Güz Masalı 76.Bölüm Özeti- 3 Kasım Salı

Viraj, Janvi’yi MUMYALADI mı?

Ananya ve Viraj’a karşı tüm ekip toplanmış durum değerlendirmesi yapıyorlardır. Ayrıca Raj da hepsiyle tanışmış olur. Viyas’ın dikkatini çeken gelişmeler olmuştur. Bunları oradakilerle paylaşır. Viraj’ın Ananya’nın kalbinin peşinde olduğunu anlamıştır. Bunu duyan Ananya ve yanındakiler şok olur. Bunun mümkün olamayacağını düşünürler. Fakat karşılarında normal düşünemeyen bir varlık olduğunun farkında değiller. Güz Masalı 76.bölüm özeti devam ediyor.

Ananya’nın annesi bu lafı duyunca kızının bir an önce Viraj ile uğraşmayı kesmesini istiyor. Ananya ise Janvi için bu olayın sonunu getireceğini söyler. Adam kızın kalbinin peşine düşmüş bir kere vazgeçer mi? Hepsi el ele verirler ve bu yolda ilerleyeceklerine dair söz verirler.

Viraj’ın ise dondurucusu azarlanmıştır. Yetkiliyi arayıp kızmaya başlar. Kesinlikle evine servis elemanı sokmak istemiyordur. Sorunu kendisi halledecektir. Uniyal ise hangi dondurucunun arızalandığını düşünmeye başlar.

Uniyal gece uyurken yine tuhaf sesler duyarak uyuyamaz ve seslere doğru gider. Sesler bodrumdan geliyordur. Kapıda baktığında Viraj içeri de Janvi ile konuştuğunu görür. Sonrada da yakalanmamak için hemen saklanır.

Uniyal Viyas’ı evine gelir ve ondan valiz ister. Viraj’ın şehir dışına gideceğini söyler. Ananya ise şehir dışını bir siyasetçiyle görüşmeye gidecektir. Ananya adresse gittiğinde onu siyasetçi değil Viraj beklemektedir. Ananya kaçmaya yeltenir. Ama Viraj onu yakalamıştır ve iğneyi batıracaktır. Ananya Viraj’a biber gazıyla karşılık verir ve kaçmaya başlar. Her yer kilitlidir. Bir türlü çıkamaz. Raj ise Ananya’nın telefonuna ulaşamayınca içine kurt düşmüş o da aynı adrese gider. Viraj hemen yüzüne su serpmeyle biber gazının etkisinden kurtulur. Ananya’yı yakalar. Raj ise kapıya dayanmış Ananya’ya sesleniyordur. Raj kapıyı kırıp içeriye girmeyi başarır. Ananya da Viraj’ın elini ısırarak elinden kurtulup Raj’ın yanına gider. Raj polisleri de çağırır. Viraj kaçmaya yeltenince Ananya Viraj’ı bacağından yaralar. Ama Viraj yine de kaçar. Ananya ve Raj Viraj’dan şikayetçi olurlar. Fakat Viraj’ı bulamayınca yalancı konumuna düşerler.

Güz Masalı 76.Bölüm Özeti- 3 Kasım Salı

Raj ve Ananya polisleri de alıp Viraj’ın evine giderler. Viraj zeytinyağı gibi üste çıkmak için bütün her şeyi düşünmüştür. Uçaklara binip şehir dışına gidip gelmiştir. Yanına da kadın koruma derneğinden şahit de tutmuştur. Ananya yaralı ayağına bakmak isteyince de yarayı ten rengi çorap giyerek saklamayı başarmıştır.

Viyas’ın evine de bir adam gelir. Viyas’ın sarileri yerine yanlışlıkla Janvi’nin sarilerini getirmiştir. Viyas Janvi’nin elbiselerini her gün yıkattığını öğrenmiştir. Bu bilgi kafasını karıştırır.

Viyas evdekilerin yokluğundan faydalanarak Viraj’ın yatak odasında biraz inceleme yapmaya karar verir. Çekmeceleri karıştıra Viyas bir şey bulmuştur. Cesetleri korumak için kullanılan bir ilaç. Viyas gözlerine inanamaz. Viraj Janvi’yi mumyalamış mıdır?

Viyas bu bilgiyi hemen Ananya ile paylaşır. Ananya da duyduklarına çok şaşırır bu bilgiyi Umang ile paylaşmakta yarar görür.

Ondan önce Viyas’ın davetsiz bir misafiri vardır. Viraji Viras’ın yanına gelmiş Janvi ile iletişim kurmak istediğini söyler. Viyas hemen Viraj’ın tüm gerçeği itiraf edeceğini düşünür. Alemin akıllısı bir tek sizdiniz. Viraj da yanında bülbül gibi şakayacaktı. Raj ve Ananya da Viraj’ı gizli kameradan izleyip suçlarını itiraf etmesini beklerler.

Janvi’nin doğum günü gelmiştir. Viraj Janvi’ye doğum günü hediyesi olarak kalbini verecektir. Bakalım bu doğum günü partisinde neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir