Kan Çiçekleri 3.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Çarşamba Kan Davası Büyüyor! İntikam Yeminleri Edildi!

Kan Çiçekleri 3

Kan Çiçekleri 3.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 3.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 3.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 3. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisi ilk bölümüyle oldukça iddialı bir başlangıç yaptı. Baran geçmişin intikamını almak içi yola çıkarken Dilan’ı karşısında gördü. Onun himayesinde çalışan Dilan’ın iyi yürekliliği ve masumiyeti Baran’ı oldukça zorladı. Baran ailesinin kanını nasıl temizleyecek?

Zoraki evlilik! Kanlılarının hesabını almak için yola çıkan Baran karşısında savunmasız bir kızı görünce şaşıp kalmış ne yapacağını bilememişti. Baran yakından tanıdığı Dilan’ı öldürmeyi elbette kendine yediremeyecek. Onun bu davayı sonsuza tek bitirecek bir plana ihtiyacı var.

Baran’ın bu yolda yapacağı tek plan Dilan’ı himayesine almak. Ve yıllardır süre gelen bu kan davasını bitirmek. Bunun tek yolu ise Dilan ve Baran’ın evliliği.

Düğün günü! Bu evlilik kararı elbette tüm konak tarafından reddedilecek. Tabi Dilan’ın da bunu kabul etmesi gerekli. Bu yüzden Baran’ı oldukça zor bir süreç bekliyor. Dilan başta bu duruma karşı çıksa da iyi yüreği devreye girecek. Tüm kötülüklerin son bulması için bu durumu kabul edecek.

İkilinin zoraki birlikteliği böyle başlarken gelecek bölümlerde ikiliyi oldukça zorlayacak. Özellikle Dilan için onu öldürmeyi düşünen bir aileye gelin olmak cehennemde olmaktan farksız…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir