Kan Çiçekleri 4.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Perşembe Dilan’ın Sonu Mu Geldi? Baran Yalnız Başına!

kan çiçekleri 4

Kan Çiçekleri 4.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 4.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 4.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 4. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisi her geçen gün heyecanın dozunu arttırmaya devam ediyor. Dizi de Baran evlilik yolunu çizmiş, kan davasını böyle bitireceğini düşünmüştü. Ancak geçmiş özetimizde de söylediğimiz gibi bu öyle kolay olacak bir iş değil. Başta bütün konak buna karşıdır. Baran giderek çıkmaza doğru ilerlerken ne yapacak? Gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Baran Tek Başına! Baran bu işi barış yolu ile çözmek istese de konağın hanım ağası buna karşı çıkar. En kısa yoldan bu intikamı alma yolunu seçer. Yapacağı şey ise Dilan’ın işini bitirmektir. Ancak bu plan Dilan’ın kaçmasıyla hüsrana uğrayacak.

Diğer yandan evin bıçkın erkeği Cihan’da rahat durmayacak. Baran için işler giderek karışacak. Bir yandan Dilan’ı kurtarmalı diğer yandan da Cihan’ı durdurmalıdır.

Dilan ipin ucunda! Baran iki tarafa da yetişmeye çalışırken Dilan ise Azade Karabey tarafından kıskaca alınmak alınır. Kısaca dizide tam bir kaos var diyebiliriz. Bu kaosu çözebilecek tek kişi Baran olsa da Dilan’ın ona yardımı gerekecek. Dilan Baran’ın iyi niyetini anlayacak. İkili birlikte hareket ederek bu kaosu en azından bir süre durdurmayı başaracak. Ancak çiftimizi çok ama çok zor bir süreç bekliyor. Baran ve Dilan’ın bu heyecan dolu mücadelesi bakalım bizleri gelecek bölümde nerelere götürecek.

Dizi hakkında sizlerin yorumlarını da bekliyoruz….

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın