İntikam Ateşi 49.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Pazartesi

İntikam Ateşi 49

Ankush Ölüyor!

İntikam Ateşi 49.bölüm özetinde Sesha Ankush’u öldürür ve Shivanya kılığına girer. Rithik ve Yamini Ankush’un cesedini görünce şoke olur. İntikam Ateşi 49.bölüm özeti devam ediyor.

İntikam Ateşi Hint dizisinde Sesha yine Shivanya kılığında Rithik’in yanına gider. Rithik spor antrenmanına başlamak üzeredir. Spor salonundan geldikten sonra onunla konuşacağını söyler.

Yamini, Gurumaa’ya gider ve Shivanya’nın kız kardeşi olduğu için Sesha’ya güvenemeyeceğini ve duygusallaşabileceğini söyler. Her ikisini de halletmek için başka birine ihtiyacı var. Gurumaa bir nagini olduğunu söylüyor. Yamini neden ona haber vermediğini ve nagini şimdiye kadar sakladığını söylüyor. Gurumaa, bu nagin’in alışılmadık olduğunu ve onu rahatsız edebileceğini söylüyor. Yamini şimdi sadece nagin’e ihtiyacı olduğunu söylüyor. Gurumaa şişeyi çıkarır ve nagin’in çıkmasını emreder. Gurumaa, Yamini’yi tekrar uyarır. Yamini Chuki’yi yanına alır

Sesha seksi siyah gecelik giyer ve yatağa çiçek yaprakları serper, Rithik’in bugün ihtiyacı olanı alacağını düşünür. Rithik gelir ve onunla aşk yaşamaya başlar. Herkesin yatakta romantizmi farklı denemek istediğini söylüyor. Yüzükle sırtına dokunur. Derisi yılan derisine dönüşür. Naagin’in Shivanya’nın formunda olduğunu fark eder ve boynunu büker. Onu ısırmaya çalışır, ama onu sıkıca tutar, üzerine kutsal kül serper ve onu aşağı çeker ve ailesine boynundaki dövme izinden dolayı nagin’i yakaladığını, onu Guruma’ya teslim edeceğini söyler. Yamini, Shivanya’nın nerede olduğunu sorar. Evden kayıp olduğunu ve onu bulmaları gerektiğini söylüyor.

Rithik gergin bir şekilde Shivanya’yı nerede bulacağını düşünüyor. Shivanya onu arar ve nagin’in onu kaçırdığını, ancak kaçtığını söyler. O evde ve ona önemli bir şey söylemek istiyor. Eve koşar ve Shivanya aşağı iner. Yamini, Shivanya’yı görünce şok olur. Shivanya, Rithik’e Sangram Singh ve karısının, onun gerçek ebeveynleri olduğunu, Yamini ve Ankush olmadığını söyler. 

İntikam Ateşi 49.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Pazartesi

Yamini oyunculuk yapmaya başlar ve Shivanya’dan oğlunu ondan almamasını ister, onsuz yaşayamaz. Ankush sahte gözyaşları dökmeye başlar. Rithik onu tokatlar ve anne babasını rahatsız etmemesi için onu uyardığını söyler, ama o yaptı. Evinden çıkmalı ve ancak ailesine saygı duyduğunda geri dönmelidir. Shivanya, babası Sangram’ın hayatta olduğunu ve babasını rüyalarında ve kendini çocuk olarak gördüğünü söylüyor. Babasının nerede olduğunu bildiğini söylemeye devam ediyor. Rithik onu takip eder.

Shivanya, Rithik’i Shiv tapınağına götürür ve Sangram’ı arar, ancak orada bulunmaz. Yamini, Ankush’a ulaşır ve ondan hem Sangram’ı hem de Rithik’i öldürmesini ister. Ankush silahla içeri girer, Yamini içeri girer ve oyunculuk yapmaya başlar ve Shivanya’ya oğlunu ondan almaması için yalvarır. Shivanya dramasını durdurmasını ister. Rithik, Yamini ile öfkeyle dışarı çıkar.

Sesha, Gurudev ve Sangram’ı sütunlara bağlar ve Sangram’ı ısırmaya çalışır. Sangram sırtında rajvansh dövmesi olduğunu ve nagmani’nin koruyucusu olduğunu, nagin’in ona zarar veremeyeceğini söylüyor. İkisinin de öleceğini söylüyor. 

Yamini, Shivanya’yı görür ve Sesha’dan yakında Ankush’a dönüşmesini ister. Daha sonra Ankush’a Sangram singh’i nerede rehin aldığını sorar. Ankush tepedeki mağarada der. Shivanya konuşmalarını duyar ve Ankush’u ele geçirmeyi ve Sangram’ı serbest bırakmayı düşünür.

 Yamini daha sonra Sesha/Ankush’tan gerçek Ankush’u buraya gönderirken Shivanya’ya göz kulak olmasını ister. Shivanya tuzak hazırlar ve Ankush’u bekler. Ankush gelir ve onu tersten ağaca asar. 

Ankush, bugün naginin gelini formunda geldiğini söylüyor. Onun gelini ve gerçek nagini olduğunu ve öldürdüğü nagların kızı olduğunu söylüyor. Yamini eve ulaşır ve Rithik’e Shivanya’nın Ankush’u ele geçirdiğini ve onu tepedeki mağaraya götürdüğünü, babasını kurtarması gerektiğini söyler. 

Rithik onunla mağaraya doğru koşar. Shivanya, Ankush’la yüzleşmeye devam eder ve ondan Rithik’in önünde kabul etmesini ister. Sesha ipi kesip, bambu Ankush’u deldiğinde ve Ankush öldüğünde, onu aşağı indirmek üzeredir. 

Shivanya onu görür ve oradan kaçar. Shivanya Sangram’ı yere serer ve ölemeyeceğini söyler. Rithik, Yamini ile birlikte gelir ve onu Ankush’un cesediyle görünce şok olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın