Kan Çiçekleri 38. Bölüm Fragmanı İzle – 26 Ocak Perşembe Fragmanı

kan çiçekleri 38

Baran’ın Hayatı Tehlikede! Dilan Çaresiz!

Kan Çiçekleri 38.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 26 Ocak Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 38.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 38.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 38.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 38.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran ve Dilan arasında yaşanan hançer krizi dizide olayların gidişatını oldukça kötü etkilemişti. Baran’ın Dilan’a karşı bakış açısı kötü bir şekilde değişmişti. Geçmiş özetlerimizde Dilan’ın kendisini affettirmesi gerektiğini vurgulamıştık. İşte Dilan için o fırsat geldi. Peki Dilan kendisini affettirebilecek mi?

Baran ölümle burun buruna! Baran ve Dilan’ın orman yolculuğu aracın bozulması ile oldukça tatsız bir noktaya doğru ilerler. Yarası henüz iyileşmemiş olan Baran fenalaşır. Aracın bozulmasıyla beraber ikili ıssız bir arazide yapayalnız kalırlar. Dilan ne yapacağını bilemez. Bir yardım umuduyla ikili yürümeye başlar.

Şans Dilan ve Baran’ın yanında yer alır. Karşılarına çıkan kulübe onlara sığınak olur. Ancak Baran çok kan kaybetmiştir. Durumu her geçen an daha da kötüye ilerliyordur. Tabi aile ve konak halkı merak içinde kalır.

Kan Çiçekleri 38.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 26 Ocak Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan kurtarıcı olacak! Bu durum oldukça kötü gibi görünse de geçmiş özetlerimizde vurguladığımız fırsatı Dilan’a tanıyacak. Dilan Baran için her şeyi yapabileceğini burada gösterecek. Onun için bu soğuk kulübeyi sıcak bir yuvaya çevirecek. Baran’ın yarasını elleriyle temizleyecek. Ve onun şifa bulması için her şeyi yapacak.

Baran yarı baygın halde Dilan’ın bu özverisini görecek. İkili baş başa kaldıkları bu anlarda birbirlerini daha da çok tanıyacaklar. Birbirlerine daha fazla yakınlaşacaklar. Baran Dilan’ın gerçek yüzünü tekrar görecek. Onun şefkatini, sıcak kalbini hissedecek. Tüm bu zorluk özellikle Dilan için kendini ifade etmesine fırsat tanıyacak.

İkili arasında bunlar yaşanırken elbette konak halkı da arayışa koyulacak. Azade Dilan’ın bir oğlunu daha ondan aldığını düşünecek. Ancak gerçekleri öğrenince Azade’nin de Dilan’a bakışı değişecek. Gelecek bölümler Dilan’ın kendini ispatlaması açısından oldukça önemli olacak. 

KAN ÇİÇEKLERİ 38.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir