Kader İsterse 23.Bölüm Özeti – 15 Eylül Cuma

Kader İsterse 23

Faraz, Harim’le Evlenmeyi Kabul Etti!

Kader İsterse 23.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 23. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 23. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 23.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 23.bölümde neler olacak? Kader İsterse 23. bölüm özetinde İlyas, Faraz’ı Harim’in odasında görünce hemen yeni bir karar alır ve oğlunu sıkıştırır. Kader İsterse 23. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 23
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Anila ve Zawar’ın evliliği kesinleşir. Harim ayak altında dolaşanları evden bir bir gönderiyordur. Halima bu işi Harim’in yaptığını her sorununa yetişip çözdüğü için alnından öper.

Arif ve annesinden artık gına geldi. Kadın ölüm döşeğinde Arif ve Samin’i çağırır. Arif’e bundan sonra Samin’e sahip çıkmasını söyler ve gözlerini yumar.

Faraz yine düşüncelerinde boğuluyordur. Samin’in evine gidince yine Arif karşısına çıkar. Arif iki arada bir derede annesinin öldüğünü Samin’le evleneceğini boşanma kağıtlarının eline ulaşacağını söyleyip fitili ateşleyip gönderir.

Faraz Anila’nın düğünü olmasa bu işi çoktan halledeceğini söylüyor. Aynı şeyler yaşanmaya devam ediyordur. Harim sürekli Faraz’ın odasında onu sıkıştırıyordur. Anila’nın düğün töreni gerçekleşir. Harim oldukça sade giyinip kendini acındırmaya çalışır. Sürekli Faraz’ın merhametine oynar. Faraz onu kırdığını düşünmeye başlar.

Kader İsterse 23. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 15 Eylül Cuma

Harim düğünden fotoğrafları Samin’e yollar. Aile de düğün oluyordur ve ona haber verilmemiştir. Bu Samin’i tamamen hayatlarından çıkardıkları anlamına geliyordur. Samin oldukça incinmiş hisseder. Üstüne Harim Faraz’la evleneceklerini iletir.

Arif densizi evden ayrılmadan önce İbrahim’e annesinin son vasiyetini yerine getirmek istediğini söyler. İbrahim’de Samin’le konuşmaya gider. Hala şu kıl kuyrukla kızını evlendirebilmeyi düşünüyordur.

Müfettişten de Faraz’a telefon gelir. Önemli deliller elde ettiklerini söyler. Serseriler yakalanmıştır ama onlar Asfand’ı öldürmediklerini söyler.

Faraz kendisini acındıran Harim’in etrafında dolanıyordur. Harim’de yükselir ve ağlamaya başlar. İlyas oradan geçerken onları görüp siniri bozulur ve Faraz’a Samin’den boşanırsa Harim’le evleneceğini söyler. Bunları duyan Harim sonunda muradına erer.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın