İntikam Ateşi 2 Sezon 17.Bölüm – 10 Ağustos Çarşamba

İntikam Ateşi 2 Sezon 17.Bölüm

Rocky’nin kardeşleri maytap yakar. Kuzen, Diwali çoktan gitmişken neden maytap yaktıklarını sorar. Ondan kenara çekilmesini ve maytap yakmasını isterler. Shivanig, Vikram’ı yürüdüğünü görür nereye gittiğini düşünür. Rocky, amcasına neden gergin göründüğünü sorar. 

Ucle çok aç olduğunu ve yemeğe ihtiyacı olduğunu söylüyor. Rocky, Shivangi’yi (shivangi’nin avatarındaki Rudra) görür ve ona bakmaya başlar. Rudra orada Vikram’ı görür ve onun burada ne işi olduğunu düşünür, terasta olması gerekir. Vikram’dan kraker paketini terastan almasını ister. Vikram yürür. Shivangi yılana dönüşür ve onu terasa çeker. Vikram bu yeni yılanın hangisi olduğunu düşünür. Yılanın Shivangi’ye dönüştüğünü görünce şok olur ve bunun onun icchadari nagin olduğu ve şüphesinin haklı olduğu anlamına geldiğini söyler. 

Shivangi evet diyor, o icchadhari nagin ve annesinin öldürülmesinin intikamını almaya geldi. Vikram, garud mani taweez boynuna girene ve ona dokunmaya çalışmak için gülene kadar onu öldüremeyeceğini söylüyor. Shivangi, siz mahishmatilerin çok aptal olduğunu söylüyor, eğer onu yukarı çekebilseydi, neden onu öldüremezdi.  Onu kuyruğundan tutuyor ve o gece ortaklarıyla birlikte annesini öldürdüğünü, şimdi onu öldüreceğini, gidip günahlarının bedelini ödemesi gerektiğini söylüyor. Onu ısırır ve yere atar. Yüzmeye düşer ve anında ölür. 

Cesedini gören herkes şoke olur. Shivangi terastan onun cesedine bakar ve bir düşmanını daha öldürdüm ve intikam aldım der. Rocky terasa bakmadan önce yılana dönüşüyor ve oradan ayrılıyor. Avantika, Vikram’ın cesedini görür ve bilincini kaybeder. Shivangi, mahishmatilerin çok aptal olduğunu söylüyor, eğer onu yukarı çekebilseydi, neden onu öldüremezdi. 

Rocky ve diğerleri Vikram’ın cesedini hastaneye götürür. Yamini, Vikraam’a bir şey olursa arı Avantika’nın kimseyi bağışlamayacağını düşünür. Doktor Vikram’ı kontrol eder ve öldüğünü söyler. Shivangi, annesinin ikinci katilinin de öldüğünü düşünüyor. Yamini, bu adamın kim olduğunu biliyorsa doktora bağırır, o Vikram Mahishmati, Avantika Mahishmati’nin kocasıdır, şimdi Avantika onu bağışlamayacak. Her zamanki abartılı ve timsah şakalarını yapıyor. Rocky onu teselli eder ve Vikram’ın son haklarını yapmaları ve herkesi bilgilendirmeleri gerektiğini söyler. Shivangi aileye haber vereceğini söyler ve Rudra’nın arkasından yürür. Rudra, Vikram’ın son haklarını yapacağını söylüyor. Shivangi, her düşmanı samshan’a göndereceğini söylüyor. Pandit olarak Rudra, Vikram’ın son haklarını yerine getirir. Rocky’nin kuzeni, Vikram’ın aşırı derecede sarhoş olduğunu ve kaymış ve kendini yaralamış olması gerektiğini söylüyor. Amca, rudra manisi olmadığını söylüyor, dırdır onu kesinlikle etkilemiş olmalı. Rudra, Vikram’ın cesedini ateşe verir.

Evde Shivangi, Rocky’nin mani giymiş olması gerektiğini, nasıl kontrol edileceğini düşünüyor. Rocky’nin gömleğine mürekkebi atar ve ondan çıkarmasını ister. Rocky şakaları, gömleğini çıkarmak iyi bir fikirdir. O zaman çıkarma diyor. Şaka yaptığını ve tişörtünü çıkarırken romantikleştiğini söylüyor. Shivangi, Rocky ona dokunursa gerilir, nagin olur, ama yapmaz ve şaşırır. Gömleğini çıkarmasını isteyerek ayrılır, dolaptan başka bir şey getirir. Rocky bir telefon alır ve sadece 6 tanesinin bunu bilmesi gerektiğini, yakında ulaşacağını söyler. Shivani, ona kapüşonlu bir ceket verirken konuşmasını duyar. Rocky giyer ve gider.

Shivangi, Rudra’ya bir tuzak planladıklarını bildirmesi gerektiğini düşünür. Dışarı çıkar ve Rudra’ya Rocky’nin garud mani giymediğini ve bizden intikam almayı planladığını bildirir. Rudra, Mahishmati raja’yı öldürdükten sonra bunun bariz olduğunu söylüyor. O zaman gitmesini ister. Korkacak insan olmadığını, dostluğunu sonuna kadar takip edeceğini söylüyor.

Yamini, her zamanki esprili tarzında, Rudra’yı kimin öldürdüğünü öğrenmek için Sesha’yı alay eder, yılanın uzuvları bile yoktur, nasıl bir arama yapacaktır. Sesha şişman diyor, kapa çeneni, naglok bu dünyadan daha büyük, neden Vikram için bu kadar endişeleniyor, o onun akrabası değil. Yamini, Vikram’ı öldürdüyse diye bağırır. Sesha onunla olduğunu söylüyor, o zaman nasıl olabilir. Rocky’nin benzeri ceketini giyen maskeli bir adam pencereden atlar. Yamini onu buraya kimin aradığını bağırır. Sesha onu aradığını söylüyor. Yamini, 2 tanesini öldürdü diye bağırır ve 8. katili görürse onu öldürür. Sesha gizli noktalarında buluşalım diyor, bu sekizinci katile de rudra mani vermek zorunda kalacaklar.

Shivangi ve Rudra pencereden maskeli bir adamın çıktığını görürler ve Rudra bunun kim olduğunu sorar. Shivangi, Rocky diyor. Nasıl olduğunu soruyor. Shivangi daha sonra açıklayacağını söylüyor. Maskeli adam arabada ayrılıyor. Shivaangi onu takip eder. Rocky eve döner ve Yamini’ye onu arayıp aramadığını sorar. Her zamanki dramasını yapıyor, yerde Vikrams dosyasını görüyor ve Rocky’den onu seçmesini istiyor. Rocky yerden dosya alır ve yerde bir rudra mani görür. Onu seçer ve giyer. 

Yamini ve Sesha arabaya binerler. Rudra onların gittiğini görüyor ve Shivangi’nin haklı olduğunu düşünüyor, büyük bir şey planlıyorlar. Arabalarına biner. Shivangi de maskeli adamı takip eder ve o da Kapalika’nın mağarasının yanına ulaşır. Rudra, Shivangi’ye haklı olduğunu, onu yakalamayı planladıklarını söyler. Sesha, maskeli adama dırdırı yakalamak için bir çözümle geldiğini sorar, bu ne?

  Yamani ne olduğunu sorar. Sesha mani diyor. Yamini mutlu bir şekilde onu tutar ve maskeli adama garud mani verir ve onu çıkarmamasını ve kimliğini ne ailesine ne de dırdırcıya açıklamamasını ister. Shivangi, Rocky’nin şimdiye kadar olmadığı için garud mani giymediğini düşünüyor. Planlarını öğrenmek için Sesha ve Yamini’yi takip etmesi gerektiğini söyler ve arabalarına biner. Rudra, nereye gideceğini bilmek için onu Rocky sanarak maskeli adamı takip eder. Sesha arabayı sürer ve Yamini’ye bu mani ile ne yapacağını sorar. Yamini, Kapalika’ya vereceğini söylüyor. Şehsa bu maninin gece 12’de çalışacağını söylüyor. Yamini, Kapalika’nın sahtekar dırdırı yakalayıp bu mani ile öldüreceğini, sonra nagmani alacaklarını söylüyor. Sesha, Shivangi onu seçene kadar nagmani almayacaklarını söylüyor. 

Shivangi eve Rudra’nın Rocky/maskeli adamla nereye gittiğini nasıl öğreneceğini düşünerek ulaşır. Rocky gelir ve ona arkadan sarılır. Rudra mani’den şok oluyor ve benden uzak dur diye bağırıyor, bir şeyler fırlatıyor. Kendisini zorlamadığını bildiğini, o zaman neden yaramazlık yaptığını, garip olduğunu söylüyor. Dışarı çıkıyor. Shivangi, Rudra’nın nereye gittiğini bilmesi ve onu kurtarması gerektiğini düşünüyor.

Rudra maskeli adamın arabasını takip eder ve durdurur. Adam maske takıyor, arabadan iniyor ve koşuyor. Rudra arabayı ona doğru iter. Adam kaçar. Maskeli adam nag jal mani gösterdiğinde Rudra onu ısırmak üzeredir. Rudra normal bir yılan olur ve oradan kaçar. Yamini ve Sesha ile maskeli adam daha sonra Kapalika’nın mağarasına gider. Sesha, Kapalika’ya nag jal mani verir. Kapalka, nag jal mani’yi nasıl elde ettiğini sorar. Yamini, bu maskeli adamın onları verdiğini söylüyor ve şimdi sahtekar icchadhari nag’ı aramasını istiyor. Avantika gelir ve Yamini’ye onu neden buraya çağırdığını sorar. Yamini, kocasını öldüren sahtekar dırdırı öldürmesini istediğini söylüyor. Avantika, bugün sahtekardan vazgeçmeyeceğini söylüyor. Shivangi, Yamini ve kuklalarının neyin peşinde olduğunu öğrenmek için mağaraya girmeye çalışır, ancak giremez. Rudra için endişelenmeye başlar. Rudra ormanda geçer. Kapalika, nag jal mani ile kara büyü yapar ve Rudra mağarasına sürüklenir. 

Shivangi bunu görür ve Rudra için endişelenir. Yamini, Rudra’ya insan formuna gelmesini emreder, ama o yapmaz. Sesha yılana, Avantika da arıya dönüşür ve ikisi de Rudra’ya saldırır. Rudra yılanı bilinçsiz düşer. Yamini, yılanın artık öldüğünü söyler ve Sesha ile Avantika’dan onları gömmelerini ister. Bir mezar kazarlar ve Rudra’nın yılan bedenini gömerler, Yamini ise esprili diyaloglarına devam eder. Shivangi, Rudra’nın ölemeyeceğine ağlar. Bir mezar kazarlar ve Rudra’nın yılan bedenini gömerler, Yamini ise esprili diyaloglarına devam eder. Shivangi, Rudra’nın ölemeyeceğine ağlar. Bir mezar kazarlar ve Rudra’nın yılan bedenini gömerler, Yamini ise esprili diyaloglarına devam eder. Shivangi, Rudra’nın ölemeyeceğine ağlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı
  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …
 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.