İntikam Ateşi 2 Sezon 14.Bölüm – 7 Ağustos Pazar

İntikam Ateşi 2.sezon 14.bölüm

Shivangi, Sesha olarak Avantika’ya, Suryavanshi’nin nagmani seçebilecek bir listesinin olduğu hakkında söylemeyi unuttuğunu bildirir. Avantika ona kitabı göstermesini ister. Shivangi onu sesh nag mandir’e gönderir ve Avantika’nın güçlerinin orada çalışmayacağını ve Avantika’yı kolayca öldürebileceğini düşünür. Avantika mandire ulaşır ve orada bir kitap bulur. Shivangi, Sesha girdiğinde ve Shivangi saklandığında onu öldürmek üzeredir. Avantika, rehberliğine göre buraya kitap almaya geldiğini söylüyor. Sesha hangi kitabı boş bulduğunu söyler ve birinin onu kandırdığını, güçlerinin bu mandirde çalışmayacağını söyler ve onu dışarı çıkarır. Shivangi, Avantika’yı öldürme şansını kaybettiğini söyler.

Yamini suç ortaklarını bir mağarada toplar ve 4 ortağıyla birlikte Shivanya’nın ebeveynlerini öldürerek nagmani’yi nasıl çalmaya çalıştığını onlara anlatır. Shesha, bazı icchadhari nagin’in intikam almaya çalıştığını söylüyor, bu kesinlikle Shivangi’dir. Yamini nasıl olacağını sorar. Shesha, Shivangi’yi ısırıp kontrol edeceğini söylüyor. Avantika hayır diyor, değilse nagmani almayacaklar. Sadhvi bir planı olduğunu söylüyor.

Odasındaki Shivangi, Rudra’ya planının başarısız olduğunu ve Avantika’nın kaçtığını söyler. Ondan sakinleşmesini ister.  Rocky girer. Rudra yılana dönüşür ve saklanır.  Daha sonra parti sırasında ne giyeceğini sorar. 

Yamini bir akrep alır. Sadhvi, icchadhari nagin ve akreplerin düşman olduğunu, eğer Shihvangi ichadhari nagin ise akrep ısırmasından sonra öleceğini söylüyor. ayrıca amantrit suyu verir ve onu akrep ısırığından korumak için Shesha’ya vermesini ister. Oraya gelip akrebi yerde bırakırken partinin tadını çıkarmasını ister.

Parti başlar. Amantrit suyu tutan Yamini, Sesha’yı arar. Rocky onun suyu tuttuğunu görür ve onu içmeye çalışır. Yamini, mide ağrısı çeken Sesha için bitkisel bir su olduğunu söylüyor.

 Shivangi aşağı iner. Rocky onu Sridevi olarak görünce büyülenir ve romantikleşir. Kuzenleri onları görüyor ve Rishikapooor ve Sridevi gibi göründüklerini övüyorlar.

 Rocky ve Shivangi romantik bir dans eder. Rocky, şarkı bittikten sonra bile Shivangi’ye bakmaya devam ediyor. Kuzen kardeş şarkının bittiğini hatırlatır. Yamini’nin sadhvi kuklası gelir ve akrebi yere bırakır. Sesha, Kareena Kapoor’un elbisesiyle geliyor. Yamini onu görür ve yılanların bile Kareena Kapoor’un hayranları olduğunu mırıldanır. Kendisini akrepten korumak için gidip amantrit suyu içmesini ister. Koşar ve su içer. 

Daha sonra Shivangi’nin bir kenarda durduğunu görür ve onunla dans etmesi için ısrar eder ve onu dans pistine götürür. Shivangi onunla dans eder. Kalpalika’nın akrebi Shivangi’yi ısırır ama ona hiçbir şey olmaz. Daha sonra Shesha’yı ısırır ve shesha çöker. Yamini hasta olduğunu ve bilincini kaybettiğini söyler ve kuklalarından Sesha’yı odasına götürmelerini ister.

Rudra, Shivangi’ye amantrit suyu verirken ona hiçbir şey olmadığını söyler ve tüm olayı, Rocky’nin kuzeni Rocky olan Sesha olarak nasıl değişip kutsal suyu çaldığını ve Shivangi’yi nasıl kurtardığını hatırlatır.

Yamini ve kuklaları Shesha’nın odasında toplanır. Kapalika kutsal suyunu kontrol eder ve maviye döner. Daha sonra Shesha’nın kanını kontrol eder ve kan yeşile döner. Yamini oynadığı dramayı bağırır. Kapalika, Shesha’nın amantrit suyu içmediğini ve birinin onu çaldığını, öğrenmeleri gerektiğini söylüyor. Bugün poonam Chand/Moon gecesi, bir nagin’in ay ışığı altında gerçek formuna büründüğü gece.

Yaman dışarı çıkar. Rocky, Ruchika’nın şimdi nasıl olduğunu sorar. Yamini iyi olduğunu ve şimdi uyandığını söylüyor. Gençlerden partinin tadını çıkarmalarını istiyor. Gençler kağıttan bir çift dansı düşünürler. Rocky’nin kuzeni, anne ve babasını bir kağıt üzerinde, ardından Avantika ve Vikram ve son olarak Rocky ve Shivangi’nin üzerinde durmasını sağlar. Yamini, Shivangi’nin bu sefer kaçmayacağını düşünüyor, bekle ve izle. Rocky ve Shivaangi, Bol na mahi bolna şarkısında dans eder… Yamini perdeleri açar ve ay ışığının içeri girmesine izin verir. Ay ışığı Shivangi ve Rocky’nin üzerine düşer. Yamini bakcgground’da nagin şarkısı bile çalıyor. Shivangi, derisinin yılan derisine dönüştüğünü görünce gerilir ve Rocky’ye sıkıca sarılır. Rudra kendini kurtarmak için çaresizce saklanır ve oradan ayrılır. Shivngi formunu değiştiremeyeceğini düşünüyor, yoksa herkes onun bir nagin olduğunu bilecek. Rudra yukarı çıkar ve pencereyi kapatır. Yamini onu görür ve bu icadhari dırdırının kim olduğunu düşünür.

Yamini ve kuklaları Rudra’nın arkasından koşar. Rudra yere düşer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı
  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …
 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.