Güz Masalı 77.Bölüm Özeti- 4 Kasım Çarşamba

Viraj Janvi’nin Doğum Gününü Kutlar!

Viraj, Janvi için doğum günü partisi organize etmiştir. Janvi’yi mutlu edeceğine inanıyor hem de Ananya’yı bu parti de ele geçirip Janvi’ye doğum günü hediyesi olarak kalbini vermek istiyor. Ananya ve ekibi durumu bile bile o partiye gitmeye karar veriyor. Ama bu üçü yine birbirine sahip çıkamıyor ve olanlar oluyor. Güz Masalı 77.bölüm özeti devam ediyor.

Viraj ve kırmızı pantolonu partiye hazır.Yanında da Janvi’nin kartondan heykeli harika bir tablo sergiliyor izleyenler için. Viraj Janvi ile dans etmeyi de ihmal etmez. Viraj adeta harika bir iş çıkarmış gibi havalı havalı dolanıyordur. Misafirler kapıdan giriş yapar.

İlk gelen Viyas olur. Viraj Janvi çok mutludur değil mi diye sorar. Kadın burada pot kırar. Janvi senden nefret ediyor neyin mutluluğu diyerek ağzında lafı gevelerken Viraj bunu duyuyor. Sonra çevir kazı yanmasın hesabı. Bayan Viras için bir başka mesele daha baş gösteriyor. Onu bir hayranı tanıyor. Partş boyunca Viraj’a çaktırmaması gerektiğini düşünüyor.

Viraj, Ananya’yı da karşılar. Saçma bir şekilde hint dizilerinin parçası olan evin içinde o rüzgar esmeye başla saçlar uçuşur. Viraj Ananya’nın içeceğine ilaç katar. Raj Viraj’ı izlediği için bu içeceği değiştirir. Ananya ve Viras çaktırmadan konuşmaya çalışırlar. Bu arada kadının hayranı sizi tanıdım diyerek yanına gelir ve çok iyi oyuncusunuz diyerek bağırmaya başlar. Tabi Viraj bunu duyar. Çok şaşırır. Ama kadın kem küm etmek yerine şak şak hem mesleğini hem de ilgi alanlarını anlatarak Viraj’ı ikna eder.

Güz Masalı 77.Bölüm Özeti- 4 Kasım Çarşamba

O sırada Ananya’ya garson içeceğini getirir ve korka korka içer.Ananya bodrum kata bakmak için ineceği sırada Viraj doğum günü pastasını keser ve ilk ısırığı Ananya’ya uzatır. Burada da Ananya yine korka pastayı yer. Daha sonra bodrum kata iner ve tam kapını önünde bayılır.

Viraj içeceği Raj’ın fark edeceğinden haberdardır bu yüzden pastaya ilaç katmıştır. Bunu yiyen Ananya da hemen bayılır ve bir arabaya bindirilerek gönderilir. Raj her yere bakar ama bulamaz. Bu yüzden Viyas duruma el atıp Viraj ile konuşmaya karar verir.

Viyas Viraj ile konuşurken Raj da polise gidip durumu haber verir. Tabi polis de durumu anlamak istemez ve sürekli Viraj ile ilgili dert yanılmasından sıkılmıştır. Viyas Viraj’a Jnvi’nin huzursuz ve kızgın olduğunu söyler. Birinin yaşaması için verilen kalbi Viraj’ın sökmeye çalışmasından mutsuz olduğunu söyler. Viraj duydukları karşısında üzülmüştür ya da öyle görünmüştür.

Viraj hemen Ananya’nın yanına gidip onun iplerini çözüp serbest bırakır. Viraj iyi bir insan modeline dönüştüğünün sinyallerini çevredekilere vermeye başlar.

Ertesi gün Ananya ve Raj tekrar polise gidip şikayetçi olur. Janvi’nin cesedini Viraj’ı hala sakladığını ve evinde arama yapılmasını ister. Yine sonuç hüsrandır. İki ileri bir geri hamleler devam ediyor.

Ananya Viraj’ın değişmiş olabileceğine kesinlikle inanmaz. Ananya’nın annesi ise mızıldanmaya başlamış ve Viraj’ın değiştiğine kanmıştır. Raj ve Viyas ise henüz kararsızdır. Ananya ise Viraj’a çiçek götürüp ondan özür diler. Ama Ananya bu çiçeğe ses dinlenme cihazı yerleştirmiştir. Hep birlikte oturup Viraj’ın konuşmalarını dinlerler. Viraj rol yaptığını ve Ananya ile birlikte Viyas’dan da intikam alacağını belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir