Güz Masalı 78.Bölüm Özeti- 5 Kasım Perşembe

Raj, Ölümle Burun Buruna !

Viraj, Janvi için düzenlediği doğum günü partisinden sonra değiştiğine dair maskesini takmıştı. Etrafındakilere güven aşılamaya çalışır. Ananya Viraj’ın ne yapmaya çalıştığını anlamış ve evine ses cihazı yerleştirmişti. Böylece Viraj’ın konuşmalarından gram değişmediğini duymuş olurlar. Güz Masalı 78.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj’ın konuşmasından sonra Ananya ile birlikte Viyas’a da bilendiği ortaya çıkmıştır. Ananya onun hemen şehir dışına çıkmasını ister. Ama Viyas ille de seninle birlikte hareket edeceğim deyip durur.

Ertesi gün Viraj yine o mahsun ifadeyle Ananya’nın evine gelir. Ananya’y kahveye davet eder. Ananya da Viraj’ın oyununa dahil olup ona güvendiğini göstermeye çalışır.

Viraj buradan sonra bayan Viyas’ın yanına gider. Bayan Viyas gerilir. Viraj ona da teşekkür etmek için çiftlik evine davet eder.

Ananya ve Raj bu kahve daveti üzerine tekrar atışırlar. Viyas aldığı bu daveti Ananya’ya haber vermek için aradığında ulaşamaz bu yüzden Raj ile iletişimde kalırlar. Raj Viraj’ın Viyas ile buluşacağını düşünüp evine gider. Raj bodrumdan gelen sesler üzerine oraya yönelir. Viraj Janvi ile konuşuyordur. Raj burada Viyas’ın ve Ananya’nın başına gelecekleri duymuştur. Adamın evinden çıkmadan telefona sarılır. Viraj da sesleri duyup Raj’ın yanına gelir. Raj da korkudan telefonu düşürür. Viraj’ın adamları evin içinde Raj’ı yakalayıp öldüreceklerdir. Raj evin içinde kovalamaca oynar.

Güz Masalı 78.Bölüm Özeti- 5 Kasım Perşembe

Ananya da Viyas’ın aramalarından işkillenmiş ona ulaşmaya çalışır ama ulaşamaz evine gidip beklemeye başlar. Viyas ise tuzağa düştüğünü anlamış Uniyal ve adamları tarafından öldürüleceğini anlar. Ananya hemen Viyas’ın yanına polislerle gelince adamlar korkup kaçar. Ananya da Viyas’ı ikna edip yurt dışına yollar.

Raj pencereden atlayarak evden çıkmayı başarmış ama adamları peşinden atlatamamıştır. Düz yolda gidip ayağını sıkıştırmayı başarır. Ananya ise Raj’ın Viraj’ın evinde olabileceğini düşünerek Viraj’ın yanına gider. Viraj’ın ise aklında Raj’ın duyduklarını Ananya’ya anlatıp anlatmamasıdır. Ananya Raj’dan bir iz arar ve yerde onun telefonunu görür. Gizlice Viraj’ın telefon konuşmasını dinler ve adamların Raj’ı ele geçirdiğini öğrenir. Ananya Raj’ın yanına polislerle gittiğinde geç kalmıştır. Adamlar Raj’ı çok kötü dövmüştür. Raj ameliyata alınır. Gerisi bildiğiniz gibi işte hiç şaşmıyor. Viraj bir yandan da Uniyal odaya gizlice girip Raj’ı öldürmeye çalışıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir