İntikam Ateşi 2 Sezon 13.Bölüm – 6 Ağustos Cumartesi

İntikam Ateşi 2 Sezon 13.Bölüm

Shivangi, ailesiyle Yamini’nin nasıl bir ilişki içinde olduğunu düşünerek Yamini’nin odasına gider ve dolapta ebeveyninin resmini bulur. Yamini gelir ve ne yaptığını sorar. Shivangi düğün albümünü aradığını ve bu resmi bulduğunu söylüyor.

 Yamini, ebeveyninin fotoğrafını neden taşıdığını düşünüyor olmalı ve Dacoitler saldırdığında onu yerde bulduğunu, daha sonra vermek için yanında tuttuğunu söylüyor. Shivangi, Yamini’nin sakladığı başka bir şey olduğunu düşünerek yürür, ne pahasına olursa olsun bunu bilecektir.

 Avukat Shrivastav ona doğru yürür ve Rocky’nin odasının nerede olduğunu sorar. Onu Rocky’ye götürür. Kağıtlarda Rocky’nin imzalarını alıyor. Shivangi tırnaklarını mavi görür ve Guruji’nin mavi tırnaklarını görünce başka bir icchahdari belirleyeceğini söylediğini hatırlar. Shrivastav geri yürür. Shivangi onu durdurur ve odada bazı kağıtlar bıraktığını söyler. Geri gider. icchadhari nagin’e dönüşür ve kim olduğunu sorar. O da icchadhari nagine dönüşür ve kendisinin bile intikam almaya geldiğini söyler. 

Yıllar sonra karısıyla tanıştığını hatırlıyor ve Amar arabasını üzerlerine çarptığında romantizm yaşamak üzereler. Karısı onu iter ve onun yerine öldürülür. Amar arabada kaçar. Shrivastav sıradan bir adama dönüşür ve karakolda şikayet eder, ancak Amar Nikunj ailesinden olduğu için müfettiş onu kovar. Shirvastav, gerçek adının Rudra olduğunu ve Nikjunj ailesinden intikam almaya geldiğini söyler. Geçen gün Amar’ı öldürmek için tapınağa geldi ama Shivangi’nin onu öldürdüğünü görünce Shivangi’ye yardım etmeye ve Nikunj ailesinden intikam almaya karar verdi. Shivangi kabul eder. Gerçek avukat Shrivastav’ın Nikunj evini aradığını nasıl gördüğünü anlatıyor. Savunmak için uyku zehri verir ve kimliğini alır. O da icchadhari nagine dönüşür ve kendisinin bile intikam almaya geldiğini söyler. 

Shivanya, Rocky’nin sesini duyar. Rudra, sesha, shivanya söyler ve nagin’e dönüşür ve Rocky’yi öldürmek için ona doğru sürünür. Ağzını açar ısırmak üzeredir ama yüzünü görmeyi bırakır ve neden onu öldüremediğini, neden bu kadar çekici olduğunu düşünür. Rocky gözlerini açar ve ona doğru eğildiğini görür. Rüyasında onu öptüğünü ve gözlerini açtığında onu öpmeye çalıştığını gördüğünü söylüyor. Gerginleşir ve kalkar ve bir yastık aldığını söyler. Onu tutar ve onun karısı olduğunu ve her şeyde hakkı olduğunu söyler. Kanepede uyur ve yatakta uyumasını ister.

İntikam Ateşi 2 Sezon 13.Bölüm

Sabah, Avantika Rudra’ya hangi firmadan olduğunu sorar. Bir isim söyler. Rocky’nin kız kardeşi ona meyve suyu verir. Avanitaka, suyunu bu şekilde vermediğini söylüyor. Kız meyve suyuna ihtiyacı olup olmadığını soruyor. Avantika bal içtiğini söylüyor…sonra kahve diyor ve gidiyor. Rudra, Sesha’ya bakar ve onda bir sorun olduğunu söyler. Sesha ne olduğunu sorar. Çenesindeki yemek parçacıklarını siliyor ve sonra yukarı çıkıyor. Sesha onda bir şeylerin farklı olduğunu düşünüyor. Yamini hukuk bürosundan bir telefon alır ve avukat Shrivastav’ın gelemediğini ve daha sonra geleceğini öğrenir. Herkese Shrivastav’ın nerede olduğunu sorar. Hepsi kontrol eder ve Rudra’yı kaçan yılan olarak görürler. Rocky polisi arar. Müfettiş, Yamini’nin düşmanı olup olmadığını sorar. Yamini, düşman olarak insanlardan daha fazla hayvanı olduğunu mırıldanır. Müfettiş sahtekarın adını bilip bilmediğini sorar. Kendisini aramasını ister.

Shivangi, Yamini’ye tapınağa gideceğini söyler ve Rudra ile buluşmaya gider ve ona yaşanan olay hakkında bilgi verir. Onları başka bir yere götüreceğini ve sonra onlara saldırabileceklerini söylüyor. Diğer tarafta Yamini, Sesha’ya sahtekarın resmini müfettiş Sesha’ya nasıl vereceğini söyler ve Rudhra’ya dönüşür ve şimdi resme tıklamasını ister. Yamini sahtekar olarak gelip gelmediğini sorar. Sesha hayır diyor.

Shivangi pastayı hazırlar. Rocky içeri girer ve neden pasta hazırladığını sorar. 15 dakika sonra sevgilisinin doğum günü olduğunu söylüyor. Badi maa/Yamini’nin doğum günü olduğunu fark eder. Kek hazırlar. Rocky, Yamini’nin doğum gününü ailesiyle kutlar. Shivangi ona bunu çiftlik evi ya da eski ev gibi başka bir yerde cömert bir şekilde kutlamalarını önerir, Yamini’nin Panchner haveli hakkında konuştuğunu duydu. Rocky, badi maa’nın bunu anlattığını duyduğunu, o zaman Baid maa’nın doğum günü partisini orada kutlayacaklarını söylüyor. Rocky onu Panchner haveli’ye götürür. Orada Rithik ve Shivanya’nın sesini duyar. Daha sonra haveli’nin dışında Rudra ile tanışır ve düşmanlarını bölmeleri ve önce onları savaştırmaları gerektiğini söyler.

Yamini, Sesha ve diğer akrabalar arabada seyahat ediyor. Panchner haveli’ye gittiklerini görüyorlar. Sürücü, Rocky’nin oraya gitmelerini istediğini bildirir. Yamini, Panchner haveli’de doğum gününü kutladığını bildiren Rocky’yi arar ve yakında ulaşmasını ister. Yamini tüm aile ile ulaşır.

Vikram, Avantika’nın odasına gider. Avantiak ondan bacağını bastırmasını ister. Bacağını bastırmaktansa boynunu boğacağını bağırır ve onun yerine ayaklarını bastırmasını ister. Gençler, Vikram ve Avantika’nın bu kadar iyi bir uyumluluğa sahip hoş bir çift olduğunu tartışıyorlar. Avantika ve Vikram’ın kavgasını duyunca şok olurlar. Avantika onları kapının dışında görür ve açar ve onları azarlar. Vikram’ın diğer taraftan geldiğini görünce şok olur ve onun Sesha olduğunu düşünür. Sesha’nın odasına gider ve tokat atar. Onların argümanı başlar. Yaman araya girer. Avantika, Shesha’nın odasına Vikram olarak girdiğinden ve ona hakaret ettiğinden şikayet ediyor. Sesha, Yamini ile alışverişe gittiğini söyler, nasıl burada olabilir, sonra tüm bunların arkasında bir icchadhari nagin olduğunu fark eder.

Shivangi, aileye ve Avantika’ya bir doğum günü partisi teması düşünmelerini söyler. Avantika, Rocky’nin kuzeniyle flört eder. Biri üzerine meyve suyu damlatır ve sarisini değiştirmeye gider. Shivangi, Sesha olarak oraya gelir ve nagmani seçebilecek Survayanshilerin listesinin açıklandığı bir kitap olduğunu fark ettiğini söyler. Avantika buna ihtiyacı olduğunu söylüyor. Sesha yerini söyler. Shivangi tekrar kendine döner ve Avantika’yı öldüreceğini düşünür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı
  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …
 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.