Güz Masalı 75.Bölüm Özeti- 2 Kasım Pazartesi

Viraj, Ananya’nın Kalbine Ulaşabilecek mi?

Viraj komşu kadının Janvi’nin ruhu burada demesiyle evdeki gizli kamerayı açığa çıkarması bir olmuştu. Viraj bunu yapanın Ananya olduğunu hemen anlar. Uniyal de bu işi araştırmaya gider. Bu Uniyal de salak falan ama işin ucunda Sancay’ın olduğunu hemen bulup Viraj’a bildiriyor. Viraj da Sancay’ın yanına gidiyor. Güz Masalı 75.bölüm özeti devam ediyor.

Sancay Viraj’ı görünce hemen pısar. Viraj da Sancay’ı dövüp kameraya çekip istediklerini dedirtir. Bu arada Ananya ve Raj yemeğe çıkacaktır. Raj bu gece Ananya’ya açılacaktır. Yemekte Ananya’ya bir cd gelir. Ananya cd takınca karşısında Sancay’ı görür . Sancay Ananya’nın kendisini tehdit ettiğini ve Viraj’ı oyuna getirmek için kendisini kullandığını ifade eder. Sonra Viraj’ın kendisi damlar. Viraj Ananya’yı tehdit etmeye başlar.Raj da elinde çiçeği ve yüzüğüyle ortada kalır. Dediğimiz gibi Ananya inatçı. O da birden kendine zarar vermeye başlar. Kafasına tabakla vurur ve Raj’a kendisini kameraya almasını ister. O da kameraya bakıp Viraj’ın kendisine zarar verdiğini ve tehdit ettiğini söyler. Viraj karşısında kiminle dans ettiğini anlamıştır.

Sancay Ananya’yı arar ve mecburiyetten öyle konuştuğunu söyler. Yine Anana’nın yanında yer alacağını vurgular.

Büyücü tipli kadın sonunda Viraj’ı ikna etmiş gibi duruyor. Viraj,Janvi ile iletişim kurmaya kararlı. Kadın el ele tutuşmayı istiyor. Viraj’ın Janvi ile ilgili anılarını düşünmesini ister. Viraj’ın zihninde mutlu anlar yoktur. Ona eziyet ettiği anlar gözünün önüne gelir. Janvi’nin mutlu olduğu anlar da ise yanında Raghav vardır. Viraj gördüğü bu görüntüler sonrasında masadan kalkıp gider.

Viraj yine kabus görmeye devam eder. Ama uyandığında kabus resmen devam ediyordur. Viraj camın önünde gölgeler fark eder. Kim var diye bakmaya giderken saksıyı devirir. Odanın birine girdiğinde ise her dumanlı ve Janvi vardır. Janvi, Viraj’a sesleniyordur. Viraj Janvi’ye sesleniyordur. O anda Viraj’ın omzuna bir el dokunur. Bu Janvi midir? Hayır Uniyal gelmiştir.

Güz Masalı 75.Bölüm Özeti- 2 Kasım Pazartesi

Viraj Uniyal’e yerdeki toprağı temizlemesini ister ama Uniyal yerde hiçbir şey olmadığını söyler. Viraj gözlerine inanamaz. Az önce kırdığı saksı yerinde duruyordur.,

Ertesi gün kadın Viraj’ı kontrole gelir ama Viraj Janvi’nin eksikliğini hissettiği şeyin ne olduğunu bildiğini ve onu geri almaya gittiğini söyler.Kadın korkmaya başlar.

O sırada ise Raj, Ananya ve annesine pasta göndermiştir. Ama Raj’dan önce davranan başkası vardır. Viraj ilaçlı pasta yollayarak ikilinin uyumasını sağlar. Böylece Ananya’dan istediği şeyi alabilecektir. Fakat Raj bu duruma uyanır ve eve koşar. Eve gittiğinde Ananya’nın başına bir şey gelmeden yetişmiş olur.

Ananya hastanede yatarken bu büyücü tipli kadın gelir. Aslında kadın tiyatrocuymuş ve baştan beridir Ananya’nın yanındaymış. Ananya başından beri yanında olan kişileri Raj ile tanıştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir