Kan Çiçekleri 35.Bölüm Fragmanı – 23 Ocak Pazartesi

kan çiçekleri 35

Baran Ve Dilan Birlikte Olacak!

Kan Çiçekleri 35.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 23 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 35.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 35.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 35.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 35.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran ve Dilan arasındaki yakınlaşma kaçamak bakışlarla giderek daha da romantik bir hal aldı. İkili arasındaki romantizmin her geçen gün artacağını özetlerimizde söylemiştik. Nitekim bu romantik bakışlarda bunun en büyük kanıtı. Peki gelecek bölümlerde neler olacak? Çiftimizi neler bekliyor?

Sahte evlilik! Dilan ve Baran arasında işler her ne  kadar güzel gitse de bu durumu bozacak gelişmeler kısa sürede yaşanmaya başladı. Hani büyüklerimizin bir sözü vardır. Önemli bir konu konuşulduğunda sessiz ol yerin kulağı vardır derler. İşte bunu birinin Dilan’a söylemesi gerekli. Çünkü boş boğazlık yapıp Baran ile aralarındaki ilişkiyi sesli şekilde söyleyince bu durum kısa sürede konakta yayıldı.

Azade Dilan ve Baran’ın beraber olmadığını öğrendi. Bu durum Azade için affedilemeyecek derecede ciddi bir konu. Dilan bu evde kalıyor ve bu konağın yemeğini yiyorsa Baran için eşlik vazifesini de yerine getirmelidir. Azade gelecek bölümlerde bu konunun daha da üzerine gidecek.

Kan Çiçekleri 35.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

İlk geceleri! Dilan ve Baran’ın birlikteliğini görmek isteyen Azade’nin ilk işi romantik bir gecelik almak oldu. Azade Dilan’ı bu gecelik ile giydirip ilk geceyi yaşamalarını isteyecek. Ancak bu durum Dilan açısından tam bir kabus. Baran ile zorla beraber olacak olması korkutucu.

Evet ikili birbirlerine yavaş yavaş ısındı. Dilan’ın bakışları, Baran’ın bakışları. Ancak tüm bunlar henüz yeterli değil. Yaşanan bu kıvılcımların öncelikle gerçek bir aşka dönüşmesi gerekli. Bu yüzden ilk romantik gece pekte Azade’nin beklediği gibi olmayacak. Dilan ve Baran yalanlarla Azade’yi oyalamaya devam edecekler.

Bu durumdan tek kazançlı çıkacak isim ise Derya. Baran ve Dilan’ın her geçen gün yakınlaşması Derya’nın umutlarını yok etmek üzereydi. İkilinin gerçek karı koca olmaması onun yüreğine su serpecek. Derya Baran’ı elde etmek için tekrar harekete geçecek. 

KAN ÇİÇEKLERİ 35.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir