Kan Çiçekleri 106. Bölüm Fragmanı İzle – (23 Mayıs Salı)

kan-cicekleri-106

Yavaş Yavaş Aşk!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Baran ve Dilan her geçen gün birbirlerine daha çok yakınlaşıyor. Berivan teyzenin oyunlarıyla Baran ve Dilan gerçek bir çift oluyor. Kan Çiçekleri 106.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 106. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 23 Mayıs Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 106. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 106. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 106 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 106. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 106
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 106 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde sular duruldu. Baran ve Dilan’ın birlikte uyanma sahnesi favori sahneler arasında yer aldı. İkilinin birbirine sarılarak uyanması ve uyandıklarında sakince birbirlerine bakmaları aslında ne kadar yoğun hislerinin başladığının göstergesi.

Bir Rehberdir Gözler! Yüreğin En Temiz Niyetini Onlar Ortaya Koyar… Berivan teyzemiz epey bu ikilinin aydınlanmasında rol oynadı. Hem kaostan hem de Azade’nin fitne fesat işlerinden biraz uzak kaldık ve kulağımız dinlendi. Ama yine konak yola göründü…

Konağa ayak basar basmaz çiftimiz olayların merkezinde yer almaya başladı. Polisler Baran’ı karakola götürdü. Şiyar’ın ölümünden Baran sorumlu tutulabilir. Hasan amcanın kameraya alışı, Derya iş birliği derken bu ikili sürekli dört ayak üstüne düşüyor. Baran suçlanacak olursa Dilan’ın Azade’den çekeceği var gibi duruyor. Kadın yeri göğü inletmeye şimdiden hazır bekliyor.

Baran suçlanacak olursa dizi hint dizisine döner ve Dilan onu içerden çıkarabilmek için tüm kanıtları toplar. Ya da bir bakmışız kötüler (Derya) ellerindeki kanıtı Dilan evden gidecek olursa açığa çıkarmak için şantaj yapabilir. Dilan, Baran ve ailesine hakaret yağdırarak evden çıkma sahneleri gözümüzün önüne geldi şimdiden. Yani bunlar bilindik senaryolar. Bakalım bu dizide gidişat nasıl olacak?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 106.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Mayıs Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 106 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19
  Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19 Enemies Are Around Hira! Redemption episode 167th trailer has been released! What will happen in the 167th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday 19, with its 167th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 167th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Tuesday 19th in Redemption…
 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma
  Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma Şamşir Babasının Mehek’i Öldürmeye Çalıştığını Öğrendi!
 • Candan Öte 84.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Candan Öte 84.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Viren, Riya’yı Öldürmekten Tutuklu! Candan Öte 84.bölümde neler olacak? Candan Öte 84. bölüm özetinde Viren’den kaçan Rita uçurumdan düşer ve Viren tutuklanır. Candan Öte 84. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın