Hafsanur Sancaktutan İntihar Mı Etti? Bircan Bali ve Seren Serengil Ne Yorum Yaptı?

Hafsanur Sancaktutan İntihar Mı Etti

Bircan Bali, Söylemezsem Olmaz programında Hafsanur Sancaktutan’la ilgili gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Bircan Bali programa çıkmadan önce instagram hesabından isim vermeden ünlü bir kadın oyuncunun intihar ettiğini ilan etmişti.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali konuyla ilgili açıklama yaptı. Bircan Bali canlı yayında Denizcan Aktaş’tan ayrıldıktan sonra Hafsanur Sancaktutan’ın sevgilisiyle telefonda konuşurken intihar ettiğini açıkladı. Kaynağını belirtmeyen Bali, haberinde oldukça iddialıydı. Hafta sonu yaptığı instagram paylaşımından sonra Sancaktutan’ın gıda zehirlenmesi yaşadığı haberinin yapıldığını söyledi. Peki Hafsanur Sancaktutan ne dedi?

Hafsanur Sancaktutan instagram hesabından cevap verdi! İşini ve hayatı çok seven bir genç olduğunu yapılan habere itibar edilmemesini istedi. Ayrıca yasal süreç başlatacağını duyurmuş oldu.

Program sonunda Biran Bali paylaşımlarına devam etti ve Hafsanur Sancaktutan’a cevap vermeye devam etti. O güne dair ayrıntılar vermeye devam etti. Bircan Bali eğer dava açılırsa Hts kayıtlarına kadar gideceğini söyledi.

Olaylara Seren Serengil’de dahil oldu. Biliyorsunuz ki kısa süre önce Seren Serengil mobinge uğradığını söyleyerek programdan ayrılmıştı. Hafsanur Sancaktutan’ın haberi yapıldıktan sonra Seren Serengil programı hedef göstererek Hafsanur Sancaktutan’ın yanında olduğunu bu zihniyetten ve kötülükten kurtulduğunu yazdı.

Bircan Bali ise bu yoruma sessiz kalamadı. Kendi sayfasından Seren Serengil’e cevap verdiği düşünüldü.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Netflix’ten Yeni Dizi Geliyor!
  Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Ne Zaman Çıkacak?
 • List of Turkish TV Series to Beginning
  Turkish TV Series To Beginning! Kurtlar Vadisi Kaos, Dokuz Oğuz Dizisi, Veda Mektubu, Ego Dizisi, İki Yabancı Dizisi, Ab-ı Hayat Dizisi, Aile Dizisi, Adım Farah
 • Aşk-ı Memnu Uyarlaması Bihter’de Kadro Açıklandı!
  Bihter Filminin Oyuncu Kadrosu Bihter Kim Olacak? Nihal Kim Olacak? Firdevs Kim Olacak? Peyker Kim Olacak? Matmazel Kim Olacak?
 • Lavanta Konağı Dizisinin Çekimleri Başladı!
  Lavanta Konağı Dizisinin Konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncu Kadrosunda Kimler var? Lavanta Konağı dizisi için artık geri sayım başladı diyebiliriz. Dizi sete çıktı. Başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in paylaşacağı Lavanta Konağı dizisi fantastik konusuyla dikkat çekiyor. Lavanta Konağı dizisi konusu ne? Lavanta Konağı Oyuncuları kimler? İşte #LavantaKonağı dizisiyle ilgili detaylar…
 • Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi
  Yeni Başlayacak Güçlü 8 Dizi Dizi dünyasında hız kesmiyor. Biten dizilerin ardından hemen bir diğeri başlıyor. İzleyicileri ekran başına bağlayacak güçlü yapımlar yolda! Yeni başlayacak diziler hangileri? Dizi savaşları başlasın… …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir