Kan Çiçekleri 6.Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Pazartesi Baran ve Dilan Evlendi! Olaylı İlk Gece

kan çiçekleri 6

Kan Çiçekleri 6.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 6.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 6.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 6. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Azade’nin tüm planlarına rağmen Baran aklındakini yapmayı başardı. Dilan kaçırılıp alı konsa da, kuyulara atılsa da Baran onunla evlenmeyi başardı. Tabi ki bu evlilik büyük sorumlulukları da peşinde getirecek. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Azade’nin planı! Dilan çukura atılsa da bu plan çok geçmeden fiyasko ile bitecek. Baran ne yapıp edip bu evliliği gerçekleştirmekte kararlı. Çünkü yıllardır süren bu kan davasının başka türlü biteceği yok. Ancak Baran ne kadar da sona yaklaştığını düşünse de konakta oyunlar bitmiyor.

Azade’nin bu sefer sağlam bir planı var. Bu plan hem düğüne engel olmayı hem de Dilan’dan kurtulmayı içeriyor. Azade bu planı yapacakken elbette Baran’ın hiçbir şeyden haberi olmayacak!

Çiçekleri 6.Bölüm Fragmanı

Dilan’ın yalnızlığı!  Diğer tarafta Dilan ise nasıl bir çukurun içine düştüğünden habersiz. Kızcağız kafasını nereye çevirse düşman. Nereye çevirse kötülük. Azade’den kurtulsa karşısına Derya çıkıyor. Onu geçse Hasan belası var.

Tüm bu kötülüklerin içinde adeta masum bir çiçek gibi parlayan Dilan’ın işi çok ama çok zor. Bu zorlukta onun tek yardımcısı Baran olacak. Ancak ikili evlenseler bile evliliklerinin nasıl olacağı da büyük soru işareti. Özellikle Dilan evliliklerinin ilk gecesinde neler olacağını bilmiyor. Ancak Baran’ın iyi kalbi Dilan’ı koruyacak. Ve her geçen gün onun kalbini kazanacak.

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir