Kan Çiçekleri 28.Bölüm Fragmanı – 12 Ocak Perşembe

kan çiçekleri 27

Cihan Ölecek mi?

Kan Çiçekleri 28.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 12 Ocak Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 28.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 28.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 28.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 28.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Cihan, Fırat tarafından ağır yaralanmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Fırat ve Hasan Cihan’dan kurtulmak için harekete geçmişti. Dilan ise konakta diken üstünde yaşamaya devam ederken arka planda yaşananlardan habersizdir. Tüm bu oyunu fark etme ve yok etme işi ise Baran’ın ellerindedir. Peki Baran giderek karmaşıklaşan bu olayı çözebilecek mi? Yoksa Dilan’ın sonu mu gelecek?

Fırat harekete geçti! Cihan’ın başına gelenlerden dolayı suçlanan Dilan diken üstündedir. Konakta başta Azade olma üzere herke ona kötü gözle bakar. Dilan köşeye sıkışmış ne yapacağını bilmez durumdadır. Dilan’ı bu durumdan kurtaracak kişi hepinizin tahmin edeceği üzere aran olacak. Baran ilk aşamada Dilan’ı konaktan çıkartarak onu Azade’nin kötülüklerinden kurtaracak.

Ancak bu yeterli olmayacak. Baran Dilan’ı konaktan uzaklaştırsa da onu bambaşka bir tehlikenin içine sokacak. Hasan ve Fırat şeytanının yapacakları planın tam ortasına girmiş olacak!

Dilan tehlikede! Peki Dilan nasıl bir tehlikenin içinde dediğinizi duyar gibiyiz. Bu tehlike şöyle anlatabiliriz. Bildiğiniz üzere Cihan hastanede komada yatıyor. Hasan ve Fırat ise onu öldürmek için plan yapıp harekete geçecek. Aynı anda Dilan’ın da hastanede olması büyük bir tehlike. Çünkü Fırat planında başarılı olup gizlice hastaneden kaçarsa şüpheler yine Dilan’a dönecek.

Kan Çiçekleri 28.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 12 Ocak Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Cihan’ın ani ölümünden Dilan sorumlu tutulacak. Başta Baran olmak üzere herkes Dilan’ın bilerek hastaneye geldiğini ve Cihan uyanıp konuşmadan onun işini bitirdiğini zannedecek. Bu oldukça tehlikeli bir durum. Bu yüzden Dilan’ın veya Baran’ın bir şekilde Cihan’ı koruması gerekli.

Burada bizim tahminimiz Baran’ın Cihan’a yapılacak bu girişimi fark edeceği ama kimin olduğunu göremeyeceği yönünde. Böylelikle en azından Dilan’ın üzerinde ki şüpheler ortadan kalkacaktır.

KAN ÇİÇEKLERİ 28.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 28. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.
 • Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14
  Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14Will Hira be convinced that Orhun is her Husband? Redemption episode 164th trailer has been released! What will happen in the 164th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Thursday 14, with its 164th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 164th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Thursday 14th in Redemption…
 • Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe
  Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe Hira, Orhun’un Kocası Olduğuna İkna Olacak mı? Esaret 164.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 164.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 14 Eylül Perşembe günü 164 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 164.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 11 Eylül Pazartesi yaşanacaklar…

Bir cevap yazın