Kan Çiçekleri 92. Bölüm Fragmanı İzle – (3 Mayıs Çarşamba)

kan-çiçekleri-92

Baran İçin Zor Günler Kapıda!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde hararetli bölümler çok yakında… Bu hafta Baran’ı alt etmek için bir takım dönen oyunlara şahit olacağız. Üstelik Baran’ın zayıf karnı üzerine oklar Dilan’a yönelirse düşüp bayılacağız. Kan Çiçekleri 92.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 92. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 3 Mayıs Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 92. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 92. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 92 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 92. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 92
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 92 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde artık düşmanların içeri sızacağı bölümleri izleyeceğiz. Şimdi Baran’ı bitirme uğraşları yine Dilan üzerinden mi yürüyecek göreceğiz. Baran’ın Dilan’a karşı zaafı olduğu anlaşılıyor. Gözü açık adamlar okları Dilan’a mı yöneltecek?

Önümüzdeki bölüm Cihan’ın doğum günü krizi tutuyor. Her dizide de muhakkak doğum gününde kötü bir olay yaşamış ve kutlamayan bir erkek, kutlama yapmak için can atan bir kadın oluyor. Burada da Dilan, Cihan’ın doğum gününü kutlamayı düşünüyor. Üstelik 18 yaşına basıyor olması Dilan’ı heyecanlandırır. Büyük ihtimalle Baran ve Cihan annelerini bu tarihte kaybetti. O yüzden kutlamıyorlar.

Bazılarımızın işi hayallerle değil gerçeklerle… Ay Baran yine çok gerginsin. Dilan tatlı tatlı hayallerini soruyor ve aldığı cevaba bak. Baran’ın üstünde oğlak burcu gerginliği var.

Bu bölüm önümüzdeki haftanın konusuna giriş yaptı. Yapılan anlaşmalar nelere gebe olacak hep birlikte göreceğiz.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 92.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 3 Mayıs Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 92 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!

Bir cevap yazın