. Onunla konuşmaya çalışır ama o gidip arabaya oturur. Disha’ya Garima’dan buluşamayacaklarına dair mesaj gelir.

Ishani ceketi Ranvir’in evine götürür. Orada onu Amba karşılar. Amba Ranvir’in duygusal davranmaması için ceketi saklar.

Sharman’ın annesi gelin adayı arayışlarına devam eder. Kadın gözüne Garima’yı kestirir. Darvesh hemen Sharman’ın yanına gidip annesinin onun için hamile bir kızı seçtiğini söyler. Ranvir ikilinin konuşmalarını duyup şoke olur. Ranvir, Garima’nın adresine ulaşır. Onu taksiye binerken yakalar ve takibe başlar. Garima’nın hastaneye girip Chirag’la buluştuğunu görür. Ranvir hastaneye girip araştırma yapar. Garima’nın kürtaj yaptırdığı çocuğun babasının da Chirag olduğunu görür. Birden Chirag’ın nasıl farklı bir insana dönüştüğüne şaşıp kalır.

Ranvir, Falguni ve Harshad’ı hastaneye çağırır. Onları Garima ve Chirag’ın olduğu odaya götürür. Harshad ve Falguni şok olur. Chirag çocuğun babası olduğunu kabul eder. Anne ve baba kızlarının duygularıyla oynadığı için ona kızarlar.

Falguni çok üzgündür. Ranvir onu sakinleştirir. Garima odadan çıkıp aileyi durdurur. Aslında Chirag’ın arkadaşı olduğunu çocuğuna sahip çıktığı yalanını uydurur. Bu yalana hemen inanmak isteyen Falguni atlar. Oklar Ranvir’e döner. Harshad hayal kırıklığına uğradığını söyler. Falguni de bunda sonra Ranvir’e değer vermeyeceklerini bir hizmetçi olduğunu hatırlatır. Ranvir’in Chirag’tan özür dilenmesi istenir. Ranvir sinsice gülümseyerek buna gerek olmadığını söyler.

Ranvir daha sonra Chirag ve Garumi’nin konuşmasını dinler. Ishani’nin parasına konup çocuklarıyla birlikte güzel bir hayat yaşayacaklarını söyler.

Kara Sevdam 10 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ranvir terasta ağlayarak oturuyordur. Ishani onu bulur ve nede aramalarıNa cevap vermediğini sorar. Son 4 saattir Chirag’tan haber alamadığını merak ettiğini söyler. Ishani sonunda Ranvir’in ağladığını fark eder. Chirag’a bir şey olduğunu zanneder. Ranvir aşık olduğunu anlatır. Chirag gelince susarlar.

Ranvir’in konuşmasını ise annesi duymuş oğluna kızıyordur. Ishani’yi ailesinden daha çok düşündüğü için azarlar. Amba oğlu Ranvir için gözyaşı döker.

Ranvir, Garumi’nin evine gider. Ona durumu yeniden düşünmesini ister. Chirag’ın ona döneceğinin garantisi olmadığını vurgular. Garumi içerde konuşuları babasının duymasından endişe eder. Ranvir kendisine yardım etmesini isterken Garumi kapıyı suratına kapatır.

Ranvir’e Ishani’den telefon gelir. Bir an önce Chirag’ın evine gelmesini ona bir sürprizi olduğunu söyler. Ishani, Ranvir’e koşarak sarılır. Törene Chirag’ın Ranvir’in aşık olduğu kızı getirdiğini söyler. Ranvir sinirlenir. Ishani kendisine yardım ettiği gibi Ranvir’e yardım edeceğini onu evlendireceğini söyler. Chirag’a yardım ettiği için teşekkür eder. Ranvir aşık olduğu kızın o olmadığını söylerken Ishani’yi azarlar. Chirag kimi sevdiği konusunda ısrarcı davranır. Disha da konuşmaları duyup yanlarına gelir. Ishani gerilir. Chirag, ona en yakın arkadaşına yalan söylemekle suçlayarak yangına körükle gider. Ranvir, aşkı bildiğini ve birini derinden sevdiğini ve bunu kimseye söylemeyeceğini söyleyerek sözünü yarıda keser. Ses tonları artınca kuzenler konuşmalara dikkat kesilir. Ranvir’e Chirag’tan özür dilemesi yönünde bası yapılır. Yine Ranvir’e hizmetçi statüsü hatırlatılır.

Ranvir eve vardığında babaannenin neden Ishani’nin evliliğine sıcak baktığını anlar. Bu evliliği durdurması için ona yalvarır. Büyükanne Falguni ve Ishani’nin yenildiğini görmek için sabırsızlandığını söyler. Büyükanne Ranvir’i bu evlilik için engel olduğunu fark edince adamlarından evlilik gerçekleşene kadar onu bağlayıp dövmeleri emrini verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın