Hangi Kısmetse Olur Kadın Karakterisin?

Kısmetse Olur hangi kadın karakterisin

Kısmetse Olur eğlenceli içeriğimizle karşınızdayız. Kısmetse Olur youtube platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan videolar 10 milyon izlenmeye ulaştı bile. Bakalım Kısmetse Olur’da hangi kadın karakter sensin! Yorumlarda sonucu paylaşırsan seviniriz.

Ait hissettiğin yaş?

yaş hesaplama

Hangi burçsun?

burcun ne

Hangi hediye seni mutlu eder?

romantik akşam yemeği
hediye
Diş Pırlantası
cansel hediye
kolye
kolye
kısmetse olur bilek
yılbaşı kazağı
pandora
pırlanta

Hangi müzik türüne yakınsın?

antipatik
erol

Hangi dövme tercihindir ?

çakal dövmesi
şeydanur dövme
cansel dövme

Garip olaylar başına gelir mi?

tuhaf olaylar

Sevgilinle konuşurken hayallere sık sık dalar mısın?

Kısmetse Olur cansel

Birlikte olacağın kişinin mesleği ne olursa mutlu olursun?

hayali sevgili

Estetik sever misin?

ESTETİK-SEVER-MİSİN

Ateşli bir kavga ortamı... Her kafadan bir ses! Üzerine oynanmaya başlandı. Bir anda suçlu konuma düştün ne yaparsın?

yolarım net
gülerim gıcık olsunlar
kimse ayıramadı
kaan
kısmetse olur eslem

Birazda aşk ve sevgi üzerine konuşalım. Aşka inanır mısın?

kısmetse olur

Arkadaş ortamında hangi özelliğinle öne çıkarsın?

Kısmetse Olur dörtlü

Hangi erkeklerden hoşlanırsın?

kısmetse olur bilek
kısmetse olur erhan

Hangi Kısmetse Olur Karakterisin?
Yeliz

Kısmetse Olur Yeliz Erola döndü

Ahh sen yok musun sen. Kızım sahiplenici erkek arayacağım diye neden gidip seni mutsuz eden erkeği kovalıyorsun. Arkadaşlarını dinle bak. Dinleyip gibi yapıp bir gece sarhoş olup hemen telefonla mesaj çeken o kız sensin. Arkadaşlarının allah yardımcısı olsun. Yapman guzummm böyle şeyler.
Yaren

yaren

Gözlerime bir ışık değdi. Ahh sen miydin. Auran müthiş. Girdiğin her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorsun. Yırtık ve tuttuğunu koparırsın. Eğlencelisin, insanlar seninle eğlenmeyi sever.
Cansel

cansel

Naber Aşko kuşko Kız! Kimseleri takmayışına hayranım. Kalabalık ortamlarda kendine ait ayrı bir dünyan var senin. Tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır sözü senin için söylenmiş.
Simge

simge

Aşka inanmayan aşksız duramayan o kız. Bu ilk kalp kırıklığın değil. İnanıyorum beyaz atlı prensin seni bulacak. Kimse için bu kadar çırpınma guzzumm bırak akışına relax ol az.
Şeydanur

şeydanur

Kızım her şeyi bilmek zorunda mısın sen? Arkadaşlarına dikkat bence çok sevilmiyorsun sen. Senin en iyi anlaştığın cins erkekler. Ortamda en beğenilen kadın olduğun için kızlar seni fazla kıskanıyor. Senin kuyun kazılıyor farkında değilsin.
Ayşenur

ayşenur

Lafını balla kesiyorum tatlım. İçinde fırtınalar koptuğunu ben biliyorum. Herkesin sırdaşı olabilirsin ama bazen seni de dinlediğin dertler sorunlar yormuyor mu? Bir kere de senin neyin var diyen oldu mu? Yüzeysel ilişkiler çıkarlar mideni bulandırıyor. Beyaz atlı prensini bulduğun an herkesi silecek tip var sende
Aybüke

aybüke

Ön planda olmaya bayılıyorsun. Hep ben konuşulayım okulun popüler kızı ben olayım istiyorsun. Okulun popüler erkeğinin peşinde koşup duruyorsun. Durduk yere insanlara sataşma.
Elif

elif

Yaşına göre olgunsun. İki lafı bir araya getiremeyen insanlar sana akıl vermeye kalkınca deliriyorsun. Kimseyi takmayarak insanları gıcık etmeye bayılıyorsun. Güzelsin ve peşinden koşan çoktur senin.

2 Comments on “Hangi Kısmetse Olur Kadın Karakterisin?”

Bir cevap yazın