Kan Çiçekleri 22.Bölüm Fragmanı – 4 Ocak Çarşamba

kan çiçekleri 22

Baran ve Dilan’ın Sahte Evliliği Gerçeğe Dönüşecek!

Kan Çiçekleri 22.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 4 Ocak Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 22.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 22.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 22.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 22.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hasan ne kadar şeytani plan yapsa da Baran tüm bu zorlukların üstesinden gelmeyi başardı. Geçmiş özetlerimizde Dilan’ın da Baran’a bakış açısının değiştiğini söylemiştik. Ancak çiftimiz için zorluklar sadece Hasan’ın yaptıklarıyla sınırlı kalmıyor. Azade Dilan ve Baran’ın evliliğini sorgulamaya başladı. Baran’ın sahte evlilik yaptığı şüphesi tüm dengeleri değiştirebilir. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Baran evliliği ispat etmeli! Baran’ın Cevdet’e yaptığı iyilik konakta büyük bir deprem yaratmıştı. Azade bu duruma delirse de Baran’a laf edemez. Ancak Azade bir şekilde bunun acısını çıkartmalıdır. Bu yüzden Azade çiftimizi hedef alacak. Azade’nin bu seferki meselesi bu evliliğin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu öğrenmek.

Baran elbette evliliğe bir leke gelmesini istemeyecek. Bu yüzden Dilan ile evlilik oyununu ilerletmeli. Dilan’ın buna rızası olsa da olmasa da Baran bunu yapacak. Elbette Baran’ın bu zorlama hareketleri Dilan’ın kalbini kıracak. İşte olaylar tam burada garipleşecek.

Kan Çiçekleri 22.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 4 Ocak Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Baran’ın hisleri! Normalde Baran hep sert ve duygusuz biri olarak davranır. Ancak uzun bir zamanın ardından Baran’ın bu tavrı ilginç bir şekilde değişecek. Baran Dilan’a davranışlarından dolayı kendini oldukça garip hissedecek. Bir nevi kendini affettirme isteği duyacak.

Baran bu duyguyu vicdan olarak adlandırsa da işler hiçte öyle değil. Baran’ın bu denli kendini Dilan’a karşı kötü hissetme nedeni ona olan sevgisi. Baran henüz bu durumu kabul etmiş değil. Zoraki başlayan bu evliliğin bir aşka dönüşmesi elbette beklenmedik bir şey. Ancak Dilan’ın güzelliği, masumiyeti Baran’ın kalbini çoktan çalmış durumda. Yani ateş bacayı çoktan sarmış desek az.

Dilan ve Baran arasındaki bu romantik durum gelecek bölümlerde artarak devam edecek. İşler bu noktada iyi gibi görünse de Dilan’ın daha büyük sorunları var. Ailesi oldukça zor duruma düşüyor. Aile bir anda sokağa düşme tehlikesi ile karşı karşıya geldi. Burada yine Baran devreye girebilir. Baran’ın fedakarlığı ve bu kötülüğü engellemesi Dilan’ı çok etkileyecek. Dilan karşısındaki adamın ne denli iyi yürekli olduğunu tekrar görmüş olacak. Bu durum ikilinin aşkı için büyük bir önem taşıyacak. 

KAN ÇİÇEKLERİ 22.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 22. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.
 • Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14
  Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14Will Hira be convinced that Orhun is her Husband? Redemption episode 164th trailer has been released! What will happen in the 164th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Thursday 14, with its 164th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 164th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Thursday 14th in Redemption…
 • Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe
  Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe Hira, Orhun’un Kocası Olduğuna İkna Olacak mı? Esaret 164.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 164.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 14 Eylül Perşembe günü 164 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 164.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 11 Eylül Pazartesi yaşanacaklar…

Bir cevap yazın