İntikam Ateşi 2 Sezon 16.Bölüm – 9 Ağustos Salı

İntikam Ateşi 2 Sezon 16.Bölüm

Yamini bal dağının renginin maviye döndüğünü görür, zehir olduğunu anlar. Sesha’dan Avantika’yı kurtarmasını ister. Arı Avantika zehirli balı emer ve yere düşer. 

Shivangi bal dağından çıkar, Yamini, Sesha ve Vikram’a ateş püskürür ve oradan kaçar. Yamini, Sesha’ya o 113 yaşında diye bağırır, o zaman bile Avantika’yı kurtaramaz ve rakibi icchadhari nag’ı öldüremez. Sesha, icchdhari ile yüzleşmeye gitmiş olsaydı uçurumdan düşeceğini söylüyor.

 Yamini onu kurtardığın için teşekkür eder. Avantika yeniden yaşıyor ve kendini nasıl öldüreceğini yalnızca kendisinin bildiğini zehrin Shivji’nin ait olduğunu ve panzehiri bildiğini söylüyor. Yamini o zaman nasıl öleceğini sorar. Avantika neden ona söylemesi gerektiğini söylüyor, aslında Shivanya’dan sonra Kaali maa onu öldürdükten sonra onu kurtardı.

Rocky, Shivangi’yi kulübede bekler ve uzun bir bekleyişin ardından odasına girer. Odaya girer ve onun kayıp olduğunu görür. Bütün kulübede onu arar. Shivangi dışarıdan gelir ve dışarı çıktığını ve yolunu kaybettiğini, bir şekilde geri döndüğünü, şimdi eve dönmeleri gerektiğini çünkü badi maa/Yamini’nin onları beklediğini söyler. İkisi de eve gitmek için yola çıkarlar.

Yamini, kukla ortaklarına icchadharini buralarda bir yerde olması gerektiğini ve onu aramaları gerektiğini söyleyerek bağırır. Rudra’yı ormanda ararlar ve bulamazlar. Sesha kanını yerde bulur. Yamini yaralanırsa bağırır. Sesha, bunun icadhari nag’ın kanı olduğunu ve onun kanı olmadığını söylüyor. Yamini kim olduğunu öğrenelim der ve hepsi Kapalık’a kan alır ve ona verirler. Yamini bu dırdırcının yüzünü öğrenmek ister. Kapalika, Rudra’nın bıyığını ve sakallı yüzünü havan kund’a kaptırır. Yamini onu tanıyan var mı diye sorar. Sesha onu gördüğünü söylüyor ama nerede gördüğünü hatırlamıyor. Yamini, Kapalika’ya daha önceki gurumanın koruyucu taweez verdiğini ve sahip olduğu şeyi korumak için garud/şahin olduğunu söyler. Ayrıca Havan’dan şahin alır ve ondan kendisi, Yamini, Avantika ve damat olmuş maskeli adam için taweez yapar. Avantika taweezini Vikram’a verir ve sadece Mahishmati kadınlarının güçleri olduğunu ve erkeklerin güçsüz olduğunu söyler, hemen sahtekarı teşhis etti ve onu test etti. Kapalika, içlerinden birinin ichadhari nag’ın karısını öldürdüğünü söylüyor. Yamini, Amar’ın bir vur-kaç davasında birini öldürdüğünü söylüyor. Kapalika, icadhari nagin olduğunu ve ortağı Rudra’nın onlardan intikam almak istediğini söylüyor.

Rudra, Shivangi ile konuşur ve oraya neden geldiğini sorar. Shivangi ona yardım ettiğini söylüyor ancak Yamini ve kuklalarını öldürmek onun intikamı alacaktır. Rudra’nın yaralı olduğunu görür. Rudra şiddetli bir acı içinde kıvranır ve düşmanların kanını kendisine işkence etmek için kullandığını söyler. Yüzünü görmüşler ama sakallı, bıyıklı ve uzun saçlıydı. Shivangi zehrini eline alır, diğerleri için zehir olduğunu söyler, ama onun için ilaçtır ve Rudra’nın yarasına zehir uygular.

Rocky ve Shivangi eve ulaşır. Bahçede duran Shivangi, çatlaklardan korktuğu çocukluğunu hatırlatır. Shivanya hiçbir şeyden korkmaması gerektiğini söyler ve kraker yakmasını sağlar. Flashback’ten ağlıyor. Rocky annesini hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Evet diyor. Sari pallusunun yandığını görür ve pallusunu çıkarmaya çalışır. O direniyor. Elleriyle ateş yakar ve yanar. Shivangi onun için endişelenir ve onu ilaç kullanması için yanına alır. İlaç uygular ve elbisesini değiştirmeye gider. Rocky geri döndüğünde, partnerinin uzun yaşamı için aile ritüellerine göre oruç tutmak için sabah 4’te kalkması gerektiğini söylüyor. Shivangi onun yerine onun hayatını azaltmak istediğini düşünüyor. Kadınların neden her zaman oruç tutması gerektiğini, erkeklerin neden oruç tutmadığını söylüyor. İkisi de aşağı iner ve Yamini ile kuklalarının jokergiri’sini görürler. Sesha, aşkının uzun ömürlü olması için oruç tutacağını söylese de, ileride evleneceği birini kastediyor. Rocky, Yamini’ye oruç tutup tutamayacağını sorar. Yaman gülümser. Rocky, Shivangi’nin bir şeye sahip olduğunu söylüyor. Avantika gelir ve yiyecek bir şeyler getirmesini ister ve Vikram’ın yüzme havuzunda olduğunu söyler. Shivangi bunu duyar ve Vikram’ı öldürmeyi düşünür.

Shivangi yüzme havuzuna gider ve nagin onu ısırdığında ama uzağa düşer. Vikram yılanı görünce panikler ve oradan kaçar. Shivangi neden onu öldüremediğini düşünüyor. Gidip bunu Rudra’ya haber verir. Elinde bir işaret görür ve ne olduğunu sorar. Bilmediğini, uyandığında orada olmadığını söylüyor. Her ikisi de kontrol eden gurujiye gider ve garud ısırığı olduğunu söyler ve garud’u ateşe verir. Üçü de Garud’un cıyaklamasına dayanamaz. Guruji, Kapalika’nın korumaya ihtiyaçları olmadığı için Yamini, Vikram ve Avantika ve Sesha dışındaki diğerleri için taweez aldığını söyler. Evde, Vikram Yamini ve Avantika’ya yüzme havuzunun yakınında büyük bir yılan bulduğunu bildirir. Yamini ağzını kapatır ve herkesin evinde çok hayvan olduğunu bileceğini söyler.

Shivangi, taweez Kapalka’nın herkese nasıl bir koruma sağladığını nasıl kontrol edeceğini düşünüyor. Avantika olarak değişir ve Vikram’ın odasına gider. Vikram kurta giyer. Gözleri parlarken kırmızı kurta giymesi için ısrar ediyor. Kurtasını çıkarır ve boynunda garud taweez görür. Taweez’i de kontrol etmesine izin vermesini ister. Çıkarır ve bir masaya tökezler ve taweez düşürür. Panik yapıyor. Yere sahte taweez atar ve gösterir. Onu alır ve güvende olduğunu rahatlatır.

Shivangi güzel bir sari giymeye hazır. Rocky yiyecek getirir ve ondan almasını ister. Gerçekten hızlı kalmak ve Rocky’nin ömrünü uzatmak istiyorsa neden yemek yiyemediğini düşünüyor. Daha sonra yemek yiyeceğini söyler ve dışarı çıkar. Vikram’ın yürüdüğünü görür ve onu takip eder. Yamini onu durdurur ve herkesin aşağıda beklediğini, gitmeleri gerektiğini söyler. Shivangi sari pilelerini çıkarır ve Yamini’nin onları düzelteceğini ve geleceğini ve şimdi Vikram’ı nasıl öldüreceğini düşündüğünü söyler. Rudra gelip şeklini alıyor ve aşağı iniyor. Shivangi, Vikram’ı öldürmeye gider.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.