Kan Çiçekleri 27.Bölüm Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

kan çiçekleri 27

Dilan Masumiyetini İSPATLAYACAK!

Kan Çiçekleri 27.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 11 Ocak Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 27.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 27.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 27.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 27.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizi takip edenler iyi bilecektir. Hasan ve Fırat’ın yeni planın Cihan’ı öldürmek olacağını söylemiştik. Nitekim köşeye sıkışan ikili Cihan’ın fişini çekmek için harekete geçti. Diğer yandan Baran ve Dilan ise gerçeğin peşinde. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Dilan zor durumda! Acilen hastaneye götürülen Cihan’ın durumu kritiktir. Doktorlar gerekli müdahaleleri yapsalar da Cihan’ın felç kalma riski oldukça büyük.  Cihan adeta babasının kaderini yaşar konuma geldi. Bir noktada Kudret’in başına gelenlere de akarsak tarih tekerrür etti de diyebiliriz. Nitekim Hasan geçmişte Kudret’i felç bırakmış ve suçu da tıpkı bugün olduğu gibi Dilan ve ailesine atmıştı.

Tüm bu durumu göze alırsak ipin ucunda iki kişi var. Biri Dilan diğeri ise Hasan. Burada en büyük iş Baran’a düşüyor. Baran bir şekilde gerçekleri ortaya çıkarmalı ve Dilan’ı bu durumdan kurtarmarmalı. Peki bu gerçekleşecek mi?

Cihan ölecek mi? Bizim tahminimiz Cihan’ın şimdilik ölmeyeceği. Ancak konuşamayacak durumda olduğu içinde ilan açısından bir işe yaramayacağı. Hatta Cihan tam tersi Dilan’ın adını vererek onu zan altında bile bıraktı.

Kan Çiçekleri 27.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 11 Ocak Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Oklar Dilan’ı gösterirken Azade elbette oğlunun intikamını almak isteyecek. Bu esnada Baran ise ipuçlarının peşinde. Olay mahallindeki ayak izler. Cihan’ın güçlü biri olduğunu düşünürsek Dilan’ın bunu tek başına yapamayacağı. Bu durumun organize bir iş olabileceği. Tüm bu hesaplar Baran’ın zihninde olacak.

Toparlayacak olursak gelecek bölümlerde heyecan dorukta olacak. Baran ve Hasan arasında büyük bir satranç oyunu izleyeceğiz. Burada hata yapacak kişi yenilgiye uğrayacak. Bizim tahminimiz ise Hasan’ın hataya uğrayacağı. Ve Fırat’ın yaptığının bedelini ödeyeceği yönünde!

KAN ÇİÇEKLERİ 27.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 27. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe
  Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe Hira Yeniden Orhun’a Aşık Mı Oluyor? Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Nurşah ve Aliço bu duruma çok sevindi. Aslı kolay kolay gitmeye niyetli değil. Bakalım Esaret 169.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19
  Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19 Enemies Are Around Hira! Redemption episode 167th trailer has been released! What will happen in the 167th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday 19, with its 167th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 167th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Tuesday 19th in Redemption…
 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın