Kan Çiçekleri 53. Bölüm Fragmanı İzle – 9 Mart Perşembe Fragmanı

kan çiçekleri 53

İki Kardeş Kavuştu!

Kan Çiçekleri 53.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 9 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 53.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 53.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 53.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 53.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 53
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 53 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Dilan uğradığı hüsranla Baran’a artık çok kırgındır. Bu kırgınlıkla yemeden içmeden kesilen Dilan için Kader teyzesi etrafında dolanıyor ona kol kanat geriyordur. Kader, Baran’a Dilan’ın durumunun gittikçe kötüye gittiğiniz hasta olabileceğini söyler.

Dilan’ın durumunda sessizlik sezen Baran içten içe kendini yiyordur. Uykularından kabusla uyanan Dilan bu durum için Baran’ı suçlamaya başlar. Geçmişini düşünen Dilan iki dünya arasında sıkışıp kalmıştır.

Dilan tek özür dilemesi gereken kişiden özür diler. Kudret amcasından özür dileyen Dilan’ın içine su serpilir. Çünkü Kudret amcasının kendisinin masum olduğunu anladığını düşünür.

Derya ve Fırat arasındaki gerilim devam eder. Derya, Dilan’a zarar vermesi için tuttuğu Suphi’ye Baran’da önce ulaşmaya çalışır. Fırat gözünü Derya’ya dikmiş durumda. Gül, Derya’nın telefon konuşmasını duymuş hemen Fırat’a anlatmıştı.

Dilan’ın babasıyla konuştuğunu gören Baran şaşırır. Bir özür de Dilan’a sonunda Baran’dan gelir. Dilan ise hala kırgınlığını korumaktadır. Baran’ın kendisine kulaklarını kapatmasını hazmedememiştir.

Baran, Dilan’ın çıkışlarına şaşırır. Dilan’dan beklemediği tepkiler gören Baran Dilan’a kendisini affettirmenin yollarını arar. Zümrüt’ü konağa Dilan’ın yanına getirmiştir. İki kız kardeşin birbirine kavuşma anı duygusal anlar yaşatacak.

Kan Çiçekleri 53.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 9 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Zümrüt ve Dilan birbiriyle dertleşir. Dilan her ne kadar iyi gibi görünmeye çalışsa da Zümrüt Dilan’ın iyi olmadığını iyi biliyordur. Cihan ve Azade’nin bakışları iki kız kardeşin üzerinde gölge gibi dolanıyordur.

Hırçın Mine’nin konuşmalarını duyan Ali geçmişini neden evi terk ettiğini araştırmaya başlamıştır.

KAN ÇİÇEKLERİ 53.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!
 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe
  Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe Hira Yeniden Orhun’a Aşık Mı Oluyor? Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Nurşah ve Aliço bu duruma çok sevindi. Aslı kolay kolay gitmeye niyetli değil. Bakalım Esaret 169.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın