Kan Çiçekleri 36.Bölüm Fragmanı İzle – Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı Fragmanı

kan çiçekleri 35

Dilan Artık Baran’ın Her Şeyi!

Kan Çiçekleri 36.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 36.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 36.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 36.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 36.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran’a bırakılan gizli mesaj onu çok kızdırır. Baran bu mesajın buraya nasıl girdiğini düşünürken öfkeden deliye döner. Burada Baran’ın öfkesinin asıl nedeni Dilan’dır. Baran Dilan’a o denli güven duyuyordur ki onun yapacağı hiçbir ihanete tahammülü yoktur. Peki Dilan Baran’a ihanet mi etti? Baran için Dilan ne anlama geliyor?

Sonsuz güven! Baran birçok defa olduğu gibi şimdide Dilan konusunda sınanıyor. Evet Baran’ın Dilan’a olan güveni tam. Ancak insanoğlu çiğ süt emmiştir. Herkes hata ve ihaneti içinde barındırır. Bu durum böyle olsa da Baran için kabul edilemezdir. Çünkü Baran için Dilan artık her şeydir.

Burada ki kastımız elbette Baran’ın gönlünü Dilan’a ne denli kaptırdığı yönünde. Nitekim elini parçalayacak kadar kendinden geçmesi. Saldırganlaşması yüreğine söz geçiremediğinin en büyük kanıtı niteliğinde. Baran henüz bu sevgiyi kendinden bile saklama çabasında. Ancak er ya da geç yüreği ile yüzleşecek.

Kan Çiçekleri 36.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın iyilik dolu kalbi! Baran için Dilan’ın kötü olduğu şüphesi bile dayanılmazken kötüler için her durum bir fırsattır. Nitekim Hasan ve Fırat Baran’ın üzerine oynayarak bu yarasını kaşıyacaklar. Amaçları Baran ve Dilan’ı birbirine düşman etmek olacak.

İki şeytan bu amaçla saldırsalar da Dilan’ın iyilik dolu kalbini görmemek imkansız. Nitekim Baran’ın eli yaralıyken onun yanında olan Dilan her şeyiyle ilgilenir. Bu anlar ikiliyi hafif romantizme de sürükler. Dilan kendi elleriyle Baran’ın düğmelerini ilikler.

Kısaca toparlarsak Dilan ve Baran arasındaki bu güzel durum her zamankinden daha çok artacak. Ancak kötülerde tetikte. Özellikle Dilan’a iftira atarak onu zor duruma düşürmek için fırsat kollayacaklar. Tüm bu negatif oyunlara rağmen Baran ve Dilan aşkı her şeyin üstesinden gelecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 36.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir