Kan Çiçekleri 4.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Perşembe Dilan’ın Sonu Mu Geldi? Baran Yalnız Başına!

kan çiçekleri 4

Kan Çiçekleri 4.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 4.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 4.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 4. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisi her geçen gün heyecanın dozunu arttırmaya devam ediyor. Dizi de Baran evlilik yolunu çizmiş, kan davasını böyle bitireceğini düşünmüştü. Ancak geçmiş özetimizde de söylediğimiz gibi bu öyle kolay olacak bir iş değil. Başta bütün konak buna karşıdır. Baran giderek çıkmaza doğru ilerlerken ne yapacak? Gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Baran Tek Başına! Baran bu işi barış yolu ile çözmek istese de konağın hanım ağası buna karşı çıkar. En kısa yoldan bu intikamı alma yolunu seçer. Yapacağı şey ise Dilan’ın işini bitirmektir. Ancak bu plan Dilan’ın kaçmasıyla hüsrana uğrayacak.

Diğer yandan evin bıçkın erkeği Cihan’da rahat durmayacak. Baran için işler giderek karışacak. Bir yandan Dilan’ı kurtarmalı diğer yandan da Cihan’ı durdurmalıdır.

Dilan ipin ucunda! Baran iki tarafa da yetişmeye çalışırken Dilan ise Azade Karabey tarafından kıskaca alınmak alınır. Kısaca dizide tam bir kaos var diyebiliriz. Bu kaosu çözebilecek tek kişi Baran olsa da Dilan’ın ona yardımı gerekecek. Dilan Baran’ın iyi niyetini anlayacak. İkili birlikte hareket ederek bu kaosu en azından bir süre durdurmayı başaracak. Ancak çiftimizi çok ama çok zor bir süreç bekliyor. Baran ve Dilan’ın bu heyecan dolu mücadelesi bakalım bizleri gelecek bölümde nerelere götürecek.

Dizi hakkında sizlerin yorumlarını da bekliyoruz….

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın