Kader İsterse 22.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

Kader İsterse 22

Harim, Faraz’la Evlenmek İstediğini Söylüyor!

Kader İsterse 22.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 22. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 22.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 22.bölümde neler olacak? Kader İsterse 22. bölüm özetinde Harim, Faraz’a onunla evlenmek istediğini söylüyor. Bakalım Faraz ne tepki verecek? Kader İsterse 22. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 21
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim’in tüm engellemelerine rağmen Faraz soluğu Samin’in evinde alır. Ona çiçekte almıştır. Faraz arabadan inmeden kapıda Arif ve Samin’i konuşurken bulur. Faraz hemen Samin kendisini aldatıyormuş triplerine girip geri döner. Harim ve Arif bu durumu kutlar.

Aile yemek masasındayken Harim onu görür ve seslenir. Herkes Samin’le arasında geçenleri merak ediyordur. Faraz gözleriyle gördüğünü ve Samin’in adını anmamalarını ister. Harim o kadar mutlu olur ki bu yüzüne yansır.

Samin’de Harim ve Faraz’ın yakınlaştıklarına dair kabuslar görmeye başlar. Samin o korkuyla Faraz’ı arar ama babası telefonu kapattırır. Daha sonra Faraz geri dönüş yapar. Faraz yine Arif’ten bahsetmeye kalkınca Samin sinirlenir. Faraz sürekli Arif’le görüşüp görüşmediğini sorar. Samin görüşmediklerini söylediğinde Faraz yıkılır ve ağlayarak telefonu kapatır.

Kader İsterse 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 14 Eylül Perşembe

Onu kapıdan dinleyen Harim ise mest oluyordur. Halima yeniden Harim’i Faraz’ın odasını toparlarken bulur. Halima bu sefer rahatsız olur ve başka bir iş yapmasını ister. Ondan annesini çağırmasını istediğinde Harim şüpheyle bakar. Halima ve hala karşılarına Harim’in annesini alarak kızının ikinci evliliğini yaptırmalarını ister. Kadın Harim’in bunu kabul etmediğini bu evde onlarla yaşamak istediğini söyler. Halima düşünmelerini ister.

Harim annesine evlenmek istediği kişinin bu evde olduğunu anlatır. Kadın kızının anlattıklarına ağzı açık kalır. Faraz odasına geldiğinde her yerin değiştiğini görür ve bunu yine Harim’in yaptığını öğrenir. Faraz Harim’in odasına sinirle gider ama ona sakin davranır. Harim ona Samin’den ne zaman boşanacağını sorar. Harim ailesinin yeniden evlenmesini istediğini anlatır. Daha sonra konuyu ikisinin evlenmesine getirir. Faraz saçmalamamasını onunla evlenmeyeceğini söyler. Harim iki gözü yaşlı eninde sonunda kendisiyle evlendireceğini söyler.

Evdeki hala Samin’in kız kardeşini oğluna gelin olarak almak istiyordur. Bunu öğrenen Harim Anila ile Zawar’ın arasını yapmak için uğraşır.

Arif’in annesi son demlerini yaşıyordur.. Tek derdi Samin’in Arif’i affetmesidir. Hiçbir şey yiyip içmez. Tehditçe hareketlerle zorla Samin’in ağzından Arif’i affettiği dökülür.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın