Kan Çiçekleri 23.Bölüm Fragmanı – 5 Ocak Perşembe

kan çiçekleri 23

Dilan ve Baran Aşkı Gümbür Gümbür Geliyor!

Kan Çiçekleri 23.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 5 Ocak Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 23.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 23.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 23.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 23.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde Dilan’ın Baran’a karşı bakış açısının değiştiğinden bahsetmiştik. Bu değişimde Baran’ın yaptıklarının ne denli etkili olduğunu da anlatmıştık. Nitekim Baran güzel düşünceleri ve iyi kalbiyle Dilan’ı bırakın bizi bile etkilemeyi başardı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor? İkili arasında neler yaşanacak?

İlk temas! Hasan, Azade, Cihan, Derya… Kötüleri saymaya kalksak anlat anlat bitiremeyiz. Ancak dizide tüm bu kötülüklerin yanı sıra içimizi ısıtacak güzel şeylerde yaşanıyor. Bunlardan ilki Baran’ın aldığı karar oldu. Baran iki yetimi evlat edinerek herkesin gönlünü kazandı. Baran’a karşı şüpheleri olan Dilan artık kararını verdi diyebiliriz. Baran onun düşündüğü gibi kötü kalpli ve sert biri değil. Sadece böyle gözükmek zorunda kalan iyi kalpli bir adam.

Dilan’ın değişen bu düşüncesi Baran’a karşı olan ilgisini de etkileyecek. İkili adım adım gelecek bölümlerde yakınlaşacak. Bu durum aynı şekilde Baran içinde geçerli. Baran’da böyle iyi yürekli bir kadın karşısında şaşkın. Dilan tüm bu kaosun, kötülüğün içinde güneş gibi açıyor. Onu bu ışıltısını görmemek imkansız. Baran şimdiden Dilan’ın güzelliği karşısında tutulup kaldı diyebiliriz.

Kan Çiçekleri 23.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 5 Ocak Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Hasan bitti Derya başladı! Güzel romantik konuları konuştuk. Bunlar belirttiğimiz gibi gelecek bölümlerde artarak çoğalacak. Bu romantizm ve yakınlaşma ise en çok Derya’yı etkileyecek. Derya aşık olduğu adamı bir başka kadınla yakınlaşırken görünce küplere binecek. Onu bir an önce ortadan kaldırmak isteyecek.

Ancak Derya’yı daha da şoke eden bir gerçek var. Dilan hiçte sahipsiz değil. Baran her fırsatta onu kolları altına alarak koruyor. Bu durum Derya’yı daha da çileden çıkartacak. Derya giderek daha çok çığırından çıkacak. Dilan ve Baran’ın bu tehlikeye karşı dikkatli olmaları gerekli. Çünkü saplantılı bir aşığın yapamayacağı şey yok. 

KAN ÇİÇEKLERİ 22.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 23. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir