Kader İsterse Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim?

Kader İsterse oyuncuları

Kader İsterse Muskhil Başrol Oyuncuları…

Kader İsterse Pakistan dizisi 16 Ağustos Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Pakistan dizilerine çevrildi. Kader İsterse dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Kader İsterse Oyuncuları
Kader İsterse Oyuncuları

Kader İsterse Başrol Oyuncuları Kim?

Kader İsterse Pakistan dizisi 16 Ağustos Çarşamba gününden itibaren 16.15’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pakistan dizisi Muskhil 23 Temmuz 2022’de yayınlanmaya başlıyor ve final bölümü 4 Eylül 2022’de ekrana geliyor. Muskhil dizisi toplamda 49 bölümden oluşmakta. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü onlarda bir bölüm 38 dakika kadar sürerken bizde 60 dakikadan uzun yayın oluyor. Bu yüzden Kader İsterse iki bölümü birleştirip yayınladıkları için 24 bölüm ekrana gelecek. Kader İsterse 18 Eylül de final bölümü yayınlanacak.

Kader İsterse Samin – Saboor Aly

Saboor Aly, Pakistan’ın en popüler Televizyon ve Film aktrislerinden biridir. Oyunculuk kariyerine 2011 yılında aile draması Mehmoodabad Ki Malkain’de ablası Sajal Aly ile yardımcı rolle başladı.

Saboor Aly’i annesi büyütüyor. Babası yeni bir hayat aramak için onları terk ediyor. Kardeşleri ve o anne tarafından büyütüldü. Saboor Aly’nin annesi Firdous Ali, 2017’de kanser hastalığından ölene kadar çocuklarına cesurca bakan güçlü bir ev hanımıydı.

Ülkenin en başarılı genç yıldızlarından biri olan Sajal Aly’nin kız kardeşidir. Sajal Aly şov dünyası endüstrisine Saboor’dan önce girdi ve kız kardeşinin çıkışının yolunu açtı.

Saboor Aly evli, kocasının adı ünlü oyuncu Ali Ansaridir. 3 Mart 1995 yılında doğmuş başak burcudur. Doğum yeri Lahor, Pakistan.

Sabur İsminin Anlamı Sabırlı ve Ali İsminin Anlamı Yüce, Yüce Olan

Kader İsterse Harim – Zainab Shabbir

Zainab Shabbir, ilk günlerinden itibaren büyük ün kazanan aktrislerden biridir. Eğitimini tamamladıktan sonra drama sektörüne yardımcı oyuncu olarak katılıyor. 2018 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

İlk draması, Ishmal rolünde oynadığı Maa Sadqay idi. Ve mükemmel oyunculuk tarzıyla herkesi etkiler. En şirin yüzü ve nazik kalbi nedeniyle hayranlar arasında çok ünlü. 19 Ekim 1993’te Karaçi’de doğdu.

Zainab çocukken ablaları tarafından çokça azar işitmiş. Çünkü çocukluğundan beri ünlü olmakla ilgileniyor ama ailesinde kimsenin şov dünyasıyla ilgisi olmadığı için oyunculuk hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Bu şov dünyasına girişini annesi destekliyor.

Zainab Shabbir’in annesi cesur bir kadındır. Dört kızını tek ebeveyn olarak büyüttü ve onlara yüksek öğrenim sağladı. Annesini çok seviyor ve zamanının çoğunu onunla geçiriyor.

Kader İsterse Faraz – Khushhal Khan

Khushhal Lahor’da doğdu, modelliğe başladı ve kısa sürede meslekte kendisine bir isim kazandı. 2021’in en çok beklenen aktörlerinden biri.

Televizyon reklamlarında da yer almıştır. 2021’de Khushhal, Hum Style Awards Yükselen Model – Oyuncu ödülü aldı. Sanatçı olmayan bir aileden gelmesine rağmen, yeteneği ve özverisi sayesinde uzun bir yol kat etti. Khushhal, Pakistan ve Hindistan da dahil olmak üzere büyük markalar için çok sayıda fotoğraf çekiminde yer aldı. Khushhal khan’ın boyu, onu modellik dünyasına götüren ideal boydur.

02 Mart 2000 doğumlu ve balık burcudur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın