Kan Çiçekleri 24.Bölüm Fragmanı – 6 Ocak Cuma

kan çiçekleri 24

Dilan’a Kurulan Tuzak!

Kan Çiçekleri 24.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 6 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 24.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 24.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 24.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 24.bölüm izleme detayları sizlerle.

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş bölüm özetlerimizde hatırlarsanız Baran ve Dilan’ın giderek birbirlerine yakınlaşacaklarından bahsetmiştik. Nitekim evrende ikiliden yana. Dilan’ın yaşadığı minik kazada kendini Baran’ın kollarında bulması bunun en büyük kanıtı niteliğinde. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Cihan saatli bomba! Baran ve Dilan arasındaki yakınlaşma dizide güzel anlar oluştursa da olumsuzluklar bitmek bilmiyor. Bu sefer çift koldan çiftimize saldırı var. Maşa olarak kullanılan kişi ise Cihan. Cihan’ın bıçkın delikanlı halleri gerçekten artık dayanılmaz noktalara doğru ilerliyor. Bu kadar gaza gelip de hareket edilmez.

Başta Fırat sözleri ve yönlendirmeleriyle Cihan’ın aklını yıkamıştı. Fırat yetmezmiş gibi Derya’da bu işe karışıyor. İkili Cihan’ın saf hallerini bildiği için onu kolaylıkla kullanabileceklerine eminler. Nitekim bu düşüncelerinde de haklı çıkacaklar. Cihan Dilan’a yapacakları ile Baran’ı kızdıracak. Baran ve Cihan’ın arası da böylelikle bozulacak. Burada Dilan sinsice bir tuzağa çekiliyor. Fırat ve Derya’nın hedefi Dilan’ı iki kardeşin arasına sokmak. Ve onların arasını bozan kişi imajını vermek.

Kan Çiçekleri 24.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 6 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Aşkın zaferi! Bunca kötülüğün yanı sıra Azade’nin de yapacaklarını düşünürsek Dilan’ın işi bir hayli zor. Ancak aşk her zaman kazanır. Çiftimizin her geçen gün birbirlerine karşı ısınan kalbi kötülükleri yenecek güce sahip.

Bu birliktelik konakta tüm zorluklara rağmen direnen Baran ve yaşadığı acılara rağmen sabreden Dilan açısından oldukça kıymetli. İkili aşklarıyla bir bütün olduklarında tüm kötülükleri yenebilecek güce sahip olacaklar. O yüzden içinizi hiç karartmayın. Gelecek bölümler ikili için daha güzel kapılar açacak!

KAN ÇİÇEKLERİ 23.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 24. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe
  Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe Hira Yeniden Orhun’a Aşık Mı Oluyor? Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Nurşah ve Aliço bu duruma çok sevindi. Aslı kolay kolay gitmeye niyetli değil. Bakalım Esaret 169.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19
  Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19 Enemies Are Around Hira! Redemption episode 167th trailer has been released! What will happen in the 167th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday 19, with its 167th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 167th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Tuesday 19th in Redemption…
 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın