Kan Çiçekleri 18.Bölüm Fragmanı – 29 Aralık Perşembe

kan çiçekleri 18

Azade Saf Değiştirecek! Gelinim Dilan!

Kan Çiçekleri 18.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 29 Aralık Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Dilan’ın aklı Baran konusunda karışmaya başlıyor. Kan Çiçekleri 18.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 18.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 18.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 18.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasında yaşanan gerilim henüz sona ermiş değil. Dizimizin bıçkın delikanlısı Cihan ise namluya sürülmüş bir kurşun gibi patlamayı bekliyor. Baran kardeşini yönlendirmeye ve durdurmaya çalışsa da Cihan’ın bu gidişatı oldukça tehlikeli. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Baran iyi biri mi? Baran’ın Cevdet’e verdiği kan Dilan’ın kafasını bir hayli karıştırmıştı. Ailesi tarafından yüz çevrilen Dilan onu düşünen tek kişinin Baran olduğunu gördü. Bu oldukça önemli bir gelişme ancak henüz Dilan Baran’ın iyi niyetinin farkında değil. Ancak gelecek bölümlerde Dilan bu gerçekle bir kez daha yüzleşecek. Bu durum çok ama çok önemli. Nitekim Dilan’ın bu durumu sorgulaması da gerçekleri er ya da geç göreceğinin bir kanıtı niteliğinde.

Tüm bu gerçekler konusunda Baran ise oldukça temkinli. Çünkü can düşmanlarının hayatını kurtarması, Cevdet’e kan verdiğinin öğrenilmesi büyük bir kaosa sebep olabilir. Dilan’ı sert bir dille uyaran Baran bu konuda sessiz olmasını isteyecek. Hasan şeytanın bunu öğrenmesi demek Baran’ın iktidarını saracak bir plana neden olabilir.

Dilan bu konuda Baran’ın sözlerine elbette kulak verecek. Ancak yeryüzünde hiçbir sır bir ömür saklı kalamaz. Bu durum Dilan ve Baran’ın arasını açabilecek büyük sorunlara neden olabilir.

Kan Çiçekleri 18. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 29 Aralık Perşembe

Azade’nin gerçek yüzü! Baran ve Dilan arasında işler şimdilik karmaşık olsa da diğer tarafta da garip olaylar yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Azade kafaları bir hayli karıştırdı. Hasan’ın kötü niyetli yaklaşımlarına karşı koyan Azade yanlışta olsa oğlunun kararlarına saygı duyduğunu açıkça gösterdi. Azade’nin bu iyi tutumu Dilan konusunda da aynı şekilde gerçekleşecek.

Evet Dilan onların kanlısı. Töreye göre onun işinin bitirilmesi gerekli. Ama Baran bunu istemiyorsa bu olmayacak. Azade her fırsatta Dilan’a kötü davransa da sınırlarını çok iyi bilen bir kadın. Dilan ne olursa olsun onun gelini. Onun adına sürülecek bir kara veya ona yapılacak bir saygısızlık Karabey ailesine yapılmıştır. Azade bu düşüne doğrultusunda Dilan’ı arka planda koruyup kollayacak.

Nitekim gelecek bölüm tahminlerimizde Azade’nin bu yönünü daha çok göreceğiz. Bu durum Azade’yi hedef noktasına da koyabilir. Hasan ve uşağı Fırat onun işini bitirmek içinde planlar yapabilir. Her bölüm heyecanın tüm hızıyla devam ettiği dizide bakalım daha neler olacak.

Kan Çiçekleri 18. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.
 • Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14
  Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14Will Hira be convinced that Orhun is her Husband? Redemption episode 164th trailer has been released! What will happen in the 164th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Thursday 14, with its 164th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 164th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Thursday 14th in Redemption…
 • Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe
  Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe Hira, Orhun’un Kocası Olduğuna İkna Olacak mı? Esaret 164.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 164.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 14 Eylül Perşembe günü 164 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 164.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 11 Eylül Pazartesi yaşanacaklar…

Bir cevap yazın