Kan Çiçekleri 70. Bölüm Fragmanı İzle – (3 Nisan Pazartesi)

kan çiçekleri 70

Uçak Kalktı! Dilan Baran’ı BIRAKMAZ!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde dopdolu bölümler hızla ilerliyor. Dilan için alınmış bir uçak bileti ve arkadan bakan bir Baran! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 70. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 3 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 70. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 70. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 70 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 70. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 70
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 70 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Son bölümde Baran, Dilan’a bir adım atmış sıcak bir ortam oluşmuştu. Sonunda görmek istediğimiz sahnelere kavuştuğumuzu hissetmiştik. Derya ikilinin arasına çomak sokmaya çalışıyor!

Derya biliyorsunuz ki kaleyi içten fethetmeye çalışarak Metin hocayı gaza getirmeye çalışıyor. Metin hoca öğrencilerine değer veriyor. Derya’da onun bu hassas noktasından faydalanmaya çalışıyor. Derya, Metin’e Dilan ve Baran evliliğinin nasıl gerçekleştiğine dair en ince ayrıntısına kadar anlatır. Metin ise içten içe Dilan’ın bunları hakketmediğini düşünerek harekete geçer.

Baran ve Metin Karşı Karşıya! İki erkek bu yüzden karşı karşıya gelir. Baran bu konuda yine serttir. Ama eskisi gibi bu konuda Dilan’ın üzerine gidemeyecektir. Çünkü zaten Dİlan2a bir adım atmış ondan gelecek adımı beklemeye koyulmuştur. Metin, Dilan’la da konuşur ama onu o evden koparamayacağını anlar.

Derya, Metin üzerinden psikolojik baskılarına devam eder. Metin’de Dilan için tek kurtuluş yolunun yurt dışına kaçıp eğitimini tamamlaması yönünde onu destekleyeceğini söyler. Dilan’a kaçırılmayacak bir fırsat gelmiştir.

Baran ise bu durumun farkında olup müdahale de bulunmaz. Dilan’ı özgür bırakıp kararını vermesini bekler. Deli gibi de bu kararın cevabını bekler. Dilan uçak biletiyle evden ayrılır. Baran onu gidiyor zannetse de Dilan Baran’dan önce Kudret’in sağlığına kavuştuğunu görmeden asla gitmez. Belki de Metin Hocasına bileti iade etmek için gitmiş olabilir. Tabi bunlar bizim tahminlerimiz…

Asıl Baran, Dilan’ı gitti zannederken karşısında görünce vereceği tepki merak konusu!

Kan Çiçekleri 70.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 3 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 70 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!
 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe
  Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe Hira Yeniden Orhun’a Aşık Mı Oluyor? Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Nurşah ve Aliço bu duruma çok sevindi. Aslı kolay kolay gitmeye niyetli değil. Bakalım Esaret 169.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın