Kan Çiçekleri 6.Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Pazartesi Baran ve Dilan Evlendi! Olaylı İlk Gece

kan çiçekleri 6

Kan Çiçekleri 6.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 6.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 6.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 6. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Azade’nin tüm planlarına rağmen Baran aklındakini yapmayı başardı. Dilan kaçırılıp alı konsa da, kuyulara atılsa da Baran onunla evlenmeyi başardı. Tabi ki bu evlilik büyük sorumlulukları da peşinde getirecek. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Azade’nin planı! Dilan çukura atılsa da bu plan çok geçmeden fiyasko ile bitecek. Baran ne yapıp edip bu evliliği gerçekleştirmekte kararlı. Çünkü yıllardır süren bu kan davasının başka türlü biteceği yok. Ancak Baran ne kadar da sona yaklaştığını düşünse de konakta oyunlar bitmiyor.

Azade’nin bu sefer sağlam bir planı var. Bu plan hem düğüne engel olmayı hem de Dilan’dan kurtulmayı içeriyor. Azade bu planı yapacakken elbette Baran’ın hiçbir şeyden haberi olmayacak!

Çiçekleri 6.Bölüm Fragmanı

Dilan’ın yalnızlığı!  Diğer tarafta Dilan ise nasıl bir çukurun içine düştüğünden habersiz. Kızcağız kafasını nereye çevirse düşman. Nereye çevirse kötülük. Azade’den kurtulsa karşısına Derya çıkıyor. Onu geçse Hasan belası var.

Tüm bu kötülüklerin içinde adeta masum bir çiçek gibi parlayan Dilan’ın işi çok ama çok zor. Bu zorlukta onun tek yardımcısı Baran olacak. Ancak ikili evlenseler bile evliliklerinin nasıl olacağı da büyük soru işareti. Özellikle Dilan evliliklerinin ilk gecesinde neler olacağını bilmiyor. Ancak Baran’ın iyi kalbi Dilan’ı koruyacak. Ve her geçen gün onun kalbini kazanacak.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir