Kan Çiçekleri 34.Bölüm Fragmanı – 20 Ocak Cuma

kan çiçekleri 34

Baran Dilan’ın Kalbini Fethetti!

Kan Çiçekleri 34.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 20 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 34.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 34.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 34.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 34.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş bölüm özetimizde hatırlarsanız Baran’ın Dilan’a sürpriz yapacağından bahsetmiştik. Nitekim Baran Dilan’ı alarak ailesi ile buluşturdu. Dilan babası ile gerçekleştirdiği bu buluşmada geçmişi sorguladı. Baran ise yaptıklarıyla Dilan’ın aklını başından aldı. Peki gelecek bölümde neler olacak? İkiliyi neler bekliyor?

Baran’ın büyüsü! Ailesini çok özleyen Dilan onlarla görüşme fırsatı buldu. Baran’ın nezaket dolu sürprizi Dilan’a az da olsa iyi geldi. Ancak bu buluşma daha derin kapıların açılmasına neden olacak. Peki bu kapılar neler? Hemen anlatalım.

Burada kilit soruyu Dilan babasına sordu. Neden bu aile ile bu sürece girildi? Bu kan davası ne için? Seyit bu soruya cevap vermedi. Aslında hepimizin merak ettiği konulardan biri bu kan davasının asıl kaynağı üzerineydi. Dilan babasının bu suskunluğu karşısında oldukça üzüldü. Ancak bu üzüntü ve soru oldukça değerli.

Kan Çiçekleri 34.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 20 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın bakış açısının ne denli değiştiği bu soruda gizli. Dilan eskiden Baran ve ailesini korkunç birer canavarlar olarak görüyordu. Ancak içlerine girdiğinde ve özellikle Baran’ı tanıdığında bunun böyle olmadığını anladı. Yani iki aile ölesiye birbirlerine düşman ama iki tarafta bir o kadar masum ve temiz. Peki nedir bu kötülüğün kaynağı?

Asıl düşman kim? Sorunun cevabını elbette bizler biliyoruz. Hasan ve Fırat belasından başka birisi değil. İkili iki aileyi bu noktaya getiren asıl elebaşları. Baran ve Dilan’ın tüm sorunları çözmeleri için önce bu iki beladan kurtulmaları gerekli. Ancak bu o kadar kolay olmayacak.

Gelecek bölümde Baran ve Dilan arasındaki aşk daha da güçlenecek. Bunun yanı sıra Dilan karanlık geçmişi de aydınlatmak isteyecek. Dilan’ın bu çabasına Baran’da katılacak. İkili geçmişi irdeleyerek kötülüklerin kaynağını çok ama çok yakında bulacaklar. Ve o gün geldiğinde tüm kötüler cezalarını en ağır şekilde çekecek! 

KAN ÇİÇEKLERİ 34.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir