Kader İsterse Final 25.Bölüm Özeti – 19 Eylül Salı

Kader İsterse Final

Final Samin ve Faraz’ın Bebeği Oldu!

Kader İsterse 25.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 25. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Eylül Salı günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse final Bölüm Full İzle.

Kader İsterse final bölümde neler olacak? Kader İsterse 25. bölüm özetinde Samin ve Faraz artık bir aile oldu. Kader İsterse 25. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 25
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Kader İsterse de geldik final bölümüne. Artık her şey aydınlığa kavuşmuş olur. Faraz çiçeğini alıp Samin’in kapısına dayanır. Adam akıllı baştan sona her şey konuşulur. Faraz, Samin’i sevdiğini itiraf eder. Aynı şekilde Samin’de onu seviyordur ama düşünmek istiyordur. Artık o eve dönecek olursa bu son kez olacaktır.

İkili artık sabahlara kadar uykusuz beklemektedir. Samin de düşünür taşınır ve artık bir karar verir. Faraz’ın evine dönecektir. Samin’i almaya tüm aile gelir. Samin tıpkı yeni bir gelin gibi evden çıkar. Sonunda Halima’nın da yüzü gülüyordur. Artık çekirdek aile olup huzurlu günlerin tadını çıkaracaklardır.

Kader İsterse 25. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 19 Eylül Salı

Bu mutluluğu yine Harim bozar. Çünkü devamlı intihara kalkışıyordur. Samin’le görüşmek istediğini söylemiştir. Samin, Faraz’dan izin alarak onunla görüşmeye gider. Harim’in hırsının yorgunluğu yüzüne vurmuştur. Samin’e hala meydan okuyup Faraz’la evleneceğini söyler. Samin artık aile olduklarını ve hamile olduğunu açıklar.

Aradan 9 ay geçer ve bebek doğmuş olur. Aileler bir arada mutluluğun tadını çıkarır. Yeni bebeğin adı Asfand olmuştur. Faraz ve Samin’de oldukça mutlu görünür.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.

Bir cevap yazın