Kan Çiçekleri 24.Bölüm Fragmanı – 6 Ocak Cuma

kan çiçekleri 24

Dilan’a Kurulan Tuzak!

Kan Çiçekleri 24.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 6 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 24.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 24.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 24.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 24.bölüm izleme detayları sizlerle.

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş bölüm özetlerimizde hatırlarsanız Baran ve Dilan’ın giderek birbirlerine yakınlaşacaklarından bahsetmiştik. Nitekim evrende ikiliden yana. Dilan’ın yaşadığı minik kazada kendini Baran’ın kollarında bulması bunun en büyük kanıtı niteliğinde. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Cihan saatli bomba! Baran ve Dilan arasındaki yakınlaşma dizide güzel anlar oluştursa da olumsuzluklar bitmek bilmiyor. Bu sefer çift koldan çiftimize saldırı var. Maşa olarak kullanılan kişi ise Cihan. Cihan’ın bıçkın delikanlı halleri gerçekten artık dayanılmaz noktalara doğru ilerliyor. Bu kadar gaza gelip de hareket edilmez.

Başta Fırat sözleri ve yönlendirmeleriyle Cihan’ın aklını yıkamıştı. Fırat yetmezmiş gibi Derya’da bu işe karışıyor. İkili Cihan’ın saf hallerini bildiği için onu kolaylıkla kullanabileceklerine eminler. Nitekim bu düşüncelerinde de haklı çıkacaklar. Cihan Dilan’a yapacakları ile Baran’ı kızdıracak. Baran ve Cihan’ın arası da böylelikle bozulacak. Burada Dilan sinsice bir tuzağa çekiliyor. Fırat ve Derya’nın hedefi Dilan’ı iki kardeşin arasına sokmak. Ve onların arasını bozan kişi imajını vermek.

Kan Çiçekleri 24.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 6 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Aşkın zaferi! Bunca kötülüğün yanı sıra Azade’nin de yapacaklarını düşünürsek Dilan’ın işi bir hayli zor. Ancak aşk her zaman kazanır. Çiftimizin her geçen gün birbirlerine karşı ısınan kalbi kötülükleri yenecek güce sahip.

Bu birliktelik konakta tüm zorluklara rağmen direnen Baran ve yaşadığı acılara rağmen sabreden Dilan açısından oldukça kıymetli. İkili aşklarıyla bir bütün olduklarında tüm kötülükleri yenebilecek güce sahip olacaklar. O yüzden içinizi hiç karartmayın. Gelecek bölümler ikili için daha güzel kapılar açacak!

KAN ÇİÇEKLERİ 23.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 24. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir