Kan Çiçekleri 37.Bölüm Fragmanı İzle – 25 Ocak Çarşamba Fragmanı

kan çiçekleri 37

Dilan’ın İhaneti Pahalıya Patlayacak!

Kan Çiçekleri 37.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 25 Ocak Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 37.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 37.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 37.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 37.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasındaki aşk her geçen gün ilerlerken Dilan’ın art arda yaptığı hatalar bir çuval inciri deyim yerindeyse mahvetti. Baran’ın Dilan’a karşı olan tüm güveni yerle bir oldu. Peki Dilan bu hatasını nasıl telafi edecek? Gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Hançerin hikayesi! Dilan’a abisi tarafından yollanan hançer ortalığı karıştırdı. Baran tamamen iyi niyeti üşüyen Dilan’a örtü örtmek istemiş Dilan ise hançeri Baran’ın kalbine saplamıştı. Neyse ki Baran’ın durumu iyidir. Ancak Dilan’ın bu hareketi Baran’ın fiziken kalbini yaralamasa da ruhen param parça etti. Dilan’a karşı olan tüm umudu o hançer yarasıyla akıp gitti.

Kan Çiçekleri 37.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 25 Ocak Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan yaptığı hatanın farkına vardı. Ancak iş işten çoktan geçmiş durumda. Tüm bunların üstüne Baran’ın notu bulması işleri bambaşka noktaya götürecek. Dilan geçmişte yaşadığı yalnızlığa tekrar dönecek.

Kendini nasıl affettirecek! Baran’ın açıkça Dilan’a yüz çevirmesi Dilan’ı yine yalnızlığa sürükleyecek. Dilan için artık işler daha da kötüye gidecek. Cihan’ın başına gelenler henüz sonuçlanmamışken Baran’a yaptığı Dilan açısından oldukça kötü bir imaj. Azade iki oğlunun da başına gelenleri öğrenirse Dilan’ı konaktan kovmayı bırakın oracıkta öldürebilir.

Bu yüzden Dilan bir an önce kendini affettirmeli. Ancak bunu öylece yapması çok zor. Baran’dan özür dilemek işleri çözmeyecek. Burada Dilan’ın yapabileceği şeyler oldukça kısıtlı. Onun kendini kanıtlaması gerekli.

Bu durum bizce yeni bir sınavla olacak. Fırat ve Hasan’ın yapacağı yeni kötülüklerde Dilan ortaya çıkmalı ve durdurmalı. Baran’ın kalbini kazanmak istiyorsa ya Cihan’a yapılanları aydınlatmalı ya da yaşattığı hataları düzeltmeli. Bu iki durumda çok ama çok zor işler. Ancak Dilan bir şekilde bu işlerin üstesinden gelecek.

Dilan her ne kadar masum ve zarif bir kız olarak görünse de oldukça güçlü biride. Dilan’ın kendini ispatlaması için gereken tek şey önüne gelecek bir fırsat. Bu fırsat çok kısa zamanda ortaya çıkacak. Dilan Baran’ın kalbini tekrar kazanacak. Görünürde yaşananlar oldukça kötü görünse de ikilinin birbirlerine tamamen güvene bilmeleri için gerekli. Yapmamız gereken tek şey sabırlı olmak. Bu yaşanan tatsızlık ikiliyi daha çok güçlendirecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 37.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Netflix’ten Yeni Dizi Geliyor!
  Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Ne Zaman Çıkacak?
 • List of Turkish TV Series to Beginning
  Turkish TV Series To Beginning! Kurtlar Vadisi Kaos, Dokuz Oğuz Dizisi, Veda Mektubu, Ego Dizisi, İki Yabancı Dizisi, Ab-ı Hayat Dizisi, Aile Dizisi, Adım Farah
 • Aşk-ı Memnu Uyarlaması Bihter’de Kadro Açıklandı!
  Bihter Filminin Oyuncu Kadrosu Bihter Kim Olacak? Nihal Kim Olacak? Firdevs Kim Olacak? Peyker Kim Olacak? Matmazel Kim Olacak?
 • Lavanta Konağı Dizisinin Çekimleri Başladı!
  Lavanta Konağı Dizisinin Konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncu Kadrosunda Kimler var? Lavanta Konağı dizisi için artık geri sayım başladı diyebiliriz. Dizi sete çıktı. Başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in paylaşacağı Lavanta Konağı dizisi fantastik konusuyla dikkat çekiyor. Lavanta Konağı dizisi konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncuları kimler? İşte #LavantaKonağı dizisiyle ilgili detaylar…
 • Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi
  Yeni Başlayacak Güçlü 8 Dizi Dizi dünyasında hız kesmiyor. Biten dizilerin ardından hemen bir diğeri başlıyor. İzleyicileri ekran başına bağlayacak güçlü yapımlar yolda! Yeni başlayacak diziler hangileri? Dizi savaşları başlasın… …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir