Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak?

kan çiçekleri yeni sezon

Kan Çiçekleri Tüylerinizi Diken Diken Edecek!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Geçen sezon Dilan ve Baran aşklarını itiraf etsin diye ecel teri dökmüştük. Güzel bir sezon finali beklerken yine ağzımız açık kalmış bu aşk yarım mı kalacak diye endişe etmiştik. Kan Çiçekleri yeni sezonda neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri yeni sezon fragmanı geldi. Kan Çiçekleri yakında yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran ve Dilan’ın düğünü yapılıyordu. Kan Çiçekleri 145. bölümde neler olacak?

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri yeni bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri yeni sezon
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri Yeni Sezon Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Sonunda eylül ayı geldi ve biz Kan Çiçekleri dizisine geri kavuşuyoruz. Şu an da yayın günü belli değil ama bu bekleyişin uzun sürmeyeceği kesin. Heyecanlandıran yeni sezon tanıtımları geldi. İzlerken tüylerimiz diken diken oldu. Baran ve Dilan’ın çektiği acıyı iliklerinize kadar hissetmeniz mümkün.

Geçen sezon Dilan ve Baran aşkıyla hop oturup hop kalkmıştık. Geçen sezon Baran’ın sürekli bağırmasına epey bir kızmıştık. Ama son bölümlere doğru her şey rayına oturmuş çift için her şey çok güzel ilerliyordu. Azade cadısı bile sonunda Dilan’ı kabul etmiş tam bir pamuk babaanne kıvamına dönmüştü.

Baran ve Dilan en mutlu anlarında yeniden yolları ayrıldı. Şimdi düşününce sezon finali tahminlerimiz Dilan’ın yurt dışına okumaya gideceği ve Baran’ın arkasından bakakalacağı yönündeydi. Ne kadar masum bir tahminmiş bu arkadaşlar.

Senaristin yazdığı sezon finali yaktı geçti. Peki Dilan’ı kim kaçırdı. Dilan’ın annesi tarafından kaçırıldığı düşünülüyor. Baran ve Dilan yaşayan ölüler gibiler. İkisi de birbirinin öldüğünü düşünüyor. Peki dizi de başka ölen karakterlerimiz de var mı? Yeni sezonun başlamasıyla hep birlikte merakımızı gidereceğiz.

Yeni sezonun ilk haftaları bu acı işlenecek. İlk kim kimin yaşadığını öğrenecek? Yoksa ikili aynı anda mı birbirini bulacak? O kadar çok senaryo ve soru işareti var ki işin içinden çıkmam mümkün değil!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 145.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor!

KAN ÇİÇEKLERİ 145 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.

Bir cevap yazın