Kader İsterse 6.Bölüm Özeti – 23 Ağustos Çarşamba

Kader İsterse 6

Harim, Samin’in Evinde!

Kader İsterse 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 6.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 6.bölümde neler olacak? Kader İsterse 6. bölüm özetinde Faraz Samin’e başkasına aşık olduğunu ve Amerika’ya gideceğini açıklar. Kader İsterse 6. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 6
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Halima, Samin’i karşısına alarak onun ne kadar yalancı oyuncu olduğunu bildiğini söyler. Samin duyduğu hakaretler karşısında göz yaşlarını tutamaz. Odadan çıkarken karşısında Faraz’ı görür. Faraz bu evliliğin içinde ne kadar boğuluyor olsa da Samin’e kıyamaz. Annesine hatalı olduğunu Samin’e bu tarz yaklaşmamasını ister.

Faraz Samin’in yanına giderek onu güldürmeye çalışır. Aynı durumda olduğunu arkadaşları tarafından dışlandığından bahseder. Samin’in morali yerine gelsin diye onu annesinin evine götüreceğini söyler.

Harim de evdeki altınını satarak kendisine yeni bir telefon alarak hayatına kaldığı yerden devam eder. Harim daha sonra Faraz’ın abisi Asfand’la buluşur. Asfan ondan kardeşi ve Samin’in mutlu görünmediğini arkadaşları olarak ondan yardım istemeye geldiğini söyler. Asfand Harim’den hoşlanmaya başlar.

Kader İsterse 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 23 Ağustos Çarşamba

Samin ve Faraz eve döndüklerinde Faraz artık koltukta kendisinin yatacağını söyler. Daha sonra Faraz Samin’e başkasını sevdiğini ve Amerika’ya gideceğini açıklar. Samin yatakta ağlamaya başlar. Onun da tek derdi ailesidir.

Samin ayrılmayı düşünmüyordur. Bu evlilik biterse kendisinin de biteceğini söyler. İkisi de sevmeyerek evlendi fakat bunu başarabileceklerini anlatır.

Bu geceden sonra Samin ateşlenir. Kahvaltıyı hazırlarken bardakları devirir. Halima seti bozulduğu için öfkelenir.

Evde kimse yokken Samin’in misafiri gelir. Gelen Harim’dir. Harim dostunun yanına geldiğini söyleyerek Faraz’ı kafasında bitirdiğinin sinyallerini verir. Samin’e yakın davranmaya çalışır. Samin, Harim’in dostluğuna inanır ve Faraz’ın Amerika’ya gitme isteğinden ve kız arkadaşından bahseder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın