İntikam Ateşi 2 Sezon 18.Bölüm – 11 Ağustos Perşembe

İntikam Ateşi 2 Sezon 18.Bölüm

Yamini ve avareleri, Rudra yılanının cesedini ormana gömer. Shivangi aceleyle mağarayı kazar ve Rudra’nın cesedini Guruji’ye götürür ve Rudra’yı kurtarması için yalvarır. Guruji, yardım edemediğini söylüyor. Bir şeyler yapmak için yalvarır. Belirli bir jadi boti/bitki kullanılırsa, ölümden sonraki 8 saat içinde tek bir yol olduğunu söylüyor, Rudra’nın yeniden yaşanabileceğini, ancak bunun için okyanusa gitmesi ve onu koruyan yengeçle savaşması gerektiğini söylüyor.

 Shivangi okyanusa yılan olarak girer. Bir yengeç ona saldırır. Yengeç’i yener. Shivangi geç geldiği için endişelenir. Guruji, Shivangi’den Rudra’nın yaralarına macun sürmesini ister. Rudra uyanır. Guruji bir şey hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Yamini ve kuklalarının onu bir mağarada öldürdüğünü hatırladığını söylüyor. Guruji, Shivangi’nin onu kurtarmak için hayatını riske attığını söylüyor. Rudra, Shivangi’ye teşekkür eder, hayatını ona borçlu olduğunu söyler ve kalkmaya çalışır. Shivangi, zayıf olduğum için dinlenmesini istiyor. Guruji, kendisinin bile zayıf olduğunu ve shivji’nin kadha/bitki çayını alacağını söyler.

Shivangi eve ulaşır ve Rocky bunu fark etmiş olmalıysa, bütün gece evin dışında olduğunu düşünür. Rocky de eve ulaşır ve kuzeni bütün gece nerede olduğunu sorar. Rocky arkadaşlarıyla parti yaptığını söylüyor. Shivangi, Rudra’nın ölümünü kutlaması gerektiğini düşünüyor. Kuzen, badi maa’nın onu aradığını söyledi. Yamini’ye gider ve onu arayıp aramadığını sorar. Boynunda rudra mani görür ve onu nasıl anladığını sorar. Vikram amcanın odasında bulduğunu ve giydiğini söylüyor. Yamini, Rudra’nın kandırmış olması gerektiğini anlar ve onu kaldırmaya zorlar. Kuzen, bu gece amca ve teyzenin yıldönümü partisi olduğunu ve bunu ayarlamaları gerektiğini söyler. Rocky kabul eder.

Yamini, Rocky’ye sarılacağını söyleyen Sehsa’nın odasına gider. Yamini yapamayacağına meydan okur ve yapmazsa onu dinlemek ve onun ezgilerinde dans etmek zorundadır. Sesha kabul eder. Yamini, nagin’in şimdi bir jhatka alacağını düşünüyor. Shivangi’ye dönüşür ve Rocky’nin odasına gider ve ona dokunur. O şok hisseder ve dağılır. Rocky onu görür ve onu almaya çalışır. Uzak dur diye bağırıyor. Yamini girer ve Shivangi’nin kaydığını ve düştüğünü söyler. Rocky, Shivangi’nin de aynı şeyi yaptığı dünkü olayı hatırlıyor. Dışarı çıkıyor. Shesha kendine döner ve tükürür. Yamnini, Rocky rudra mani giydiği için ona dokunmamasını söylediğini söyledi. Sesha, neden önce haber vermediğini bağırır. Yamini şimdi dans etmek ister ve müzik çalar. Shesha müziğini durdurmak için bağırır ki dukan.

Rocky’nin amcası ve teyzesinin evlilik yıldönümü partisi başlar. Pasta keserler ve teyze amcanın o kadar yakışıklı olduğunu övmeye başlar ki spor salonunda tanıştıklarında ona aşık olur. Bunun üzerine kuzeni Rithik ve Shivangi bu partiyi ayarladı ve Rocky’den konuşmasını istedi. Rocky, Shivangi’ye aşık olduğu için şanslı olduğunu söylüyor. Diye devam ediyor. Rudra mani düşüyor. Rocky, kuzeninden düzeltmesini ister. Ablası bhabi ile düzelttiğini söyler ve gider. Shivangi’den düzeltmesini ister. Shivangi yerde rudra mani görür. Dokunur ve yaralanır. Daha sonra bir aletle alır ve atmaya gider. Rocky masanın üzerinde tutar. Shivangi’nin yaralı olduğunu görür ve ilaç uygular. Shivangi onun kim olduğunu düşünür, onu seviyormuş gibi davranır ama annesini öldürür. Kuzen daha sonra Rocky ve Shivangi’den dans etmelerini ister.

Parti devam ediyor. Ankit’in benzeri içeri girer ve Yamini’ye ayaklarına dokunup dokunmayacağını sorar. Yamini onu görünce şok olur. Shesha, Ankush’u öldürmeyi hatırlıyor ve Agian’ı nasıl yeniden yaşadığını düşünüyor. Shivangi bu adamı bir yerde gördüğünü düşünüyor. Rocky, Yamini’ye bu adamın kim olduğunu sorar. Yamini onun jeti Akhilesh olduğunu söyler ve Akhilesh’in ayaklarına dokunur. Shivangi odasına gider ve annesinin bu adamın resimlerini gösterdiğini düşünerek resimleri kontrol eder. Yamini ve Ankush’un resmini görür ve onun annesinin anne babasını öldüren 5 cinayetten biri olduğunu düşünür.

Akhilesh ve Yamini bir odadalar. Yamini buraya ne geldi diye sorar. Boynunu tutar ve kendisine emredeceği Ankush olmadığını, Ankush’un kardeşi Akhilesh olduğunu ve karakter olarak tamamen zıt olduğunu söyler. Her ikisi de artık nagmani için 50:50 ortak ve eğer rick için yorulursa, kurtulamayacak.

Rocky, Shivangi’nin odasına girer ve annesinin resmine bakıp bakmadığını sorar. Ağlar. Kendisine karşı neden güvensiz hissettiğini sorar, eğer öyleyse malını onun adına devredecektir. Shivangi neden onun bir katil olmadığını düşündüğünü düşünüyor, Ankush gibi doğası gereği renkleri değiştiriyor olabilir. Önce Rudra ile tanışmalı ve bu tartışmayı onunla tartışmalıdır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.