Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Yeni Dizi “Geet Hui Sabse Parayi “

Kanal 7 yeni sezona hızlı giriş yapıyor. Yemin dizisinin yanına Emanet dizini getirmişti. Pandemi ile birlikte Emanet dizisinin yayınlanması ertelenmişti. Şimdi Masum dizisinin yanına Güz Masalı’nın final yapmasının ardından Yaralı Kalbim ekranlara gelecek.

Büyük ilgiyle izlenen Hint dizileri Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Ah Kalbim den tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Pragya Güz Masalı dizisiyle tekrar izleme fırsatı bulmuştuk. Kanal 7 ‘nin yine hint dizi severleri mutlu edecek bir haberi var. Yalancı Bahardan tanıdığımız Madhubala Geet Hui Sabse Parayi yani bizim ülkemizde yayınlanacak ismiyle Yaralı Kalbim ile ekranlara geri dönüyor. Bizler Drashti Dhami’yi tekrar izlemekten çok mutlu olacağız 🙂

Geet Hui Sabse Parayi ” Yaralı Kalbim” Dizisinin Konusu

Geet ve Maan’ın hikayesi. Geet (Dhrashti Dhami) esas kızımız. Tüm engellere, ayrılıklara, aykırılıklara rağmen aşkın gücünü gösteren izleyen herkese ” yok böyle aşk “ dedirten bir masal, aşk masalı… Hikaye, Hoshiyarpur ‘da başlıyor. Güzeller güzeli, saf, masum , kırılgan daha 18 yaşındaki Geet ailesi tarafından zorla evlendirilmek istenmektedir. Ailesi bağnazca, cahilce düşünceleri nedeniyle biran önce Geet’i evlendirmek ve kız çocuğu yükünden, sorumluluğundan kaçmak istemektedir.Dev adında bir damat bulmuşlardır bile ve Geet’in artık itiraz edicek gücü yokdur.

Dev Geet’in ailesinden çok büyük bir gerçeği saklamıştır. Dev evlidir. Düzensiz yaşamı ,sorumsuzca tavırları yüzünden borç batağındadır. Aslında çok zengin , varlıklı bir aileye mensuptur. Ama ağabeyinden para isteyecek durumda değildir. Ve tüm bu sıkıntılı durumlar içerisinde kendisini karısı Naintara’nın hain planları içerisinde bulur. Karısı, zengin bir aileyle sahte bir evlilik hazırlamış ve para için gencecik bir kızın kurban edilmesini bile önemsemeden bu evliliğe kocasını razı etmiştir.

Maan Dev’in kardeşi olmasına rağmen tamamen farklıdır. Güçlü, hırslı, başarılı bir iş adamıdır. Maan hayatında aşka bir kere yer vermiş , fakat aşık olduğu kadının paradan başka bir şey istemediğini anlayınca hayatındaki bu sayfayı tamamen kapatmıştır. Tek düşündüğü başarılı bir iş adamı olmak,çalışmak , çalışmak olmuştur. Ta ki güzeller güzeli Geet’i görene kadar…

Geet Hui Sabse Parayi ” Yaralı Kalbim” Dizisi Oyuncu Kadrosu

Drashti Dhami

Drashti Dhami (Geet Maan Singh Khurana – Geet Handa)

Bu dizide Geet adında 18 yaşında güzel ve temiz kalpli bir kıza hayat vermektedir. Dev ile evlenir ama aşkı Maan ile tanır.

Gurmeet Chaudhary

Gurmeet Chaudhary (Maan Singh Khurana):

Dev’in kardeşidir. Geet ile büyük bir aşk yaşar.

Abhinav Shukla

Abhinav Shukla (Dev Singh Khurana):

Geet ile evlendirilecek olan Dev, düzensiz ve kötü bir yaşam içerisindedir. Borçları, aslında evli olması ve bunu Geet ile ailesinden saklaması ve kötü niyetli bir eşe sahip olması, yaşadığı problemleri özetlemektedir. Maan ile kardeştir ve kardeşi de Geet’e aşık olacaktır.

Karishma Randhawa

Karishma Randhawa (Naintara):

Dev’in eşi olarak bilinen Naintara, oldukça kötü ve acımasız bir karakterdir. Kendi çıkarları ve para uğruna Geet’i hedef alacak ve birçok kötü olayın da başrolünde bulunacaktır.

Geet Hui Sabse Parayi ” Yaralı Kalbim” Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

 İlk bölümü Hindistan’da 5 Nisan 2010 tarihinde başlayan dizi, final bölümünü 14 Aralık 2011 tarihinde yayınlamıştır.

Toplamda 470 bölümü olan ve her bölümü 25 dakika süren dizinin hem oyuncu kadrosu hem de konusu gereği, oldukça büyük bir izleyici kitlesini kendisine bağlamıştır.

Dizinin yönetmenliğini, yine birçok Hint dizisinde başarı ile adını duyuran Nissar Parvez üstlenmiştir. Ülkemizde 4 bölüm birleştirilip yayınlanacağı için 115 bölüme denk gelebilir. Tahmini hesaplamalara göre Yaralı Kalbim dizisi Kasım ayının ilk haftası başlayıp Ocak ayının ilk haftası bitecek gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir