İntikam Ateşi 2 Sezon 21.Bölüm – 14 Ağustos Pazar

İntikam Ateşi 2 sezon 21

İntikam Ateşi 2 Sezon 21.bölüm özetinde Shesha eve ulaşır ve Shivangi’yi arar. Rocky’nin kuzenleri, Shivangi’den onlarla bir oyun oynamasını ister. Shivangi geleceğini söylüyor.  Sesha, Shivangi’nin geç geldiğini düşünüyor, yani nagin, Shivangi’nin Rocky’nin hayatıyla oynamasına izin vermeyecek.

Yamini Anki’ye onu nereye götürdüğünü sorar. Evcil hayvanları Sesha, Avantika ve kara büyücü Kapalika’nın nagin’e hiçbir şekilde zarar veremeyeceğini söylüyor, bu yüzden onu gurusu Mahish’e götürüyor. Panik yapar ve her zamanki dramasına başlar. Güney Hintli aktrisini arar ve ağzını kapalı tutması için uyarır. Mağaraya ulaşırlar. Yamini her zamanki abartısını yapıyor. Anki 2 yere bir şey atar ve gurusunu çağırır. 

Yarı insan/yarı bufalo Mahish ortaya çıkar. Anki 2, ona etrafında kalan dırdırcıyı tanımlayabileceği bir şey vermesini ister. Mahish ona fındık böceği gibi bir şey verir ve bu mani önüne çekilirse icadhari nag’ın tırnaklarının kırmızıya döneceğini söyler. Yamini, Anki 2’den mani alır ve test edeceğini söyler.

Shivangi odasına gider. Rocky onu yolun ortasında bırakarak nereye gittiğini sormaması için azarlamaya başlar. Kiminle buluşmaya gittiğini biliyor. Aliya’nın erkek arkadaşı Rudra ile hayatını mahvetmeyi planlamaktadır, ancak Aliya bunun olmasına izin vermeyecektir. Dışarı çıkar ve Rudra’nın telefonla biriyle konuştuğunu görmeyi bırakır. Telefonda Rudra, mülkünü almak için Aaliya ile evlendiğini ve evlendikten sonra her şeyi satın alabileceğini söyler. Daha sonra Shivngi’ye planını bilmediğini, ona güvenmenin bir aptal olduğunu ve kocasından boşandığını söyler. Shivangi için boşanma kağıtları hazırladı ve Shivangi ona itaatsizlik edemez. Rocky şok olur. Rudra daha sonra Shiangi’ye gider ve ona ne yaptığını söyler.

Gençler antakshari oyunu oynamak için ailelerini toplarlar. Sıradan bir drama yaşanıyor. Rocky, Aaliya’yı bir kenara alır ve iyi bir adam olmadığı için ondan Rudra ile evlenmemesini ister. Aaliya, Rudra’nın onun için iyi bir adam olmayabileceğini ama onun için mükemmel olduğunu söylüyor. Diğer tarafta, Yamini, Sesha’yı durdurur ve aşırıya kaçmaya başlar. Sesha, fazla rol yapan ki dukan’ı çağırır ve dramasını durdurmasını ister. Yamini, maniyi etrafında döndürüyor ve artık bu mani ile icadhari nagin’i tanımlayabildiğini söylüyor, Sehsa’nın parmakları kırmızıya döndü. Sesha bunun ne dram olduğunu söyler ve ondan Shivangi iis chadhari nagin’i kanıtlamasını ister. İkisi de mutfağa giderler. Sesha, Shivangi’ye Yamini’nin lassi sahibi olmak istediğini söyler. Yamini, Shivangi’nin tırnaklarını dikkatle görür ve onlara bir şey yaparsa çok güzel olduklarını söyler. Shivangi bazen tırnak sanatını yaptığını söylüyor ve lassi hazırlıyor. Şehsa supari/manisinin başarısız olduğunu söyler ve ondan başka bir şey denemesini ister. Yamini rudra mani madalyonunu çıkarır ve Shivangi’ye onun aile madalyonu olduğunu ve ona vermek istediğini söyler. Shivangi’nin boynuna madalyon takar. Rudra uzakta duran her şeyi izliyor. Shivangi’ye bir şey olmaz. Shivangi madalyonu geri verir ve Yamini’nin kendisinde iyi göründüğünü söyler ve gider. Yamini, Sehsa’ya Shivangi’nin icchadari nagin olmadığını söylediğini söyler.

İntikam Ateşi 2 Sezon 21.Bölüm

Rudra, Shivangi’yi bir kenara alır ve Yamini’nin neden onun üzerinde çalışmadığını sorar. Shivangi, Yamini ve kuklasının aynı şeyi yapacağını bildiğini söylüyor, bu yüzden guruji ile tanışıyor ve geçmişe dönüş yapıyor. Guruji artık ona tek bir şeyin yardım edebileceğini söyler. Derisini kaybederse, tüm güçlerini kaybeder. Shivangi, annesine adalet sağlamak için her şeyi yapabileceğini söylüyor. Shivangi büyük zorlukla derisini kaldırırken Guruji mantraları söyler. Guruji deriyi bir kutuda tutar ve onu güvende tutmasını ister, ki o da güçlerini geri, tekrar takmasını ister.

Rudra, Yamini’nin tüm ailesiyle birlikte gider ve oturur. Rocky, avukat Shirvastava’yı getirir ve Rudra’ya babasını getirdiğini söyler. Shirvastava, Rudra’nın oğlu olmadığını söylüyor. Rudra onun babası olmadığını söylüyor. Rocky o zaman kim olduğunu, buraya neden geldiğini sorar. Rudra, Aaliya’nın mülkünü devraldığını söylüyor. Aaliya şok olur ve kalbini kırdığını ve gözünün önünden kaybolmasını söyler. Rocky, Rudra’dan gitmesini ister ve onu evden kovar. Aaliya oturur ağlar.

Anki 2, Yamini’nin odasına gider ve neden nagmaninin anahtarını/Rudra’yı gönderdiğini sorar. Nagmani alacağını ve Rudra’nın onlara yardım edeceğini, ancak Rudra’ya eşit pay vermeleri gerektiğini söyler. Anki 2 kabul eder.

Rocky kuzenine Aaliya’yı sakinleştirmesi için bir hediye vermeleri gerektiğini söyler ve altın antika bir parça alır ve kutuyu arar. Odaya gider ve Shivangi’nin içinde deri olan kutusunu bulur. Pencereden deriyi atar ve kutuyu alır. Sesha dolunay gecesini görür ve ay ışığı altında güçlerinin artacağını düşünerek bahçedeki swinger’a yaslanır. Deri bulur ve bunun kesinlikle onları rahatsız eden dırdır derisi olduğunu düşünür, şimdi intikam alacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.