Güz Masalı 74.Bölüm Özeti- 30 Ekim Cuma

Gizemli Kadın Ne Anlatmaya Çalışıyor?

Bu bölümde de Viraj’ın foyası ortaya çıkmıyor. Her ne kadar finale adım adım yaklaşsak da dizi uzatmaları oynuyor. Ananya inatçı bir kız. Viraj’ın yaptıklarına karşı boyun eğmiyor o da aynı şekilde karşılık veriyor. Bu bölümde Ananya annesiyle ve Raj ile arasını düzeltmek için biraz olsun Viraj isminin yarattığı o tedirginlikten uzak kalmak için annesine sürpriz doğum günü yapar. Yapar yapmasına ama her şeyden haberi olan Viraj bu doğum gününe damlar. Raj ve Ananya onu kovmaya yeltense de birden Viraj’ı arkasından büyük bir kalabalık Ananya’nın annesinin doğum gününü kutlamak için içeriye girer.Güz Masalı 74.bölüm özeti devam ediyor.

Bu kalabalığı da ayarlayan Viraj’dır. Kalabalık Viraj’ı tanır. Birden ona övgüler yağdırmaya başlarlar. Viraj mahçup olmuş havasına bürünür. Kalabalık Viraj’ın etrafını çevirmiş ve ondan Janvi ile olan aşk hikayesini anlatmasını isterler.

Bu arada gözleri fel fecir oynayan kadında Viraj’ın evine girmiştir. Janvi’nin fotoğrafına bakıp senin için geldim Janvi demeye başlar. Viraj da evine gelmiştir. Evinden garip sesler geliyordur. Işıklar da kapalıdır. Viraj sese doğru gittiğinde bu kadını görür. Kadın koltuğun arkasına geçmiş sessiz sessiz ağlıyordur.

Viraj kadını evden kovmaya çalışır. Ama kadın bağırıp durur. Janvi burada ve seninle konuşmak istiyor. Ruhu hiç rahat değil. Onunla iletişim kur o çok yalnız ve seni istiyor demeye başlar. Viraj böyle sözlere inanacak adam değildir. Viraj zar zor kadını evden atar.

Ertesi gün sabah erkenden uyanan Viraj öğlene kadar uyumuştur.Uniyal de onun için endişelidir fakat içeriye girmeye cesaret edemez. Viraj kendiliğinden uyanır ve saatten önce ilk fark ettiği şey oda da Janvi’nin fotoğraflarının olmayışıdır. Viraj’ın telefonu çalar ve arayan Ananya’dır. Viraj ile dalga geçmeye başlar. Gece suyuna uyku ilacı attığını ve öğleye kadar uyuduğunu, gece gelip tüm fotoğrafları yerinden söktüğünü söyler. Ananya Viraj’a resmen meydan okumuştur. Viraj bu durumu kabullenemez. Ananya’dan tüm fotoğrafları alacaktır.

Ananya ise ofise geçmeden gizli gizli birisiyle görüşüyor. Bunu ileri ki sahneler de göreceğiz.Bu kişi geçmişten gelen biri. Janvi’nin arkadaşı…

Güz Masalı 74.Bölüm Özeti- 30 Ekim Cuma

Viraj Ananya’nın ofisine gelir. Viraj ofise yalnız gelmez arkasında Ananya’yı yuhlayan insanları da getirmiştir. Viraj Ananya’nın gözünü korkuttuğuna inanır ve ondan fotoğrafları geri alır.

Ananya bu gizemli kişiyle tekrar görüşür. Bu kişi Sancay’dır. Ananya Sancay ile birlikte Janvi’nin fotoğrafına kamera takmıştır. Böylece Viraj’ı izleme fırsatı bulmuşlardır. Raj ise bu durumu kıskanır gibi olur. Ananya’nın Viraj ile ilgili araştırma yapması onun canını sıkıyorken bu işe daha çok bulaşması onu daha da gerer. Ananya ile kavga etme başlarlar.

Viraj ise rüyasında kabuslar görmeye başlamıştır. Kan ter içinde uykusundan uyanır.Gecenin bir yarısı kapı çalmıştır. Raj Viraj’ın kapısına dayanmıştır. Ona Ananya’dan uzak durması için bağırıp durur. Enteresan ki Viraj sakinlikle karşılayıp yollar. Raj kapıda da rahat durmaz ve polis gelip onu gözaltına alır.

Ertesi gün Ananya arkadaşını çıkarmak için polisle görüşmeye gider. Polis şikayet olduğu için kolay kolay bırakamayacağını söyler. O sırada Viraj içeriye girer. Ama Raj’dan şikayetçi olan Viraj değildir. Viraj’ın komşusu fe fecir şikayetçi olmuştur. Kadın Viraj’a elini uzatır ama Viraj oralı olmaz. Ananya daha sonra kadını ikna edip arkadaşını çıkarır.

Viraj arabasına atlayıp gidecekken kadın bunu rahat bırakmaz. Viraj’a neredeyse musallat olmuştur. Viraj ise bana böyle davranarak ağzımdan bilgi alamazsın diyerek etkilenmediğini göstermeye çalışır. Kadın ise Janvi’nin hamamböceği korkusundan ve Viraj’ın onu süte karıştırıp içmesinden bahsedince bunun nasıl olabileceğini düşünmeye başlar. İşte Viraj ilk kez burada etkilemiştir. Eve gidip bunun nasıl olabileceğini düşünmeye başlar. Daha sonra gazete de bir pederin telefon numarasını bulur. V,raj pederi evine davet edip sorular sorar. Peder ise bu durumun gayet normal olabileceğini söyler. Ruh huzur bulmadıysa eksik bir şeyler varsa yanına gelmiş olabileceğinden bahseder.

O anda kadın Viraj’ın evine gelir. Viraj neyşin var burada diye çıkışacakken kadınla peder tanışık çıkarlar. Peder kadının yüce bilge bir ruh olduğundan bahseder ve güvenilir bir insan olduğunun altını çizer. Peder, Viraj’a bu kadını dinlemesini ister. Kadın Janvi’nin şu an evde olduğunu söyler ve yatak odasına çıkmak istediğini belirtir. Odaya çıkıldığında kadın garip garip hareketler yapar ve o burada diye bağırmaya başlar. Bizi izliyor diyerek fotoğrafı işaret eder. Viraj fotoğrafı alınca kamerayı fark eder. Peder de görüyorsunuz anlatmaya gerek yok der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir