İntikam Ateşi 2 Sezon 22.Bölüm – 15 Ağustos Pazartesi

İntikam Ateşi 2 sezon 22

İntikam Ateşi 2 Sezon 22.bölüm özetinde Yamini, Rudra’dan af diliyor. Rudra ona dokunamayacağını düşünüyor.  Ankey 2, Yamini’ye naagmani’nin etrafına beyaz sıvı koymasını söyler ve naagmani ay ışığı altında ışık üfler.

Shivangi Rudra’ya gelip çalınan yılanı hakkında bilgi veriyor. Ancak Rudra, onu yakmak üzereyken kurtardığını söyler. Shivangi bu yüzden acı içinde yandığını söylüyor. Shivangi onun derisini alır ve Rudra, Shiv ve Shivangi’yi okur ve güçlerini yeniden kazanır. 

Yamini biriyle konuşur ve ona bugün onu seçeceğini söyler. Shesha onu duyar ve peşinden gider. O Yamini Shivangi ve Rudra ile konuşur. Shesha ,Yamini ve Rudra’nın tekrar buluştuğunu öğrenir. Shivangi, Yamini’nin yüksek sesle konuştuğunu bildirir, böylece Shesha onları duyar.

Yamini, Ankey 2 ve Rudra yere ulaşır. Yamini şarkılar söylemeye başlar.

Avantika ve Shesha gelir ve kavgaya başlarlar. Yamini tüm suçu Ankey 2’ye yükler ve Shesha onlardan durmalarını ister ve öldürmeye çalışır. 

Mahiş huzursuz hissetmeye başlar ve gider. Shesha, Avntika onu durdurmaya çalışır ama o gider. Shesha ve Avantia öfkeyle yanıyor ve Shesha, onu kaybettiğini söylüyor. Yamini onlardan onu ve 4 dövüşü durdurmalarını ister. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.