Kan Çiçekleri 46. Bölüm Fragmanı İzle – 21 Şubat Salı Fragmanı

kan çiçekleri 46

Dilan’ın Şok İtirafı! Kudret Yaşayacak!

Kan Çiçekleri 46.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 28 Şubat Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 46.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 46.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 46.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 46.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 46 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Konakta Dilan için işler yine kötüye gitmeye başladı. Derya’nın Dilan’ı oyalaması sonucu Kudret tekerlekli sandalyeden düşmüş ve ağır yaralanmıştı. Baran bu duruma müdahale ederek Kudret’i hastaneye götürmüştü. Ancak Kudret’in durumu pekte parlak gözükmez. Tüm bu durumdan kendini sorumlu tutan Dilan ise ne yapacağını bilemez. Peki konakta neler olacak?

Dilan zor durumda! Kudret’in düşmesi ve hızlıca hastaneye kaldırılması konakta şok etkisi yaratır. Ev halkı oldukça tedirgindir. Kudret’e bir şey olması ortalığın fena halde karışması demek. Üstelik bundan sorumlu olan kişinin Dilan olması olayları daha da zora sokabilir. Özellikle Azade’nin bu durumdan sorumlu kişiyi bulması Dilan’ın resmen sonu.

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Azade için Dilan’ın varlığı beladan başka bir şey değil. Cihan’ın başına gelenler, Baran’ın yaralanması ve daha bir çok olayın baş sorumlusu Dilan olarak görülmüştü. Kudret’in başına gelenlerde Dilan’a kalırsa işler çıkmaza girebilir.

Kan Çiçekleri 46.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 28 Şubat Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Yarım kalan işi mi bitiriyor? Konak halkı için Kudret’in baş sorumlusu Dilan’ı babasıdır. Dilan yüzünden Kudret’in yaşadıkları elbette yarım kalan işi bitirmek gibi algılanacak. Üstelik bu durumun asıl sorumlusu olan Derya olayları farklı lanse ederse konak bir cehenneme dönüşebilir.

Dilan elbette yaşananlardan dolayı çok üzgün. Tüm bu durumu Baran’a itiraf etmek isteyecek. Her şeyin bir kaza olduğunu ancak bunda sorumlu olan kişinin kendisi olduğunu anlatmak isteyecek. Burada Baran yine sağduyulu davranacak.

Baran’ın bu tavrı oldukça önemli. Çünkü Dilan’ın konakta düşmanı çok ama çok fazla. Baran ona destek çıkmazsa Dilan’ın yapabileceği hiçbir şey yok. Burada Baran olayların daha çok büyümesini engelleyecek.

Diğer yandan Dilan için bir avantajlı olay ise Kudret’in bu kazayı ucuz atlatacak olması. Zira Kudret ölseydi Dilan’ı değil Baran kim gelse kurtaramayacaktı. Bu kazadan yola çıkarak gelecek bölüm için şunları söyleyebiliriz.

Öncelikle Baran’ın Dilan’a karşı güveni tam. Ne olursa olsun onun yanında olacağını gösterecek. Dilan için de bu durum oldukça değerli. Baran’ın ona ne denli güvendiği Dilan’ı oldukça etkileyecek. İki taraf için oldukça kötü gözüken bu olay ikilinin birbirine olan güven ve birlikteliklerini sağlamasına fırsat tanıyacak. İkili birlik olarak tüm kötülüklere karşı sağlam durduklarını tekrar gösterecekler. Derya ve diğer kötüler her seferinde avuçlarını yalayacaklar! 

KAN ÇİÇEKLERİ 46.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın