Kan Çiçekleri Oyuncuları kimler? Kan Çiçekleri Oyuncu Kadrosunda kimler var? İşte Kan Çiçekleri Dizisiyle İlgili Ayrıntılar…

Kan Çiçekleri karakterler

Kan Çiçekleri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Analizi

Kanal 7’nin yeni dizisi Kan Çiçekleri oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin oyuncu kadrosunu sizler için derledik. Başrollerinde Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaşacağı Kan Çiçekleri dizisi yayın hayatına başladı. Dizinin oyuncu kadrosunu sizler için derledik.

Barış Baktaş – Baran Karabey : Karabey aşiretinin genç lideri. Cesur, mert, sorumluluk sahibi kardeşini korumak için kendisini kurban edecek kadar gözü karadır.

Yağmur Yüksel – Dilan Demir : Yüreğinde merhameti ve şefkati eksik etmeyen ailesi için gözünü kırpmadan hayatını hiçe sayan, haksızlığa karşı dik duran biridir.

Nalan Örgüt – Azade Karabey : Yıllar önce yaşadığı trajik olaylardan dolayı kalbi nasır bağlamış, gelinş ve oğlunun intikamı için yaşayan bir kadındır.

Erol Yavan – Kudret Karabay : Kan davasında eşini kaybetmiş kendisi ise felç kalmış mert, cesur, iyi yürekli bir adamdır.

Göksel Kayahan – Cihan Karabey: Annesini hiç tanımamış intikam sözleri içinde büyümüş deli dolu, Karabey ailesinin en küçük oğludur.

Yılmaz Ulutaş – Hasan Karabey: Abisi Kudret’in yerinde gözü olan bunun için herkesi harcayacak kadar kötüleşmiş biridir. Sinsi, namert, kötü bir insandır.

Gökhan Gürdeyiş – Fırat Karabey : Babasının gölgesinde kendine bir yer edinmeye çalışan ama bunu da beceremeyen, sinsi kötü ve arkadan vuracak kadar korkak birisidir.

Ceyda Pınar – Derya Yıldız: Saplantılı aşkı yüzünden herkese her kötülüğü yapacak bir kasın… Sinsi, güzel ve zeki.

Nuray Şerefoğlu – Kader Güler : Anaç, merhametli, şefkatli, insana değer veren ve iyiliği göstermeye çalışan bir kadındır.

Buse Bedir – Gül Güler : İyi ve kötü arasında işine geleni seçen genç bir kadın.. Annesi gibi hizmetçi olarak yaşamak istemeyen ve bunun için büyük oynamayı tercih eder.

Hasan Ballıktaş – Seyit Demir: Ketum ve sırlarıyla kendi halinde yaşamaya çalışan bir adamdır. Ailesi için kötü şeyler yapmış bunu vicdan azabıyla yaşamaktadır.

Hilal Kuvvet – Hanife Demir: Çocuklarını yırtıcı bir kuş gibi korumaya çalışan, kendi çocuklarına duyduğu merhameti Dilan’dan esirgeyen iyi ve kötü arasında kalan biridir.

Ekrem Aral Tuna – Cevdet Demir: Saf temiz, ailesi için çırpınan karısı Cevriye için yanıp tutuşan aşk dolu bir adam.

Dilek Güler – Cevriye Demir: Almanya’da doğup büyümüştür. İki arada bir derede yaşamaktadır. Zeki, sinsi ve uyanık olduğu gibi merhametli, ailesine değer veren biridir.

Berkay Çınar – Ali : Bir kaza sonucu hafızasını kaybeder. Yakışıklı, merhametli ve zekidir.

Selinay Taşol – Zümrüt Demir: Neşeli, iyi merhametli ailesinin ve çevresindekilerin iyiliği için mücadele eden sevgi dolu biridir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

  • Kulüp 2. Sezon Yayında!
    Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
  • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
    Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
  • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
    Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
  • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
    Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
  • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
    Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın