Kanal 7’den Yeni Bir Yerli Dizi Daha! Kan Çiçekleri

kan çiçekleri

Emanet dizisinin başarısından sonra Kanal 7 ikinci bir yerli diziyi daha yayın hayatına sokmuştu. Bu dizi Karamel Yapım imzasını taşıyan Esaret dizisi olmuştu. Günlük yerli dizi akışına bir yenisi daha eklendi. Kan Çiçekleri adıyla yayınlanacak yeni dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizinin ilk tanıtımı aşk rüzgarlarının Kanal 7 ekranlarında eseceğini ilk sinyalini verdi.

Kan Çiçekleri Ne Zaman Başlıyor?

Kan Çiçekleri 5 Aralık Pazartesi gününden itibaren 16.30’da ekrana gelmesi bekleniyor. Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmalar henüz devam ediyor. Dizinin yayın tarihinin ise aralık ayında olması bekleniyor. Günlük yayınlanacak dizi şimdiden izleyicilerin merakını çekti. Peki dizinin konusu ne?

Kan Çiçekleri Konusu?

Dizi esas oğlan ve esas kızımızın hayatını içerecek. Anadolu’nun geleneksel aile kuralları işlenecek. Hayalinin peşinde gitmek isteyen bir kızın zorla evlendirilmesi. Onu bu tutsaklıktan kurtaracak kişiyle tanışmasını göreceğiz.  

Uçsuz bucaksız Mezopotamya’nın ortasında . Bir yanda yakışıklı, güçlü bir delikanlı. Diğer yanda beyazlara bürünmüş güzeller güzeli bir kız. İkilinin yolları ansızın kesişecek. Kaderin koşturmacası onları birleştirecek. Bu kovalamaca da kazanan ise aşk uğruna kırılan kan çiçekleri olacak!

Oyuncu kadrosu ve dizinin konusu ile ilgili resmi açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Takipte kalın…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

2 Comments on “Kanal 7’den Yeni Bir Yerli Dizi Daha! Kan Çiçekleri”

  1. Elég abból a kifejezésből, hogy hazai sorozat, mintha ez kuriózum lenne. A “Karamel” produkciókból is elég, csak cirkuszt jelent. Elnézést, de az előzetes leírások kifejezetten sértőek a nézőkre nézve, siker helyett inkább bukott, kedvelt, már nevetséges, hiszen nincs nézettség és olyan állítások, amik soha nem következnek be. Lehetne ezen a szinten pontosan fogalmazni, vagy inkább ne tegyék.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.